informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


OKNOPLAST-Kraków Sp. z o.o.OKNOPLAST-Kraków rozpoczął działalność w 1994 roku i produkuje nowoczesne okna i drzwi z PVC oraz aluminium. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Ochmanowie pod Krakowem. Składa się z centrum logistyczno-biurowego oraz kompleksu produkcyjnego o powierzchni 12 tys. m2. W 2007 roku sprzedaż firmy przekroczyła 610 tysięcy jednostek okiennych, a liczba Klientów sięgnęła ponad 650 tysięcy.

Produkowane przez OKNOPLAST-Kraków okna i drzwi spełniają najwyższe standardy ekologii. Firma dokłada wszelkich starań, aby odpady takie jak szkło, plastik, metal i różnorodne opakowania, były przetwarzane i nie obciążały środowiska.

Firma posiada Certyfikat Q-Zert wydany przez rygorystyczny Instytut Ift Rosenheim, który poświadcza zgodność produkcji z wymogami europejskiej normy EN 14351-1:2006. Uprawnia to OKNOPLAST-Kraków do oznakowania swoich wyrobów symbolem CE.

wyświetlone: 1 - 10 z 89

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>


Szyba w sercu okna

Szyba w sercu okna [18.12.2009] Wybierając okna do naszego domu, warto pamiętać, że jednym z jego najważniejszych elementów są szyby. Dzięki właściwościom energooszczędnym, antywłamaniowym, dźwiękoszczelnym czy przeciwsłonecznym, mogą one znacząco poprawić komfort mieszkania... (info)


Wilgoci w domu mówimy nie! Nawiewniki przybywają na pomoc.

Wilgoci w domu mówimy nie! Nawiewniki przybywają na pomoc. [16.12.2009] Są w mieszkaniu takie pomieszczenia, w których na co dzień gromadzi się para i wilgoć. To przede wszystkim kuchnia, łazienka i pralnia. Jak możemy poradzić sobie z parą, która osadza się na oknach, ścianach i sprzętach domowych?.. (info)


Gwarancja na okna – na co powinniśmy zwrócić uwagę

Gwarancja na okna – na co powinniśmy zwrócić uwagę [26.11.2009] Gwarancja na okna to pisemne zapewnienie ich producenta o wysokiej jakości towarów. Dokument ma na celu ochronę konsumenta i zapewnienie mu fachowej pomocy w przypadku wystąpienia wady okna... (info)


Okna energooszczędne - domowe ciepło przez długie lata

Okna energooszczędne - domowe ciepło przez długie lata [16.11.2009] Na etapie budowy domu warto zwrócić uwagę na materiały, z których będzie on wykonany. Dzięki zastosowaniu produktów energooszczędnych, jak na przykład odpowiednie okna, możemy w perspektywie obniżyć domowe rachunki za ogrzewanie... (info)


Duże okna to więcej światła, czyli sposób na sezonową depresję

Duże okna to więcej światła, czyli sposób na sezonową depresję [26.10.2009] W jesienne i zimowe miesiące mamy mniej światła dziennego. Jego niedobór powoduje u nas przygnębienie i często prowadzi do sezonowej depresji. Aby temu zaradzić, warto pomyśleć o odpowiednim doświetleniu domu i zaplanować w nim jak największe okna... (info)


Okienna biżuteria

Okienna biżuteria [12.10.2009] Co zrobić, żeby okna w naszym domu nie wyglądały przeciętnie? W jaki sposób możemy je ozdobić, nie zabierając jednocześnie wpadającego do pomieszczenia światła?.. (info)


Najwyższy czas na wymianę okien

Najwyższy czas na wymianę okien [14.09.2009] Przed nami ostatnie ciepłe tygodnie. Właśnie teraz jest najlepsza pora na przygotowanie domu przed nadchodzącą zimą. Szczególnie istotna jest tutaj odpowiednia termoizolacja domu... (info)


Nowość na rynku drzwi – wypełnienia OKNOPLAST

Nowość na rynku drzwi – wypełnienia OKNOPLAST [01.09.2009] Oferta OKNOPLAST-Kraków powiększyła się o linię autorskich wypełnień drzwi zewnętrznych. W nowych modelach zastosowano prostą i nowoczesną formę łączenia paneli z PVC z szybami zespolonymi... (info)


Okna przyjazne dzieciom

Okna przyjazne dzieciom [17.08.2009] W jaki sposób możemy zadbać o bezpieczeństwo naszego dziecka w domu? Oprócz odpowiednich dla malucha mebli z zaokrąglonymi kantami czy miękkiej wykładziny na podłodze, nie zapominajmy o bezpiecznych w użytkowaniu oknach w pokoju naszego dziecka... (info)


OKNOPLAST-Kraków Liderem Rynku 2009

OKNOPLAST-Kraków Liderem Rynku 2009 [14.08.2009] OKNOPLAST-Kraków już po raz siódmy został laureatem konkursu „Lider Rynku 2009”. Małopolski producent okien i drzwi zwyciężył w tegorocznej edycji w aż dwóch kategoriach - „Najlepsza w Polsce Firma” i „Najlepszy w Polsce Produkt”... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

OKNOPLAST-Kraków Sp. z o.o.

OKNOPLAST-Kraków Sp. z o.o.
32-003 Podłęże
Ochmanów 117
tel. (012) 279 71 71
fax: (012) 279 71 72
infolinia 0 801 14 00 00
http://www.oknoplast.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...