informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o.Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o. (dawniej Telefoniczna Agencja Informacyjna) jest jednym z liderów rynku informacji gospodarczej, monitoringu przetargów i monitoringu informacji tematycznych.

Od 1989 roku Grupa Marketingowa TAI zajmuje się tworzeniem ogólnopolskiego systemu informacji gospodarczej dostępnego pod skróconym numerem telefonu 194 77 oraz na stronie www.9477.pl. Oferuje kompletną informację dotyczącą planów inwestycyjnych, ogłoszonych przetargów oraz raporty o wygranych przetargach przesyłaną bezpośrednio na biurko Klienta w postaci newstetterów lub dostępną pod adresem www.pressinfo.pl. Grupa Marketingowa TAI proponuje też monitoring informacji tematycznych dotyczących sprzedaży, kupna i wynajmu oraz informacji z zakresu biznesu i gospodarki. Ponadto TAI oferuje usługi związane z marketingiem bezpośrednim - gromadzenie i aktualizację baz danych, usługi telemarketingowe, mailing.

Grupa Marketingowa TAI dysponuje siecią siedmiu oddziałów oraz wielu współpracowników zlokalizowanych w głównych ośrodkach gospodarczych kraju. Dzięki doświadczonym i zaangażowanym pracownikom oraz wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych Grupa Marketingowa TAI gwarantuje szybkość i najwyższą jakość oferowanych usług.

wyświetlone: 1 - 10 z 68

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>


W mazowieckim i małopolskim ogłoszono najwięcej przetargów w branży szkoleniowej

W mazowieckim i małopolskim ogłoszono najwięcej przetargów w branży szkoleniowej [10.05.2011] Instytut Inwestycyjno- Przetargowy Pressinfo.pl wraz z Grupą Marketingową TAI przygotował zestawienie postępowań przetargowych ogłoszonych w pierwszych trzech miesiącach tego roku... (info)


Podsumowanie wygranych przetargów w branży reklamowej

Podsumowanie wygranych przetargów w branży reklamowej [19.04.2011] www.targetmarketing.pl we współpracy z www.pressinfo.pl przygotował raport podsumowujący rozstrzygnięcia przetargów w branży reklamowej opublikowanych w pierwszym kwartale 2011 roku... (info)

Wyniki przetargów w branży medycznej w pierwszym kwartale 2011 roku [13.04.2011] Instytut Inwestycyjno-Przetargowy www.pressinfo.pl wraz z Grupą Marketingową TAI przygotował raport podsumowujący rozstrzygnięcia przetargów w branży medycznej w pierwszym kwartale 2011 roku... (info)

Budownictwo drogowo-mostowe w pierwszym kwartale 2011 r [13.04.2011] Instytut Inwestycyjno-Przetargowy pressinfo.pl wraz z Grupą Marketingową TAI przygotowały podsumowanie rozstrzygnięć przetargów drogowych pierwszych trzech miesięcy 2011 roku. Opracowano prawie 2500 wyników zamówień publicznych... (info)

Strabag i Budimex liderami w wygrywaniu przetargów! Podsumowanie 2010 roku. [15.03.2011] Serwis pressinfo.pl wraz z Grupą Marketingową TAI opracowały zestawienie wyników przetargów z branży drogowo-mostowej w Polsce. Raport przedstawia analizę ponad 18 tys. wyników przetargów ogłaszanych w naszym kraju w ostatnich dwunastu miesiącach... (info)

Wzrosła liczba przetargów ogłaszanych w Polsce [08.07.2010] Pressinfo.pl opracował raport, w którym podsumowano przetargi w branży budowlanej opublikowane w Polsce, w pierwszym półroczu 2010 r. Najwięcej przetargów ogłoszono na Śląsku i na Mazowszu... (info)

Grupa Marketingowa TAI współpracuje z Schober Information Group Polska [25.06.2010] Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o. podpisała umowę o współpracy z Schober Information Group Polska Sp. z o.o. - wiodącym europejskim dostawcą baz danych oraz informacji o firmach i konsumentach... (info)

Grupa Marketingowa TAI dla Ministerstwa Środowiska [22.06.2010] Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o., jedna z wiodących firm na rynku informacji gospodarczej i usług telemarketingowych, przygotowała bazę danych organizacji ekologicznych dla Ministerstwa Środowiska... (info)

Działki na sprzedaż w Polsce [21.06.2010] Pressinfo.pl opracował raport, w którym przeanalizowano ogłoszenia dotyczące sprzedaży działek w Polsce, w okresie od stycznia do maja 2010 r. Większość ofert pochodziła z województw mazowieckiego i lubelskiego... (info)

Inwestycje planowane w Polsce [10.06.2010] Pressinfo.pl opracował raport, w którym przeanalizowano szeroko pojęte inwestycje budowlane ogłoszone w Polsce, w okresie od stycznia do maja 2010 roku... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>

Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o.

Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o.
ul. Łukowska 46
04-133 Warszawa
tel. (022) 612 12 60
fax: (022) 612 08 86
http://www.tai.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...