informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


VELUX Polska Sp. z o.o. - spółka handlowaGRUPA VELUX
Dzięki światłu dziennemu i świeżemu powietrzu dostarczanemu poprzez dach, VELUX stwarza lepsze warunki mieszkalne. Oferta zawiera szeroki asortyment okien do poddaszy oraz świetlików wraz z rozwiązaniami przeznaczonymi do płaskiego dachu. VELUX oferuje również wiele rodzajów rolet, żaluzji, rolet zewnętrznych, produktów instalacyjnych oraz do zdalnego sterowania, a także panele solarne przeznaczone do instalacji na dachu. Grupa VELUX posiada swoje fabryki w 10 krajach, a przedstawicielstwa handlowe w blisko 40 krajach. VELUX jest jedną z najsilniejszych marek na światowym rynku materiałów budowlanych, a produkty są sprzedawane niemal na całym świecie. W Grupie VELUX zatrudnionych jest ponad 9 tys. osób, z czego 3 tys. w Danii. Właścicielem grupy VELUX jest VKR Holding. VKR Holding jest spółką w całości należącą do rodziny i fundacji. Głównym udziałowcem są charytatywne fundacje VELUX.

VELUX W POLSCE
Firma VELUX Polska, będąca częścią Grupy VELUX, jest w obecna na polskim rynku od 1989 roku. Biuro handlowe VELUX Polska funkcjonuje od roku 1990. Pierwszą fabrykę w Gnieźnie otwarto w 1998 r., a kolejna powstała w 2003 r. w Namysłowie. Wszystkie Fabryki w Polsce otrzymały certyfikat jakości ISO 9001 oraz ISO 14001 zgodności produkcji z zasadami ekologii jak również OHSAS 18001 z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy.

wyświetlone: 1 - 10 z 32

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


Zaprojektuj roletę przyszłości – konkurs VELUX International Design Award

Zaprojektuj roletę przyszłości – konkurs VELUX International Design Award [20.12.2013] Zaprojektuj roletę przyszłości i weź udział w I edycji konkursu VELUX International Design Award 2014. Jesteś studentem wzornictwa użytkowego? Zawalcz o główną nagrodę 6000 euro! Spiesz się, rejestracja do konkursu trwa tylko do 31 grudnia... (info)


Życie Polaka w dobrym świetle

Życie Polaka w dobrym świetle [28.08.2013] Lepsze samopoczucie, poprawa nastroju, efektywniejsza nauka, ale również mniejsze rachunki za prąd – wszystko to jest zasługą światła dziennego. Co Polacy sądzą o jego wpływie na zdrowie? Jak oceniają doświetlenie swoich domów i mieszkań?.. (info)


15-lecie produkcji VELUX w Gnieźnie

15-lecie produkcji VELUX w Gnieźnie [04.07.2013] W tym roku firma VELUX obchodzi jubileusz 15-lecia uruchomienia produkcji w Polsce. Wszystko rozpoczęło się od produkcji okuć przy ulicy Słonecznej w Gnieźnie... (info)


Konkurs VELUX na staż w Danii rozstrzygnięty

Konkurs VELUX na staż w Danii rozstrzygnięty [18.06.2013] Wojciech Cebula, student trzeciego roku Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej, zdeklasował 20 konkurentów i został jednogłośnie wybrany zwycięzcą XII edycji konkursu organizowanego przez VELUX... (info)


Otwarcie wystawy fotografii żeglarskiej w Giżycku

Otwarcie wystawy fotografii żeglarskiej w Giżycku [07.08.2007] W piątek 3 sierpnia na pl. Grunwaldzkim w Giżycku została otwarta wystawa fotografii dokumentująca regaty „VELUX 5 OCEANS, 2006-2007”. Wystawę otworzył Zastępca Burmistrza Giżycka - Paweł Czacharowski oraz Dyr. Generalny VELUX Polska – Lidia Mikołajczyk-Gmur... (info)


VI edycja konkursu na staż w firmie VELUX w Danii

VI edycja konkursu na staż w firmie VELUX w Danii [10.05.2007] Kolejny raz studenci wydziałów architektury zostali zaproszeni przez firmę VELUX do ubiegania się o wakacyjny staż w biurze architektonicznym VELUX w Hørsholm koło Kopenhagi. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 maja br. Praktyki w duńskim biurze architektonicznym potrwają od 1 sierpnia do 30 września 2007 roku. Firma VELUX pokryje wszystkie koszty związane z podróżą i pobytem w Danii zwycięzcy... (info)


Nowe rozwiązania VELUX gwarancją niższych kosztów utrzymania domu!

Nowe rozwiązania VELUX gwarancją niższych kosztów utrzymania domu! [12.01.2007] Duży dom dla czteroosobowej rodziny, to nie tylko wydatek związany z jego budową, ale również znaczne koszty utrzymania w przyszłości... (info)

VELUX wspiera rozwój zawodowy dekarzy [31.10.2006] Od wielu lat firma VELUX organizuje i współuczestniczy w wielu działaniach podnoszących kwalifikacje zawodowe polskich dekarzy. Prawidłowy montaż okna do poddaszy jest podstawą jego niezawodnego funkcjonowania... (info)

W Bilbao rusza największe wyzwanie żeglarskie świata [22.10.2006] 22 października 2006 r. 8 dzielnych sterników wyruszy z Portu Getxo w Bilbao na okołoziemskie regaty VELUX 5 Oceans, jedno z najdłuższych i najbardziej znaczących wydarzeń w świecie sportu indywidualnego... (info)

VELUX planuje nowe inwestycje w Polsce [29.08.2006] VELUX planuje nowe inwestycje w Polsce, które mają powiększyć moce produkcyjne fabryki w Namysłowie... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

VELUX Polska Sp. z o.o. - spółka handlowa

VELUX Polska Sp. z o.o. - spółka handlowa
ul. Muszkieterów 15A
02-273 Warszawa
GPS (@52.1781,20.9363)
Tel.: 22 33 77 000
Fax.: 22 33 77 090
http://www.velux.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...