informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Urząd Gminy Wielka WieśGmina Wielka Wieś położona jest na północny-zachód od Krakowa. Jej powierzchnia to 48,1 km2, a liczba mieszkańców przekroczyła w 2006 roku 9 tys.

W skład gminy wchodzi 12 sołectw: Bębło, Będkowice, Biały Kościół, Czajowice, Giebułtów, Modlnica, Modlniczka, Prądnik Korzkiewski, Szyce, Tomaszowice, Wielka Wieś i Wierzchowie.

Gmina nasza jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych gmin Powiatu Krakowskiego, a obok licznych walorów turystycznych, jakimi są Jurajskie Parki Krajobrazowe i otulina Ojcowskiego Parku Narodowego posiada walory i położenie doskonałe dla potrzeb inwestycyjnych.

Bezpośrednie sąsiedztwo Krakowa, bliskość międzynarodowego lotniska w Balicach, a także doskonała baza noclegowa i sieć drogowa, to jej dodatkowe atuty, ważne tak dla turystów jak i przedsiębiorców.

wyświetlone: 1 - 10 z 34

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


11 listopada biegacze w Małopolsce ruszą na Niepodległościową Jedenastkę.

11 listopada biegacze w Małopolsce ruszą na Niepodległościową Jedenastkę. [10.10.2012] Dzięki wspólnej inicjatywie podkrakowskiej gminy Wielka Wieś i Krakowskiego Klubu Sportowego "Jura Moto Sport", w okolicach Krakowa zorganizowany zostanie w tym roku po raz pierwszy Bieg Niepodległościowy - Niepodległościowa Jedenastka... (info)


Kwietniowe Doły wyrównane - Szlak Orlich Gniazd nie tylko dla orłów

Kwietniowe Doły wyrównane - Szlak Orlich Gniazd nie tylko dla orłów [05.10.2012] Podkrakowska Gmina Wielka Wieś zakończyła inwestycję polegającą na poprawie infrastruktury szlaku Orlich Gniazd. Celem była poprawa bezpieczeństwa i warunków dla uprawiania turystyki i rekreacji na tej niezwykle popularnej trasie... (info)


5 mln unijnej dotacji na kanalizację w Wielkiej Wsi!

5 mln unijnej dotacji na kanalizację w Wielkiej Wsi! [02.09.2010] Wniosek pt. ’Uporządkowanie gospodarki ściekowej na terenie sołectwa Wielka Wieś’ uzyskał w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, działanie 7.1. Gospodarka wodno-ściekowa dofinansowanie w wysokości 5 083 105,00 zł... (info)

Gmina Wielka Wieś pod czujnym okiem audytora wewnętrznego! [04.03.2009] Od połowy lutego w Urzędzie Gminy Wielka Wieś zatrudniony jest audytor wewnętrzny. Obowiązek stworzenia w Gminie takiego stanowiska wynika z ustawy o finansach publicznych, gdy wydatki lub dochody budżetowe jednostki osiągną wysokość 40 mln zł... (info)


Remonty dróg w Gminie Wielka Wieś

Remonty dróg w Gminie Wielka Wieś [11.06.2008] Korzystając z dobrych warunków pogodowych, wyłonione w drodze przetargu firmy drogowe kontynuują prace przy remontach dróg będących w zarządzie Gminy Wielka Wieś... (info)


Nowa srebrna Skoda w podkrakowskim komisariacie

Nowa srebrna Skoda w podkrakowskim komisariacie [13.05.2008] W poniedziałek 12 maja Wójt Gminy Wielka Wieś Tadeusz Wójtowicz przekazał komendantowi, obsługującego teren Gminy Wielka Wieś, komisariatu w Zielonkach kluczyki do samochodu osobowego Skoda Octavia Combi... (info)


Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski w Tomaszowicach

Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski w Tomaszowicach [19.02.2008] W dniach 18-19 lutego 2008 roku w Centrum Konferencyjnym "Dwór w Tomaszowicach", w podkrakowskiej gminie Wielka Wieś, odbyło się spotkanie członków Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski..... (info)


Turniej Piłki Nożnej Samorządowców Korony Północnego Krakowa w Wielkiej Wsi

Turniej Piłki Nożnej Samorządowców Korony Północnego Krakowa w Wielkiej Wsi [18.02.2008] W sobotę, 16 lutego, w hali sportowej w Białym Kościele, gm. Wielka Wieś odbył się Turniej Piłki Nożnej Samorządowców Korony Północnego Krakowa. W imprezie sportowej wzięli udział Wójtowie, Radni oraz pracownicy Urzędów Gmin i Starostwa Powiatowego w Krakowie... (info)


Nakładem Urzędu Gminy Wielka Wieś ukazała się turystyczna mapa gminy i okolic

Nakładem Urzędu Gminy Wielka Wieś ukazała się turystyczna mapa gminy i okolic [28.01.2008] Mapa gminy Wielka Wieś w skali 1:25 000 obejmuje obszar od miasta Skała na północy do Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach na południu i od Doliny Szklarki na zachodzie do Doliny Prądnika na wschodzie..... (info)


Otwarcie sali gimnastycznej w Modlnicy

Otwarcie sali gimnastycznej w Modlnicy [15.10.2007] 14 października okazał się być dniem bardzo ważnym dla społeczności szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Modlnicy. Oprócz Dnia Nauczyciela uroczyście otworzono nową salę gimnastyczną... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Urząd Gminy Wielka Wieś

Urząd Gminy Wielka Wieś
32-089 Wielka Wieś
ul. Wesoła 48
tel. (012) 419 17 01 do 05
fax: (012) 419 17 05
http://www.wielka-wies.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...