informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Tikkurila - Tikkurila PolskaTikkurila to fiński producent farb należący do międzynarodowej Grupy Tikkurila o blisko 150-letniej tradycji w branży. Od 1998 roku na rynku polskim, jako jedna z pierwszych firm rozpoczęła proces tworzenia sieci mieszalni farb, w których możliwa jest realizacja indywidualnych upodobań kolorystycznych nawet najbardziej wymagających klientów. Tikkurila Polska posiada obecnie niemal 1.100 maszyn barwiących w całym kraju – najwięcej w Polsce. Od kwietnia 2009 roku, nowy system barwienia – AVATINT, zapewnia możliwość pigmentacji produktów firmy na 10.000 kolorów.
Tikkurila Polska oferuje swoim klientom szeroki zakres produktów wewnętrznych (farby ścienne, emalie, lakiery i farby do drewna, tynk dekoracyjny, lazury) oraz zewnętrznych (farby elewacyjne, masy tynkarskie, emalie, farby, impregnaty, oleje i lakiery do drewna).
Na świecie marka Tikkurila cieszy się szczególnym zaufaniem profesjonalistów oraz klientów indywidualnych. Znana jest również ze względu na swoje zaangażowanie w szeroko rozumianą działalność proekologiczną oraz ścisłe przestrzeganie norm i dyrektyw obowiązujących w tej dziedzinie.

wyświetlone: 1 - 10 z 126

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | > | >>


Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia

Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia [31.12.2013] Drewno jest jednym z najbardziej popularnych materiałów stosowanych w aranżacji wnętrz. Drewniane podłogi, meble, panele czy inne elementy będą przez wiele lat zachwycały swym naturalnym pięknem, o ile będziemy właściwie o nie dbać... (info)


Łagodna elegancja. Paleta off white z kolekcji Tikkurila Optiva.

Łagodna elegancja. Paleta off white z kolekcji Tikkurila Optiva. [13.12.2013] Kolory off white, to odcienie urzekające łagodnością, idealne do wnętrza eleganckiego, a jednocześnie nie pozbawionego ciepła. Kremowe mascarpone, pudrowe róże, pastelowe beże, delikatne błękity w subtelny sposób budują wyjątkowy klimat aranżacji... (info)


Subtelna miękkość barw. Nostalgiczne beże i brązy z kolekcji Tikkurila Optiva.

Subtelna miękkość barw. Nostalgiczne beże i brązy z kolekcji Tikkurila Optiva. [29.11.2013] Ciepłe odcienie beżów i brązów to niezawodna recepta na nadanie wnętrzu subtelnego klimatu. Te z kolekcji Tikkurila Optiva, uzupełnione odpowiednimi dodatkami, pomogą stworzyć jednocześnie aranżację pełną powabnej elegancji... (info)


Zadbaj o dobre pierwsze wrażenie. Aranżacje przedpokoju z Beckers Designer Colour.

Zadbaj o dobre pierwsze wrażenie. Aranżacje przedpokoju z Beckers Designer Colour. [27.11.2013] Przedpokój stanowi wizualną „wizytówkę” naszego mieszkania. Urządzając go na równi uwzględnić należy estetykę, jak i funkcjonalność pomieszczenia. Aranżacje Beckers Desinger Colour przynoszą pomysły, jak spójnie połączyć te elementy... (info)


Farba Tikkurila Otex Adhesion Primer - gruntowanie problematycznych powierzchni

Farba Tikkurila Otex Adhesion Primer - gruntowanie problematycznych powierzchni [21.11.2013] Otex Adhesion Primer marki Tikkurila jest specjalistyczną farbą, przeznaczoną do gruntowania problematycznych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Jej użycie zapewnia bardzo dobrą przyczepność farby nawierzchniowej... (info)


Łatwe malowanie – poradnik Jedynki®. Malowanie ścian i sufitów

Łatwe malowanie – poradnik Jedynki®. Malowanie ścian i sufitów [13.11.2013] Malowanie ścian i sufitów jest doskonałym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania. Wbrew pozorom, zadanie to, nie jest bardzo trudne. Korzystając z profesjonalnych porad Jedynki®, łatwo samodzielnie przeprowadzimy remont... (info)


Marka Tikkurila na Łódź Design Festival

Marka Tikkurila na Łódź Design Festival [31.10.2013] Marka Tikkurila była jednym z partnerów siódmej edycji Łódź Design Festival. W Strefie dla Projektanta prezentowała narzędzia przydatne w pracy projektanta i architekta, a dla najmłodszych gości zorganizowała konkurs plastyczny... (info)


Nowość – Tikkurila Valtti Super Guard. Skuteczna i trwała ochrona drewna.

Nowość – Tikkurila Valtti Super Guard. Skuteczna i trwała ochrona drewna. [30.09.2013] Tikkurila Valtti Super Guard to nowy podkład impregnujący do powierzchni drewnianych eksponowanych na zewnątrz. Stosowany jako warstwa gruntująca, zapewnia drewnu skuteczną ochronę i gwarantuje utrzymanie jego pięknego wyglądu przez wiele lat... (info)


Maluj z Jedynką®. Poradnik malowania w serwisie www.farbyjedynka.pl

Maluj z Jedynką®. Poradnik malowania w serwisie www.farbyjedynka.pl [21.08.2013] Odrobina chęci i pakiet sprawdzonych porad wystarczą, by własnoręcznie odmalować mieszkanie, odnowić ogrodzenie bądź zaimpregnować meble ogrodowe. Takie praktyczne informacje znaleźć można w poradniku malowania na stronie www.farbyjedynka.pl... (info)


Tikkurila wspiera WIOSKI ŚWIATA Park Edukacji Globalnej. Radosne poznawanie świata

Tikkurila wspiera WIOSKI ŚWIATA Park Edukacji Globalnej. Radosne poznawanie świata [25.10.2012] Tikkurila jest partnerem programu renowacji Parku Edukacji Globalnej w Krakowie. Wsparcie Parku przez markę Tikkurila objęło przekazanie produktów niezbędnych do odnowienia obiektów placówki, jak również doradztwo techniczne... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | > | >>

Tikkurila - Tikkurila Polska
ul. Ignacego Mościckiego 23
39-200 Dębica
tel. 0801 88 99 85
tel (022) 310 95 55
http://www.tikkurila.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...