informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Fabryka CiszyFirma wykonuje usługi pomiarowe oraz oferuje ekspertyzy, konsultacje i projekty w branży budowlanej, jaką jest Akustyka w Architekturze. Stosuje systemowe podejście do programowania, projektowania i realizacji obiektów budowlanych w zakresie kreacji klimatu akustycznego. Optymalizuje technologie realizacji obiektów. Zapobiega problemom z hałasem już na etapie projektu.

wyświetlone: 1 - 10 z 57

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>


Tezy Akustyki Zrównoważonego Budownictwa

Tezy Akustyki Zrównoważonego Budownictwa [24.05.2011] Dnia 8 kwietnia br. odbyła się konferencja pt. „Akustyka Zrównoważonego Budownictwa. Hałas w środowisku zbudowanym a odszkodowania” w ramach MUREXPO. Konferencja była poświęcona hałasowi w środowisku zbudowanym i związanym z tym odszkodowaniom... (info)


Konferencja pt. Akustyka Zrównoważonego Budownictwa

Konferencja pt. Akustyka Zrównoważonego Budownictwa [03.03.2011] 8 kwietnia w ramach Ogólnopolskich Targów Budowlanych, organizowanych przez Murator EXPO, odbędzie się konferencja poświęcona hałasowi w środowisku zbudowanym i związanym z tym odszkodowaniom... (info)

Pozwy zbiorowe o odszkodowanie za hałas??? [12.08.2010] 19.07.2010 r. weszła w życie Ustawa o dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym przez poszkodowanych. Pojawiające się informacje wskazują na możliwość składania pozwów zbiorowych, również w sprawach o odszkodowania za hałas. Czy będzie to możliwe?.. (info)

Nieuzasadnione obawy o odszkodowania za hałas z lotniska Okęcie [30.06.2010] Mieszkańcy obszaru ograniczonego użytkowania dla portu lotniczego im. Chopina w Warszawie są pełni obaw o możliwość uzyskania odszkodowań za hałas. Przyczyną jest decyzja Naczelnego Sądu Administracyjnego. Jednak czy ich obawy są uzasadnione?.. (info)

Trwają prace nad normą dotyczącą czasu pogłosu [25.06.2010] W Komitecie Technicznym 253 ds. Akustyki Architektonicznej PKN trwają prace nad normą dotyczącą czasu pogłosu w pomieszczeniach. Powstaje ona jako czwarty tom norm i ma na celu zdefiniowanie źródła wiedzy technicznej do powszechnego użytku... (info)


MI zainteresowane upowszechnianiem wiedzy z zakresu akustyki w architekturze

MI zainteresowane upowszechnianiem wiedzy z zakresu akustyki w architekturze [25.03.2010] Już po raz jedenasty jest organizowana akcja edukacyjna z okazji Międzynarodowego Dnia Świadomości Zagrożenia Hałasem. W tym roku akcję będzie stanowił cykl konferencji branżowych pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury... (info)

Klasy akustyczne mebli do biur open plan [11.01.2010] Wiedza i informacja tworzona w przestrzeniach biurowych jest motorem gospodarki rozwiniętych państw, dlatego warto wiedzieć, jak analizować warunki akustyczne przestrzeni biurowej dla oceny jakości miejsca pracy pracownika biurowego... (info)


Ocena warunków pogłosowych - to proste

Ocena warunków pogłosowych - to proste [23.11.2009] Pomiar czasu pogłosu, którego konieczność przeprowadzenia nakładają na projektanta i wykonawcę znowelizowane Warunki techniczne, jest relatywnie tanią i szybką usługą... (info)

Interpretacja funkcjonowania norm z branży Akustyka w Architekturze [08.09.2009] Nowelizacja Warunków technicznych z 12 marca 2009 r. w zakresie branży Akustyka w Architekturze wprowadza wiele norm i odniesień do ich stosowania. Warto zatem pokusić się o interpretację ich funkcjonowania... (info)

Nowe wymagania akustyczne już obowiązują [08.07.2009] Weszła w życie nowelizacja Warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, poszerzając wymagania ochrony przed hałasem o ochronę przed nadmiernym pogłosem, a także nakazując uzyskanie odpowiedniej zrozumiałości informacji... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Fabryka Ciszy

Fabryka Ciszy
ul. K. Potockiej 45B/11
60-211 Poznań
tel. (061) 847 68 41
http://www.fabrykaciszy.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...