informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


NetSprint.pl Sp. z o.o.NetSprint.pl Sp. z o.o. dostarcza złożone rozwiązania w obszarze wyszukiwania oraz reklamy kontekstowej dla każdego segmentu klientów biznesowych. Kluczowe obszary działalności firmy to wyszukiwarka polskiego internetu, reklama kontekstowa w wyszukiwarce oraz sieci partnerskiej, rozwiązania wyszukiwawcze na potrzeby serwisów, korporacji i sklepów internetowych, rozwiązania adserwerowe, a także monitoring komunikacji w internecie. Rozwiązania firmy oparte są o 8-letnie doświadczenie specjalistów firmy w zakresie rozwoju technologii wyszukiwawczej. NetSprint.pl działa na rynku polskim, w Skandynawii, a także w krajach nadbałtyckich. Strategicznym inwestorem firmy jest Mecom Europe – drugi największy wydawca prasy codziennej w Europie.

WWW: www.netsprint.eu, www.adkontekst.pl, www.newspoint.pl

wyświetlone: 1 - 10 z 34

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

NetSprint pomaga zarobić serwisom turystycznym [04.02.2009] NetSprint.pl wprowadza na rynek Information Access Platform eTravel – dedykowane rozwiązanie dla branży turystycznej, które pozwala rozbudowanym serwisom turystycznym zwiększyć liczbę użytkowników i zyskać dodatkowe źródła przychodów... (info)


Wyszukiwarka na stronie internetowej w tydzień?

Wyszukiwarka na stronie internetowej w tydzień? [03.12.2008] To możliwe. NetSprint.pl oferuje rozwiązanie wyszukiwacze NetSprint Site przystosowane specjalnie do potrzeb firm z sektora MŚP. Rozwiązanie wyróżnia się bardzo krótkim czasem wdrożenia, zaawansowanymi funkcjonalnościami w standardzie oraz atrakcyjną ceną... (info)


Pierwsza w Polsce mobilna wyszukiwarka – NetSprint w mobi.kolporter.pl

Pierwsza w Polsce mobilna wyszukiwarka – NetSprint w mobi.kolporter.pl [02.12.2008] NetSprint.pl wdrożył pierwsze w Polsce rozwiązanie wyszukiwawcze w mobilnej wersji sklepu internetowego - NetSprint eCommerce działa teraz w mobi.kolporter.pl.. (info)

EURO 2012 wygrywa z premierem [18.05.2007] NetSprint.pl przygotował kolejny raport na temat najczęściej opisywanych w polskim Internecie osób, marek, wydarzeń i partii politycznych. W kwietniu polskie media online zdominowała tematyka związana z organizacją EURO 2012 przez Polskę i Ukrainę... (info)

NewsPoint - nowa usługa na rynku monitoringu mediów [19.02.2007] NetSprint.pl - spółka specjalizująca się w systemach wyszukiwawczych, wprowadza na rynek NewsPoint - system monitoringu komunikacji w Internecie... (info)

Wyszukiwarka NetSprint w sklepie Kolporter.pl [05.02.2007] NetSprint.pl zakończył wdrożenie wyszukiwarki zasobów sklepu internetowego www.kolporter.pl należącego do Grupy Kapitałowej Kolporter – jednej z najdynamiczniej rozwijających się organizacji gospodarczych w Polsce... (info)

Przewodnik NetSprint.pl pomaga w codziennym życiu [30.01.2007] Wyszukiwarka internetowa NetSprint.pl, udostępniająca unikalną w Polsce możliwość znalezienia odpowiedzi już w wynikach wyszukiwania, przygotowała specjalny serwis prezentujący jej możliwości – „Przewodnik NetSprint”. .. (info)

NetSprint przeszukuje zasoby portalu IDG.pl [15.01.2007] International Data Group Poland S.A. polski oddział koncernu IDG - właściciel portalu IDG.pl wdrożył wyszukiwarkę NetSprint Site, dzięki której jego użytkownicy uzyskali prostszy i szybszy dostęp do zasobów portalu... (info)


Z zasobów Wikipedii korzystają WP.pl i NetSprint.pl

Z zasobów Wikipedii korzystają WP.pl i NetSprint.pl [07.01.2007] Wikipedia – największa internetowa encyklopedia działająca na zasadzie open content cieszy się uznaniem nie tylko Internautów, ale też dużych graczy na polskim rynku internetowym... (info)

Nowe funkcjonalności na pierwsze urodziny Adkontekst – systemu reklamy kontekstowej WP.pl i NetSprint.pl [12.12.2006] Adkontekst – największy polski system reklamy kontekstowej obchodzi pierwsze urodziny. Po roku istnienia do systemu należy ponad 70 000 unikalnych domen, a jego zasięg miesięczny wynosi prawie 90% ogółu użytkowników Internetu w Polsce... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

NetSprint.pl Sp. z o.o.

NetSprint.pl Sp. z o.o.
02-655 Warszawa
ul. Bieżanowska 7
tel. 022 844 49 90
fax: 022 852 20 60
http://www.netsprint.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...