informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


BIO-ACTIVE Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 48

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>


Święta do syta

Święta do syta [19.12.2007] Mięta Smaczne Zioło Bio-Active –wyjątkowa mięta o smaku jabłkowo cynamonowym, która złagodzi wszelkie dolegliwości żołądkowe bo świątecznym przejedzeniu... (info)


Piękna na sylwestra i karnawał

Piękna na sylwestra i karnawał [19.12.2007] Innowacyjna La Karnita SUN Bio-Active to herbata zawierająca B- karoten, poprawiająca koloryt skóry, przygotowująca skórę do opalania w solarium oraz wspomagająca odchudzanie... (info)


Owocowe Święta

Owocowe Święta [19.12.2007] Magic Fruits Bio-Active to nowoczesne herbaty owocowe w nowych, powiększonych opakowaniach, zawierające naturalny sok z owoców. Smak, aromat i zdrowie zamknięte w wygodnych saszetkach... (info)


Ziołowe tabletki Antykac Bio-Active - zapomnij o kacu:)

Ziołowe tabletki Antykac Bio-Active - zapomnij o kacu:) [19.12.2007] Grudzień to nie tylko Święta Bożego Narodzenia ale także Sylwester. Tak naprawdę, bal sylwestrowy to dopiero początek zabawy, której kontynuacją jest dłuuuugi karnawał... (info)


Antigrip Bio-Active-witaminowa herbata przeciwdziałająca przeziębieniom

Antigrip Bio-Active-witaminowa herbata przeciwdziałająca przeziębieniom [19.12.2007] Zimą szczególnie uważamy na przeziębienia i grypę. Łatwo złapać infekcję w tym czasie a przecież nikt nie ma ochoty spędzać świąt, ferii lub po prostu tracić czasu pod kołdra w łóżku z termometrem pod pachą i masą chusteczek wokół siebie... (info)


Herbata Vilcacora Green Bio-Active

Herbata Vilcacora Green Bio-Active [27.11.2007] Vilcacora Green Bio-Active to zielona herbata zawierająca jedną z najważniejszych roślin leczniczych na świecie – Vilcacorę. Śmiało można powiedzieć, że jest to jedna z najzdrowszych herbat na świecie... (info)


Mięta Smaczne Zioło Bio-Active - Smaczny sposób na niestrawność!

Mięta Smaczne Zioło Bio-Active - Smaczny sposób na niestrawność! [27.11.2007] Herbata miętowa o smaku jabłkowym? brzmi orzeźwiajaco i smacznie:)Mięta Smaczne Zioło Bio-Active nie tylko świetnie smakuje ale jest doskonała na dolegliwości żołądkowe... (info)


Melisa Smaczne Zioło Bio-Active - połączenie ziół z sokiem pomarańczowym

Melisa Smaczne Zioło Bio-Active - połączenie ziół z sokiem pomarańczowym [27.11.2007] Żyjemy w czasach, które nie torują nam łatwej drogi przez życie. Ciągły pośpiech, rywalizacja oraz natłok obowiązków powodują stres i zmęczenie psychiczne, z którym trudno sobie poradzić... (info)


La Karaita Slim Bio-Active – odchudzanie zgodnie z dziennym rytmem naszego ciała

La Karaita Slim Bio-Active – odchudzanie zgodnie z dziennym rytmem naszego ciała [27.11.2007] W zależności od pory dnia zmieniają się potrzeby nasze i naszego organizmu. Rano potrzebujemy się po prostu obudzić i dlatego aby do końca otworzyć zaspane oczy sprawiamy sobie zimny prysznic i kawkę.. (info)


Grzaniec Bio-Active herbata o smaku grzańca na jesienne i zimowe dni

Grzaniec Bio-Active herbata o smaku grzańca na jesienne i zimowe dni [27.11.2007] Wieczory stają się coraz dłuższe, chłodniejsze i nieprzyjemne? Jest na to rada. Znały ją już nasze praprababki. Aromatyczny, korzenny grzaniec nie tylko rozgrzeje, ale i poprawi nasz nastrój... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

BIO-ACTIVE Sp. z o.o.

BIO-ACTIVE Sp. z o.o.
ul. Bukowiecka 92
03-893 Warszawa
tel. (022) 331 50 17
fax: (022) 331 50 19
http://www.bio-active.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...