informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


DrayTek CorpDrayTek Corporation (www.draytek.pl) to wiodący na świecie producent urządzeń sieciowych, które są adresowane do wymagających użytkowników prywatnych, a także do małego i średniego biznesu. Od początku swojej działalności w 1997 roku, DrayTek rozwija technologie zdalnego dostępu VPN i ISDN oraz rozwiązania obsługujące szerokopasmowy dostęp do Internetu. Produkty DrayTek wyróżniają się również zaawansowanymi rozwiązaniami z zakresu VoIP, komunikacji bezprzewodowej oraz bezpieczeństwa sieci (zapory sieciowe, filtry stron WWW, zapory UTM). W Polsce wyłącznym dystrybutorem produktów firmy DrayTek jest Brinet Sp. z o.o. (www.brinet.pl). Spółka ta współpracuje również z firmą Funkwerk Enterprise Communication GmbH, dystrybuując na rynku polskim marki: Elmeg, Bintec, Artem.

wyświetlone: 1 - 10 z 53

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>


DrayTek zapowiada nowe produkty na polskim rynku

DrayTek zapowiada nowe produkty na polskim rynku [23.10.2013] Aż pięć nowych serii routerów i punktów dostępowych wprowadzi na polski rynek w ciągu najbliższych miesięcy DrayTek, wiodący na świecie producent sprzętu sieciowego... (info)


Już we wrześniu rusza roadshow DrayTek w Polsce

Już we wrześniu rusza roadshow DrayTek w Polsce [29.08.2013] Brinet - wyłączny dystrybutor produktów DrayTek w Polsce - zaprasza swoich obecnych i potencjalnych partnerów handlowych na cykl spotkań z rozwiązaniami DrayTek, wiodącego na świecie producenta rozwiązań sieciowych... (info)


DrayTek: zmień firmę w fortecę z Vigor 2960

DrayTek: zmień firmę w fortecę z Vigor 2960 [26.03.2013] DrayTek wprowadził do Polski kolejną nowość - wydajny, wielozadaniowy, przewodowy router Vigor 2960... (info)


Vigor 2850 - nowa seria routerów DrayTek

Vigor 2850 - nowa seria routerów DrayTek [12.02.2013] DrayTek wprowadził do Polski nową serię routerów Vigor 2850, które są przeznaczone do zastosowania w biurach oraz dla wymagających użytkowników indywidualnych... (info)


Zarządzaj siecią z Vigorem

Zarządzaj siecią z Vigorem [20.11.2009] Vigor Switch P2260 i Vigor Switch G2240, najnowsze produkty marki DrayTek, to w pełni zarządzalne switche warstwy drugiej stworzone z myślą o firmach, które chcą rozszerzyć istniejącą sieć Gigabit Ethernet o nowych użytkowników... (info)


Router i centralka VoIP w kombajnie od DrayTek

Router i centralka VoIP w kombajnie od DrayTek [22.10.2009] DrayTek Vigor IPPBX 2820 to kombajn sieciowy, którego producent wyposażył w zaawansowane funkcje routera i centralki VoIP. Nowy Vigor zda egzamin w tych przedsiębiorstwach, w których z łączności VoIP korzysta wiele osób jednocześnie... (info)


Router DrayTek zamiast modemu USB

Router DrayTek zamiast modemu USB [09.09.2009] Wbudowany modem ADSL, zintegrowany firewall, przejrzysty interfejs konfiguracyjny oraz port LAN - nowy router od DrayTek pozwala zastąpić tradycyjny modem ADSL na USB. Niewielki jest rozmiar, ale co nie mniej ważne, również cena urządzenia... (info)


Jeden router – wiele możliwości

Jeden router – wiele możliwości [24.08.2009] Routery DrayTek z serii 2710 przeznaczone są dla wymagających użytkowników domowych oraz firm działających w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. W jednym urządzeniu mieści się szereg funkcjonalności gwarantujących bezpieczny dostęp do Internetu... (info)


Nowa odsłona produktów DrayTek

Nowa odsłona produktów DrayTek [22.05.2009] DrayTek wzbogacił swoją ofertę o nowe, bezprzewodowe urządzenie sieciowe, Vigor AP700. Access Point powstał z myślą o użytkownikach chcących rozszerzyć istniejącą infrastrukturę przewodową o szybki i bezpieczny dostęp do sieci... (info)


Nowa seria Vigorów marki DrayTek

Nowa seria Vigorów marki DrayTek [11.05.2009] DrayTek przedstawia nową serię szerokopasmowych routerów. Urządzenia Vigor 2110 i 2110n wyposażono w serwer VPN, port USB, narzędzia do zarządzania pasmem oraz QoS, które gwarantują niezawodną pracę i bezpieczny dostęp do Internetu... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

DrayTek Corp

DrayTek Corp
wyłączny dystrybutor w Polsce - Brinet sp. z o.o.
ul. Arciszewskiego 7a
60-267 Poznań
tel. (061) 664 17 30
fax: (061) 664 17 31
http://www.draytek.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...