informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 31

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


Praktyczny i niezastąpiony ECODENS

Praktyczny i niezastąpiony ECODENS [15.01.2010] Gazowy kocioł kondensacyjny ECODENS po raz pierwszy został zaprezentowany przez firmę De Dietrich na targach ISH w 2007 roku, stając się jednym z kluczowych urządzeń linii De Dietrich Easylife -.. (info)

Powstanie grupy BDR Thermea zatwierdzone przez Komisję Europejską [18.11.2009] De Dietrich Remeha Group i Baxi Group mają zaszczyt ogłosić powstanie BDR Thermea, nowego przedsiębiorstwa światowej klasy w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań klimatycznych, wytwarzania ciepłej wody oraz usług... (info)


SOLNEO - nowe urządzenie multi-energetyczne grupy De Dietrich - REMEHA

SOLNEO - nowe urządzenie multi-energetyczne grupy De Dietrich - REMEHA [18.10.2009] Firma De Dietrich, której misją jest tworzenie technologii, wykorzystujących nieograniczony potencjał przyrody dla uzyskania oszczędności i pełnego komfortu swoich klientów, włączyła do swojej oferty kolejny multi-energetyczny produkt... (info)


Pompa ciepła ALEZIO gwarancją komfortu i niezależności

Pompa ciepła ALEZIO gwarancją komfortu i niezależności [18.10.2009] Grupa kapitałowa De Dietrich-Remeha była jednym z pierwszych producentów, który dostrzegł zalety pomp ciepła powietrze-woda. Ich olbrzymi sukces we Francji zachęcił firmę do propagowania tego typu urządzeń w innych krajach, w tym na rynku polskim... (info)


Nowa seria kotłów WHR grupy De Dietrich Remeha

Nowa seria kotłów WHR grupy De Dietrich Remeha [18.12.2008] Nowa seria wiszących kotłów dwufunkcyjnych WHR została opracowana na podstawie bardzo dobrze przyjętego w Polsce kotła WHE. Wprowadzenie nowych urządzeń na rynek poprzedziły szczegółowe testy kontroli jakości i trwałości..... (info)

Grupa De Dietrich Remeha przejmuje DFM [17.11.2008] Grupa De Dietrich - Remeha jest znana z prowadzenia strategii rozwoju ściśle związanej z wykorzystaniem energii odnawialnych, szczególnie w instalacjach solarnych i pompach ciepła... (info)


Możliwości współpracy kotła MCR 24S marki De Dietrich

Możliwości współpracy kotła MCR 24S marki De Dietrich [15.10.2008] Kondensacyjne kotły naścienne MCR produkcji grupy De Dietrich-Remeha pojawiły się na polskim rynku w 2006 roku. Były pierwszymi małymi kotłami kompaktowymi, charakteryzującymi się zminimalizowanymi rozmiarami..... (info)


Mobilne laboratorium techniki grzewczej De Dietrich

Mobilne laboratorium techniki grzewczej De Dietrich [20.09.2008] Od 2007 roku na polskich drogach można spotkać samochód, w którego wnętrzu kryje się laboratorium techniki grzewczej. W ten sposób firma De Dietrich dociera ze swoimi szkoleniami do firm instalacyjnych na terenie całego kraju... (info)


Spotkania branżowe z firmą De Dietrich

Spotkania branżowe z firmą De Dietrich [02.07.2008] Firma De Dietrich Technika Grzewcza każdego roku organizuje spotkania z najważniejszymi grupami branżowymi, współpracującymi z firmą w zakresie projektowania, sprzedaży, instalacji i serwisu urządzeń grzewczych marki De Dietrich... (info)


Akademia golfa w Egipcie

Akademia golfa w Egipcie [25.05.2008] W dniach 21 do 28 lutego goście De Dietrich Technika Grzewcza, reprezentujący partnerów hurtowych firmy w Polsce, zostali zaproszeni przez producenta urządzeń grzewczych do pięknego Egiptu... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o.

De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o.
51-502 Wrocław
ul. Mydlana 1
tel. (071) 345 00 51
fax: (071) 345 00 64
http://www.dedietrich.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...