informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Grupa Gospodarcza Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii Sp. z o.o. (GGFRK)wyświetlone: 1 - 10 z 90

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>


Owies - co o nim wiesz?

Owies - co o nim wiesz? [10.08.2010] Avena sativa L. z rodziny wiechlinowatych, dziko rosnąca w Azji Środkowej oraz w basenie Morza Śródziemnego - to skomplikowany opis tak popularnego u nas owsa, z którego wytwarza się jeszcze bardziej popularne płatki owsiane, mające dziś dziesiątki zastosowań... (info)


Silne serce to zdrowe serce - program profilaktyki zdrowotnej Siła Serca

Silne serce to zdrowe serce - program profilaktyki zdrowotnej Siła Serca [29.07.2010] Co roku około miliona osób wymaga hospitalizacji z powodu zaburzeń pracy mięśnia sercowego, a zgony spowodowane chorobami sercowo – naczyniowymi stanowią prawie połowę wszystkich przypadków śmiertelnych... (info)


Sól: białe złoto czy biała śmierć?

Sól: białe złoto czy biała śmierć? [20.07.2010] Sól, kiedyś droższa od złota, dziś nazywana jest ,,białą śmiercią”. Mimo to niewielu z nas stara się ograniczyć jej spożywanie i sięga po sole o obniżonej zawartości sodu takie jak Sól Zdrowy Wybór... (info)


Tajemniczy likopen w soku Siła Serca

Tajemniczy likopen w soku Siła Serca [28.06.2010] O tym, że warzywa i owoce są zdrowe, wie każde dziecko. Szpinak ma dużo żelaza, kukurydza jest bombą fosforową, a pomidor to kopalnia witaminy A. Pomidory zawierają także likopen – tajemniczy przeciwutleniacz chroniący organizm przed licznymi chorobami... (info)


Mgiełka Siła Serca- naturalny sposób na alergię

Mgiełka Siła Serca- naturalny sposób na alergię [10.06.2010] Katar, kichanie, pieczenie spojówek i załzawione oczy – alergia. Biorąc pod uwagę szybkość rozprzestrzeniania się tego schorzenia wśród ludzi, można zaryzykować stwierdzenie, że alergia stała się już chorobą cywilizacyjną... (info)


Pomidorowy zawrót głowy

Pomidorowy zawrót głowy [26.05.2010] Kiedyś pomidor był wielkości wiśni, dopiero Majowie i Aztekowie wyhodowali z niego owoc o większych rozmiarach. A gdy trafił do Europy, nikt nie chciał go jeść, ponieważ krążyła plotka, że owoc ten powoduje niebezpieczny szał miłosny lub jest trucizną... (info)


Zdrowotne kąpiele z Zabłocką solą termalną Siła Serca

Zdrowotne kąpiele z Zabłocką solą termalną Siła Serca [17.05.2010] Bywalcy kurortów i SPA na całym świecie doceniają odprężające i orzeźwiające prawidłowości soli termalnych wykorzystywanych przez ośrodki odnowy biologicznej. Taki wspaniały relaks można zafundować sobie także samemu – w domowym zaciszu łazienki... (info)


A dla zdrowia-puszka soku pomidorowego Siła Serca

A dla zdrowia-puszka soku pomidorowego Siła Serca [14.04.2010] Badania dowodzą, że jedną z przyczyn współczesnych chorób jest niedobór magnezu i potasu. Jak temu zapobiec? Zanim sięgniemy po farmaceutyki, wypróbujmy naturalny sok pomidorowy Siła Serca - wskazany w profilaktyce chorób serca i schorzeń cywilizacyjnych... (info)


Wiosenna Siła Serca

Wiosenna Siła Serca [23.03.2010] Nadeszła wiosna. Uświadamia nam to nie tylko się data w kalendarzu. Wręcz czujemy w powietrzu, że każdy kolejny dzień przybliża nas do tej najpiękniejszej i zazwyczaj najbardziej przez nas oczekiwanej pory roku... (info)


Zdrowy Wybór na Wielkanoc

Zdrowy Wybór na Wielkanoc [19.03.2010] Wielkanoc to czas radości … i z tej radości właśnie podczas Świąt zazwyczaj zapominamy o zdrowej diecie - świąteczny stół aż ugina się pod ciężarem tradycyjnych wielkanocnych dań, wśród których królują oczywiście jajka podawane na tysiąc różnych sposobów... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Grupa Gospodarcza Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii Sp. z o.o. (GGFRK)

Grupa Gospodarcza Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii Sp. z o.o. (GGFRK)
Plac Solny 14A/1
50-062 Wrocław
KRS: 0000088655
tel./fax +48 (71) 342 29 42
e-mail: biuro@silaserca.pl
http://www.silaserca.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...