informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


MOTOLeasing.plwyświetlone: 1 - 10 z 35

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Factoring dla każdego [30.03.2012] Grupa Crédit Agricole - operująca w Polsce na rynku bankowym i finansowym - zdecydowała się rozpocząć nową działalność. Crédit Agricole Commercial Finance Polska to spółka powołana niedawno do prowadzenia działalności faktoringowej... (info)

Master1 - używane poleasingowe [30.03.2012] Ponad 200 aut używanych w bieżącej ofercie. Blisko 4 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej. Tak prezentuje się Master1 – nowo otwarty w Warszawie punkt sprzedaży detalicznej uruchomiony przez Masterlease... (info)


Nowy Fiat Doblo już w Polsce

Nowy Fiat Doblo już w Polsce [17.02.2010] Okazały van Fiata nie przypadkowo nosi nazwę "family space", czyli rodzinnej przestrzeni do podróżowania. Każdy użytkownik Fiata Doblo odkryje w nim prawdziwą funkcjonalność. Jego mocne atuty to szeroki przedział ładunkowy o regularnym kształcie... (info)


Leasing samochodów w 2009 roku

Leasing samochodów w 2009 roku [13.02.2010] Gdy władze Związku Polskiego Leasingu, w lipcu ubiegłego roku, podsumowywały pierwsze półrocze widać było, że nastroje w branży nie są najlepsze. Bacznie obserwowano polską gospodarkę w poszukiwaniu zwiastunów oznaczających koniec recesji... (info)


Leasing w górę

Leasing w górę [03.02.2010] Pod koniec stycznia br. poznaliśmy wyniki największych spółek leasingowych zrzeszonych w Związku Polskiego Leasingu. Z przedstawionych danych widać wyraźnie, że pierwsza połowa roku była znacznie gorsza dla firm finansujących środki transportu... (info)


Jubileusz 15 lecia ZPL

Jubileusz 15 lecia ZPL [26.04.2009] Związek Polskiego Leasingu obchodzi 15 lat. To doskonała okazja do tego, aby podsumować działalność tej organizacji i wspomnieć o ogromnych zasługach jej zarządu na polu popularyzacji idei leasingu i likwidacji barier legislacyjno-podatkowych... (info)


Zadaj pytanie ekspertowi

Zadaj pytanie ekspertowi [14.09.2008] MOTOLeasing.pl – wortal motoryzacyjno finansowy może się pochwalić nową szatą graficzną oraz jeszcze większą funkcjonalnością. To już kolejna zmiana jaką wprowadzamy dla poprawy funkcjonalności strony... (info)


Coraz więcej Mercedesów na Dolnym Śląsku

Coraz więcej Mercedesów na Dolnym Śląsku [07.07.2008] Ostatnie lata przyniosły wprost niebywały boom w rozwoju usług motoryzacyjnych. Stale przybywa nowych punktów serwisowych i co ciekawsze największy rozwój można odnotować w segmencie aut ciężarowych... (info)


WIELTON ma nowoczesną lakiernię

WIELTON ma nowoczesną lakiernię [02.06.2008] Wieluński producent naczep, przyczep i zabudów do samochodów ciężarowych powiększył swoją fabrykę o nową inwestycję. W nowowybudowanej hali mieści się w pełni zautomatyzowana lakiernia służąca obecnie do malowania ram naczep... (info)


Mercedes Actros trzeciej generacji

Mercedes Actros trzeciej generacji [11.03.2008] W dniu 10 marca w Stuttgarcie odbyła się premiera kolejnej, trzeciej już generacji Actrosa. Największa ciężarówka niemieckiego koncernu wyznacza nowe standardy w projektowaniu pojazdów użytkowych MB... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

MOTOLeasing.pl

MOTOLeasing.pl
Michał Bąk
Redaktor Naczelny
53-034 Wrocław
ul. Ołtaszyńska 72/13
http://www.MOTOLeasing.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...