informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Premium House Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 25

<< | < | 1 2 3 | > | >>


Karnawałowe szaleństwo

Karnawałowe szaleństwo [17.01.2008] Jeżeli Chcesz przetańczyć cały karnawał i potrzebujesz czegoś, co momentalnie postawi cię na nogi lub czujesz się znudzony i znużony Cocaine Stimulation jest właśnie dla Ciebie... (info)


Kolejne działania marketingowe dla Cocaine Stimulation

Kolejne działania marketingowe dla Cocaine Stimulation [19.12.2007] Wrocławska spółka Premium House producent napoju energetycznego Cocaine Stimulation wspiera i sponsoruje kolejne eventy. Działania promocyjne podjęte przez spółkę są kontynuacją prowadzonej dotychczas strategii marketingowej... (info)


Sylwestrowe porady - czyli przepis na udaną imprezkę:)

Sylwestrowe porady - czyli przepis na udaną imprezkę:) [19.12.2007] Oto przepis na udaną imprezkę sylwestrową: muzyka + ekipa + gadżety + wygodne buty + tańce + Cocaine Stimulation = niczym niezakłócona, konkretna ZABAWAAAAAAAAAA!!!.. (info)


Prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym, jak kończą, a nie po tym, jak zaczynają…

Prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym, jak kończą, a nie po tym, jak zaczynają… [19.12.2007] Cocaine Stimulation przypomina, że prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym, jak kończą, a nie po tym, jak zaczynają …więc dopilnuj aby wyjść z imprezy sylwestrowej na własnych nogach..... (info)


Największy halowy festiwal reggae w Europie!

Największy halowy festiwal reggae w Europie! [16.11.2007] One Love we Wrocławiu!!! Prowodyrami tej giga imprezy jest Planeta Młodych we współpracy z Urzędem Miejskim Wrocławia, Urzędem Marszałkowskim woj. Dolnośląskiego, energy drinkiem Cocaine Stimulation oraz Halą Stulecia we Wrocławiu... (info)


Listopadowa inwazja mocy !!!

Listopadowa inwazja mocy !!! [07.11.2007] Nieziemsko silni mężczyźni, nieprzyzwoicie piękne kobiety, emocje, zabawa i legalna cocainowa euforia Cocaine Stimulation, czyli pierwsze w Polsce wielkie show siłaczy Power Man Siłacze Mazowsza 2007!!!.. (info)


Cocaine Stimulation - działania marketingowe

Cocaine Stimulation - działania marketingowe [15.10.2007] Trwają intensywne działania marketingowe dla Cocaine Stimulation – innowacyjnego energy drinka, którego producentem jest firma Premium House z Wrocławia... (info)


Muzyczna Bitwa na covery czyli Covermania we Wrocławiu

Muzyczna Bitwa na covery czyli Covermania we Wrocławiu [27.09.2007] Najbliższy piątek zapowiada się wyjątkowo bojowo, muzycznie i energetycznie a wszystko to za sprawą Polskiego Radia Wrocław i energy drinka Cocaine Stimulation... (info)


Cocaine Stimulation wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Cocaine Stimulation wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy [20.09.2007] Wrocławska spółka Premium House – producent napoju energetycznego klasy premium Cocaine Stimulation oraz dystrybutor produktów klasy premium takich jak Ritter Sport i Costadoro Cafe zaangażowała się w działalność prospołeczną... (info)


Zestaw imprezowy -czyli jak się bawić z Cocainą i nie mieć kaca ...

Zestaw imprezowy -czyli jak się bawić z Cocainą i nie mieć kaca ... [20.09.2007] Dobra impreza to huczna impreza, huczna impreza to tańce, tańce to energia a anergia to Cocaine Stimulation...a co z kacem po imprezie?Nie będzie kaca z AntyKacem!!!.. (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

Premium House Sp. z o.o.
ul. Mińska 38
54-610 Wrocław
tel. (071) 358 24 04
fax: (071) 358 24 66
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...