informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


CAM Media Sp. z o.o.Firma CAM Media jest liderem jakości na rynku Transit Advertising w Polsce. Stale podejmuje nowe wyzwania a swoim klientom proponuje rozwiązania spektakularne i niestandardowe. W ciągu każdego roku realizuje około 100 różnych kampanii Transit Advertising. Po ulicach największych polskich miast jeżdżą w tym czasie tysiące kolorowo opakowanych pojazdów.

wyświetlone: 1 - 10 z 20

<< | < | 1 2 | > | >>


Letnie Orzeźwienie Cappy Ice Fruit z CAM Media

Letnie Orzeźwienie Cappy Ice Fruit z CAM Media [22.08.2008] Kampania promująca najnowszą propozycję Coca-Coli w Polsce - napoje Cappy Ice Fruit ruszyła w wyjątkowo wakacyjnej, orzeźwiającej odsłonie. Kampania typu transit advertising realizowana jest do końca sierpnia wspólnie ze spółką mediową CAM Media S.A... (info)


Największa kampania autobusowa w 2008 roku – CAM Media z Loteriadą

Największa kampania autobusowa w 2008 roku – CAM Media z Loteriadą [14.08.2008] Z początkiem sierpnia ruszyła „Loteriada” - największa kampania autobusowa typu King Size zrealizowana przez spółkę mediową CAM Media S.A. dla Totalizatora Sportowego. W ramach działań promocyjnych wykorzystano w sumie 104 nośniki w 17 miastach w całej Polsce... (info)


Już blisko 40 tysięcy uczniów z kampanią „Stawiam na mleko!”

Już blisko 40 tysięcy uczniów z kampanią „Stawiam na mleko!” [03.07.2008] Do tej pory w ramach kampanii „Stawiam na mleko!” odwiedzono 24 miasta w całej Polsce docierając do ponad 47 tysięcy dzieci, ich rodziców oraz opiekunów. Do końca czerwca Mleczna Ekspedycja zrealizowała już 8 tras z 12 zaplanowanych na 2008 rok... (info)


CAM Flying Team – przygotowania do Mistrzostw Świata

CAM Flying Team – przygotowania do Mistrzostw Świata [03.07.2008] Trwają przygotowania pilotów Krzysztofa Wieczorka i Krzysztofa Skrętowicza do udziału w XVIII Mistrzostwach Świata w Lataniu Precyzyjnym (WPFC) oraz XVI Mistrzostw Świata w Lataniu Rajdowym, które odbędą się w austriackim Ried w dniach 13-26 lipca br... (info)


Kampanie tranzytowe CAM Media w małych miastach

Kampanie tranzytowe CAM Media w małych miastach [19.06.2008] Od kilku lat kampanie tranzytowe realizowane w małych miejscowościach zyskują sobie coraz większą przychylność klientów. Tam, gdzie nie istnieją tradycyjne nośniki outdoorowe bardzo dobrze sprawdzają się rozwiązania typu transit advertising... (info)


Mleczne imprezy na Podlasiu w ramach kampanii „Stawiam na mleko!”

Mleczne imprezy na Podlasiu w ramach kampanii „Stawiam na mleko!” [01.04.2008] W dniach 4-6 kwietnia w Augustowie, Grajewie i Zambrowie odbędą się imprezy z udziałem Mlecznej Ekspedycji w ramach programu „Stawiam na mleko!” – ogólnopolskiej kampanii promocyjno-informacyjnej mleka i produktów mlecznych... (info)

In-transit 3D – nowa technologia na nośnikach CAM Media [20.03.2008] Firma CAM Media wprowadziła do oferty nowy nośnik wykorzystywany w kampaniach typu transit advertising, w którym wykorzystano technologię 3D. Pierwszą kampanią uruchomioną na nowych nośnikach jest akcja „Odmień los małych serc” dla Totalizatora Sportowego... (info)


CAM Mega Format na nowych lokalizacjach

CAM Mega Format na nowych lokalizacjach [13.03.2008] Dział Mega Format agencji CAM Media, którym od lutego zarządza Joanna Hutnik pozyskał nowe lokalizacje nośników wielkoformatowych. Jeden z nich wykorzystano już dla potrzeb kampanii promocyjnej British Airways... (info)


Inter IKEA w wiosennej kampanii

Inter IKEA w wiosennej kampanii [04.03.2008] Ruszyła intensywna kampania promocyjna firmy Inter IKEA „Wielki. Wiosenny. Wybór” realizowana przez CAM Media. Kampanię typu transit advertising będzie można obejrzeć na ulicach Warszawy do połowy marca... (info)


Twarzą w twarz z Radiem PiN 102 FM

Twarzą w twarz z Radiem PiN 102 FM [28.02.2008] Z początkiem marca mieszkańcy Warszawy będą mieli możliwość przyjrzenia się z bliska twarzom dziennikarzy, prezenterów i pracowników Radia PiN 102 FM, które znalazły się na layoutach reklamowych najnowszej kampanii tranzytowej realizowanej przez CAM Media... (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

CAM Media Sp. z o.o.

CAM Media Sp. z o.o.
ul. Tamka 16/U4
00-349 Warszawa
tel. (022) 828 08 85
fax: (022) 828 08 86
http://www.cammedia.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...