informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Roca Polska Sp. z o.o.Roca to hiszpańska korporacja, światowy lider branży wyposażenia łazienek. Obecnie w 80 krajach świata w grupie Roca pracuje około 16 000 osób. W ponad 50 fabrykach grupy produkowane są: ceramika sanitarna, baterie, wanny: żeliwne, stalowe i akrylowe, produkty wellness, meble oraz płytki ceramiczne. Firma w swoich produktach łączy nowoczesny design z zaawansowaną technologią i troską o środowisko naturalne. Roca koncentruje się w swojej działalności na tworzeniu oryginalnych i interesujących linii wzorniczych poszczególnych grup produktów, proponując dla klientów spójne aranżacje łazienkowe. Ofertę Roca w Polsce reprezentują marki: Roca, Laufen, Pool-Spa oraz Madalena

wyświetlone: 1 - 10 z 105

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | > | >>


Prysznic w kabinach Roca jak ciepły letni deszcz

Prysznic w kabinach Roca jak ciepły letni deszcz [30.12.2013] Prysznic orzeźwia, poprawia odporność organizmu, pobudza krążenie i ujędrnia ciało. W dostosowanej do potrzeb użytkownika kabinie jest też przyjemnością dla umysłu – poprawia koncentrację i nastraja pozytywnie nawet w zimowe dni... (info)


Kartell by Laufen dla Koneserów

Kartell by Laufen dla Koneserów [11.12.2013] Jury złożone z ekspertów branży oraz czytelnicy magazynu „Dobre Wnętrze” po raz drugi przyznali tytuł „Design dla Konesera” dla wyróżniających się na rynku produktów... (info)


Dobry Design 2014 dla mebli i wanny z kolekcji Palomba

Dobry Design 2014 dla mebli i wanny z kolekcji Palomba [14.11.2013] 120 architektów – członków jury, 53 nagrodzone produkty w 11 kategoriach konkursowych i podwójny sukces marki Laufen... (info)


Rozpoczęła się druga edycja We Art Water Film Festival

Rozpoczęła się druga edycja We Art Water Film Festival [13.11.2013] Dokument, animacja oraz film w formacie na Instagram – w tych kategoriach będą oceniane prace podczas drugiej edycji We Art Water Film Festival... (info)


Tytuł Dobry Wzór 2013 dla wanny Palomba

Tytuł Dobry Wzór 2013 dla wanny Palomba [04.11.2013] Nowoczesna forma symbolizująca współczesny styl urządzania domowych salonów kąpielowych i zapowiedź rozwoju trendu wzorniczego i marketingowego – tak brzmiało uzasadnienie wyboru jury dla wolno stojącej wanny Palomba w konkursie Dobry Wzór 2013... (info)

Międzynarodowy konkurs Jump the Gap rozstrzygnięty [28.10.2013] Wygoda podczas codziennego użytkowania połączona z niebanalnym designem i dbałością o każdy detal – tak w skrócie można scharakteryzować „Still You” – ergonomiczną toaletę przeznaczoną dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej... (info)


Programy natryskowe Roca Polska Gotowe rozwiązania w zasięgu Twoich możliwości

Programy natryskowe Roca Polska Gotowe rozwiązania w zasięgu Twoich możliwości [23.10.2013] Roca Polska, za sprawą bogatej oferty baterii natynkowych oraz podtynkowych termostatycznych zachęca swoich klientów do aranżacji przestrzeni natryskowej... (info)


Znamy zwycięzcę Roca Designer!

Znamy zwycięzcę Roca Designer! [30.09.2013] Znamy już zwycięzcę ogólnopolskiego konkursu dla architektów Roca Designer. Pierwsze miejsce oraz nagrodę pieniężną w wysokości 1500 EURO zdobył warszawski architekt, Marcin Irek... (info)

Produkty Roca inspirują młodych projektantów Konkurs z Politechniką Śląską rozstrzygnięty [23.09.2013] Designerska leżanka, szafka, w której subtelnie ukryte jest krzesło, meble dostosowane do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową – to propozycje stworzone przez studentów Politechniki Śląskiej w konkursie zorganizowanym przez Roca Polska... (info)


Roca sponsorem zwycięskiej drużyny podczas regat w Gdyni

Roca sponsorem zwycięskiej drużyny podczas regat w Gdyni [22.08.2013] Niemal 1000 żeglarzy z całego świata, sześć wyścigów rozgrywanych podczas 12 dni rywalizacji – tak w skrócie przedstawia się bilans tegorocznej edycji regat Volvo Gdynia Sailing Days rozgrywanych w dniach 17-28 lipca... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | > | >>

Roca Polska Sp. z o.o.

Roca Polska Sp. z o.o.
44-109 Gliwice
ul. Wyczółkowskiego 20
tel. (032) 339-41-00
fax: (032) 339-41-01
http://www.roca.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...