informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Indesit Company Polska Sp. z o.o.Indesit Company to drugi w Europie oraz piąty na świecie producent sprzętu AGD. Firma została założona w 1975 roku przez obecnego prezesa Vittoro Merloni i jest notowana na giełdzie w Mediolanie od 1987 roku. Sprzedaż grupy w 2006 r. przekroczyła 3 miliardy Euro przy produkcji rzędu 15 milionów sztuk. Główne marki grupy to Indesit i Hotpoint-Ariston. Indesit Company posiada 18 zakładów produkcyjnych oraz 24 oddziały handlowe na całym świecie i zatrudnia ponad 17,000 pracowników.

wyświetlone: 1 - 10 z 33

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


Znamy zwycięzców konkursu „Portrety rodzinne”

Znamy zwycięzców konkursu „Portrety rodzinne” [07.12.2011] Jedenaście rodzin z Europy - wśród nich jedna z Polski - pojedzie do Nowego Jorku na bożonarodzeniową sesję zdjęciową z uznanym fotografem Stevem McCurry. Jest to główna nagroda w konkursie „Portrety rodzinne” organizowanym przez markę Hotpoint... (info)


Pełen komfort prania

Pełen komfort prania [20.10.2011] Ochrona każdej, nawet najdelikatniejszej tkaniny, skuteczna walka z plamami, efektywne działanie antyalergiczne oraz proekologiczne rozwiązania to tylko niektóre cechy wyróżniające najnowsze pralki Hotpoint, które są dostępne od jesieni na polskim rynku... (info)


Jesienne promocje zmywarek Indesit i pralek Hotpoint

Jesienne promocje zmywarek Indesit i pralek Hotpoint [20.10.2011] W ostatnim kwartale 2011 roku firma Indesit Company wprowadza dwie atrakcyjne promocje konsumenckie – „Zamieszkajmy razem” i „10 lat gwarancji na silnik Super Silent”... (info)


Stawką jest rodzinna sesja zdjęciowa w Nowym Jorku!

Stawką jest rodzinna sesja zdjęciowa w Nowym Jorku! [03.10.2011] Już tylko do 10 października br. można przesyłać zdjęcia w wielkim konkursie fotograficznym „Portrety rodzinne” marki Hotpoint. Wspaniałe nagrody czekają!.. (info)


Portrety Rodzinne marki Hotpoint

Portrety Rodzinne marki Hotpoint [26.07.2011] Ruszył Familiy portraits czyli wielki konkurs fotograficzny marki Hotpoint. Do wygrania rodzinna sesja zdjęciowa w Nowym Jorku autorstwa Steve’a McCurry!.. (info)

Kolekcja pełna blasku [20.07.2011] Kolekcja Luce to połączenie innowacji technologicznych oraz najnowszych trendów we wzornictwie. Nowoczesne rozwiązania, eleganckie kolory i dopracowane kształty idealnie pasują do wyrafinowanych przestrzeni kuchennych... (info)


Gwarancja maksymalnej świeżości.

Gwarancja maksymalnej świeżości. [28.06.2011] Nowe lodówki No Frost marki Indesit to urządzenia spełniające oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Są idealnym miejscem do przechowywania żywności, dbają o środowisko naturalne, a ich nowoczesny elegancki wygląd dodaje uroku każdej kuchni... (info)


Ekologicznie wrażliwe

Ekologicznie wrażliwe [21.04.2011] Najnowsze energooszczędne, super wydajne i wyjątkowo ciche modele zmywarek Hotpoint powstały z troski o środowisko oraz cenne zasoby naturalne. Zostały zaprojektowane tak, aby zużywać nieporównywalnie mniej energii i wody na jeden cykl zmywania... (info)


Pranie zgodne z naturą

Pranie zgodne z naturą [08.03.2011] Nowa ekologiczna linia pralek Hotpoint to idealne rozwiązanie dla każdego, kto oczekuje doskonałych rezultatów prania przy wykorzystaniu najmniejszej możliwej ilości energii oraz wody... (info)


W TROSCE O TWÓJĄ KIESZEŃ - Nowa promocja marek Hotpoint-Ariston i Finish

W TROSCE O TWÓJĄ KIESZEŃ - Nowa promocja marek Hotpoint-Ariston i Finish [15.11.2010] Właśnie ruszyła kolejna wspólna promocja marek Hotpoint-Ariston i Finish. Każdy kto do 31 grudnia br. kupi dowolną zmywarkę marki Hotpoint-Ariston otrzyma zestaw produktów Finish w prezencie... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Indesit Company Polska Sp. z o.o.

Indesit Company Polska Sp. z o.o.
ul. J. Dąbrowskiego 216
93-231 Łódź
Poland
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...