informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Nice Polska Sp. z o.o.Firma Nice Polska Sp. z o.o., od 1996 roku na polskim rynku, zdobyła pozycję największego dystrybutora automatyki do bram i rolet.

Nice dostarcza pełen asortyment automatów począwszy od NICE GATE (automaty do bram wjazdowych, garażowych, szlabany ze sterowaniem radiowym) po NICE SCREEN (automatykę osłonową - siłowniki do rolet okiennych oraz markiz). W ofercie firmy znajduje się także wszechstronny, radiowy system kontroli NICEWAY, który zarządza działaniami całego szeregu urządzeń Nice'a do automatycznego sterowania markizami, roletami, bramami, drzwiami garażowymi. "Nice ułatwia życie" - to dewiza, w której zawiera się misja firmy. Nasze wyroby czynią życie prostszym i wygodniejszym.

wyświetlone: 1 - 10 z 112

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | > | >>


Nowości w ofercie bram garażowych Nice

Nowości w ofercie bram garażowych Nice [23.02.2012] Odpowiadając na potrzeby zgłaszane zarówno przez klientów detalicznych, jak i Partnerów Handlowych, firma Nice wprowadza do oferty segmentowych bram garażowych szereg nowości, mających na celu zapewnienie jak najbardziej kompleksowej oferty... (info)


Jubileuszowe promocje Nice

Jubileuszowe promocje Nice [26.09.2011] Nice, czołowy dostawca systemów automatyki do bram rolet, w tym roku obchodzi 15 lecie działalności na polskim rynku. Z tej okazji, firma przygotowała dla swoich klientów dwie nowe promocje, z których można skorzystać już od 1 września... (info)


Słońce pod kontrolą czujnik wiatru i słońca Volo ST firmy Nice

Słońce pod kontrolą czujnik wiatru i słońca Volo ST firmy Nice [20.09.2011] Podstawowym zadaniem domowej automatyki jest sprawić, by nasze życie było możliwie najbardziej komfortowe. W ofercie firmy Nice znajdziemy czujnik Volo ST, który automatycznie zapewni nam optymalny dla nas poziom nasłonecznienia w pomieszczeniu... (info)


Nice w Południowej Ameryce

Nice w Południowej Ameryce [28.07.2011] W czerwcu br. Nice zarząd grupy Nice poinformował o zakończeniu negocjacji i przejęciu udziałów w spółce Peccinin – brazylijskiego producenta i dystrybutora automatyki domowej i przemysłowej... (info)


Bezpieczny powrót do domu

Bezpieczny powrót do domu [26.07.2011] Zapewnienie bezpieczeństwa zarówno sobie jak i najbliższym, dla każdego z nas jest sprawą priorytetową. Szczególnie nasz własny dom powinien być spokojną przystanią, azylem, w którym nic nam nie grozi... (info)


Huczne 15 urodziny, czyli jubileusz firmy Nice Polska

Huczne 15 urodziny, czyli jubileusz firmy Nice Polska [28.06.2011] Jubileusz 15-lecia istnienia obchodziła w tym roku firma Nice Polska, jeden z wiodących na naszym rynku producentów automatyki do bram i rolet. Rocznicę uświetniła impreza, która odbyła się 13 czerwca w Rybniku... (info)


Zestaw zasilania słonecznego Solemyo firmy Nice

Zestaw zasilania słonecznego Solemyo firmy Nice [20.06.2011] Zapewnienie stałego i nieprzerwanego dopływu energii elektrycznej jest w przypadku automatyki do bram wyjątkowo ważne. W końcu jej zadaniem jest ułatwiać nam życie bez względu na sytuację... (info)


Bezpieczny dom, czyli jak wybrać system alarmowy

Bezpieczny dom, czyli jak wybrać system alarmowy [28.04.2011] Zapewnienie bezpieczeństwa domownikom, jak i naszemu mieniu, jest dla większości z nas priorytetem. Jednak antywłamaniowe drzwi czy rolety, utrudniające dostęp nieproszonym gościom, to tylko pierwszy krok w zabezpieczeniu domu... (info)


Nice zaprasza na koncert Bryana Adamsa!

Nice zaprasza na koncert Bryana Adamsa! [19.04.2011] Firma Nice z okazji 15. jubileuszu firmy uruchomiła specjalny konkurs dedykowany dla użytkowników swoich produktów. Laureaci konkursu wezmą udział w imprezie, która zorganizowana zostanie 13 czerwca w Rybniku podczas jedynego koncertu Bryana Adamsa w Polsce!.. (info)


Nowość! Segmentowe bramy garażowe firmy Nice

Nowość! Segmentowe bramy garażowe firmy Nice [29.03.2011] Podstawową funkcją bramy garażowej jest zabezpieczenie znajdującego się w garażu samochodu. Nie mniej ważna jest również ochrona pomieszczenia przed zmiennymi temperaturami, komfort obsługi, a także wkomponowanie się w styl architektoniczny budynku... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | > | >>

Nice Polska Sp. z o.o.

Nice Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków
tel. (022) 759 40 00
fax: (022) 759 40 22
http://www.nice.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...