informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


MagicCamwyświetlone: 1 - 10 z 115

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | > | >>


Nocy Kultury 2013 w Lublinie energetycznie w 2D i 3D

Nocy Kultury 2013 w Lublinie energetycznie w 2D i 3D [06.06.2013] Najśmielsze futurystyczne wizje zostaną spełnione w sobotę, 8 czerwca 2013 w trakcie transmisji online realizowanej podczas VII Nocy Kultury 2013 w Lublinie... (info)


Internet trafi na stragany pomiędzy ogórki, szczypior i... banany

Internet trafi na stragany pomiędzy ogórki, szczypior i... banany [16.05.2013] Wielka sztuka spod lubelskich straganów targowych przy ulicy Ruskiej i Wileńskiej na żywo w sieci Internet... (info)


Młodzież leci, a my czekamy na Zygmunta!

Młodzież leci, a my czekamy na Zygmunta! [26.04.2013] Już jednocześnie ponad 100 osób z 32 krajów świata zerka codziennie z niecierpliwością na gniazdo orlików grubodziobych schowane gdzieś w niedostępnym Biebrzańskim lesie... (info)
"Wąchanie" świata oraz "teleportacja" przez Internet dostępne już online! [31.03.2013] Dzisiaj, po ponad dwóch latach zaawansowanych testów, serwis MagicCam z Lublina uruchomił transmisję zapachów oraz rzeczywistą teleportację przez Internet... (info)


Wysoka technologia i miękki dotyk w Starachowicach

Wysoka technologia i miękki dotyk w Starachowicach [13.02.2013] High Tech, High Touch - Johna Naisbitta, czołowego światowego futurysty, zagościły w ostatnich dniach w centrum Starachowic na terenie "Skweru pod skałkami" i znajdującej się tam fontanny... (info)


XXI Finał WOŚP z Lublina na żywo stacjonarnie i mobilnie w technologii 2D i 3D oraz interaktywnie.

XXI Finał WOŚP z Lublina na żywo stacjonarnie i mobilnie w technologii 2D i 3D oraz interaktywnie. [10.01.2013] Przekaz online startuje w niedzielę 13.01.1013 o godzinie 10 ze specjalnego Studia TVP Lublin wybudowanego w Galerii Olimp oraz interaktywnie z najbliższego otoczenia. Równolegle do przekazu ze studia zrealizowana zostanie transmisja mobilna... (info)


Orszak Trzech Króli w Lublinie na żywo w komputerach i telefonach komórkowych

Orszak Trzech Króli w Lublinie na żywo w komputerach i telefonach komórkowych [03.01.2013] Dla tych wszystkich, którzy 6 stycznia 2013 roku będą na dyżurze, służbie, w podróży, chorobie, daleko od Lublina i kraju, z inicjatywy Grupy iTTv i przy współpracy Lubelskiej Kurii Metropolitalnej - przekaz online z Orszaku Trzech Króli w Lublinie... (info)


Nie mój cyrk, nie moje małpy czyli wielkie przedstawienie uliczne w Lublinie – również online

Nie mój cyrk, nie moje małpy czyli wielkie przedstawienie uliczne w Lublinie – również online [23.09.2012] Dla tych wszystkich, którzy będą na dyżurze, służbie, w podróży, chorobie, daleko od Lublina i kraju zrealizowany zostanie przekaz online z manifestacji "Praca dla młodych", której organizatorem jest NSZZ „Solidarność” Regionu Środkowo-Wschodniego... (info)


Dni świadomości prawnej w Lublinie – również online

Dni świadomości prawnej w Lublinie – również online [08.09.2012] Bądźcie z nami osobiście lub online, bo kulisy afery Amber Gold pokazują, że w naszym kraju możemy liczyć tylko na siebie, pozarządowe organizacje i niezależne media... (info)


Głęboka woda, najwyższa technologia i miękki dotyk na kolejnych Europejskich Dniach Dobrosąsiedztwa

Głęboka woda, najwyższa technologia i miękki dotyk na kolejnych Europejskich Dniach Dobrosąsiedztwa [22.06.2012] Tegoroczne Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa będą nawiązywać do EURO 2012 nie tylko datą, ale również elementami programu, w którym mają się znaleźć między innymi mecze z udziałem polskich i ukraińskich parlamentarzystów i samorządowców... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | > | >>

MagicCam

MagicCam
ul.Radzyńska 10/70
20-850 Lublin
tel. (081) 741 23 22
http://www.magiccam.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...