informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


7milowy sp. z o.o.7milowy sp. z o.o. wspomaga zarządzanie przedsiębiorstwem dostarczając usługi doradcze zorientowane na podniesienie rentowności biznesu oraz narządzie informatyczne w postaci systemów ERP. Firma należy do grupy BCC (Business Consulting Center), która od ponad 10 lat działa na rynku wdrożeń systemu SAP.

7milowy jest partnerem takich producentów oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem jak SAP i Microsoft. Swoją ofertę 7milowy kieruje do dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw średniej wielkości, oferując wdrożenia systemu SAP ERP oraz systemu Microsoft Dynamics AX. Wdrożenia realizowane są z wykorzystaniem autorskiej metodyki SPRINT, przygotowanej w oparciu o doświadczenia z wcześniejszych wdrożeń oraz wiedzę biznesową opartą na tzw. best practices, które stanowią kwintesencję poprawnych zachowań i sprawdzonych działań w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem.

Klientami firmy są m.in.: fabryka kosmetyków Dramers SA z Poznania, producent artykułów piśmienniczych Herlitz oraz firmy: Poli-Eco Tworzywa Sztuczne, Chemet, Elstar Oils, Cehave Pasze, fińska Grupa Scaninter, Decora SA, Stelweld. Więcej informacji: www.7milowy.pl

wyświetlone: 1 - 10 z 34

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


7milowy z tytułem SAP Gold Partner

7milowy z tytułem SAP Gold Partner [14.07.2011] W lipcu br. 7milowy osiągnął najwyższy poziom w programie partnerskim SAP PartnerEdge – SAP Gold Partner. Status Złotego Partnera pozwala spółce oferować licencje na oprogramowania SAP na szczególnie korzystnych warunkach... (info)


7milowy, Złoty Partner SAP: 22% wzrostu w 2008 roku

7milowy, Złoty Partner SAP: 22% wzrostu w 2008 roku [16.03.2009] Przychody firmy 7milowy z Grupy BCC za rok 2008 osiągnęły poziom 14,8 mln złotych, co stanowi 22% wzrost w porównaniu z ubiegłorocznym wynikiem. Znacząca część obrotów pochodziła z realizacji nowych kontraktów na wdrożenia systemu SAP i Microsoft Dynamics... (info)


Rewolucja na rynku ERP: SAP w miesiąc

Rewolucja na rynku ERP: SAP w miesiąc [27.02.2009] 7milowy z Grupy BCC wprowadza na rynek nową ofertę dla firm średniej wielkości. Od teraz uruchomienie SPRINT – gotowego systemu SAP, jest możliwe już w miesiąc... (info)

Kadrowe wzmocnienie w 7milowym [06.02.2009] Początek roku w firmie 7milowy z Grupy BCC przebiegł pod znakiem awansów na kierowniczych stanowiskach. Zmiany kadrowe to wynik budowy Centrum Kompetencyjnego SPRINT, które zajmuje się rozwojem rozwiązań 7milowego na potrzeby firm z sektora MSP... (info)

7milowy wdraża SAP u lidera rynku bielizny [02.02.2009] 7milowy z Grupy BCC podpisał umowę na wdrożenie SAP ERP w zakresie finansów i logistyki u jednego z największych polskich producentów bielizny. Z systemu skorzysta 100 użytkowników... (info)

20 spółek, 1 wdrożenie – 7milowy w Grupie Radiowej Time [17.11.2008] 7milowy, firma z Grupy BCC specjalizująca się we wdrożeniach systemów ERP, zrealizowała projekt implementacji systemu SAP ERP w Grupie Radiowej Time. Projekt wdrożeniowy objął jednocześnie 20 spółek z kilkudziesięcioma filiami rozproszonymi po całym kraju... (info)


Stelweld Liderem Informatyki

Stelweld Liderem Informatyki [30.09.2008] Stelweld, klient firmy 7milowy specjalizujący się w produkcji podzespołów spawanych dla przemysłu motoryzacyjnego, został laureatem XII edycji konkursu Lider Informatyki 2008 w kategorii Małe i Średnie Przedsiębiorstwo... (info)


Radomir Rodziewicz na stanowisku prezesa 7milowego

Radomir Rodziewicz na stanowisku prezesa 7milowego [01.09.2008] Radomir Rodziewicz z początkiem września br. objął stanowisko prezesa zarządu w firmie 7milowy. Należąca do Grupy BCC spółka specjalizuje się we wdrożeniach systemów SAP i Microsoft Dynamics w przedsiębiorstwach średniej wielkości... (info)

7milowy wdraża SAP w Farby KABE Polska [19.08.2008] Farby KABE Polska, producent na rynku profesjonalnej chemii budowlanej, podpisał umowę z firmą 7milowy z Grupy BCC na wdrożenie systemu SAP. Planowany zakres wdrożenia obejmuje 50 użytkowników systemu z kilku strategicznych działów przedsiębiorstwa... (info)


7milowy od roku z Microsoft Dynamics

7milowy od roku z Microsoft Dynamics [25.07.2008] Poznańska spółka 7milowy jest jedyną firmą wdrożeniową na polskim rynku ERP oferującą swoim klientom system SAP i Microsoft Dynamics. W czerwcu minął rok odkąd firma współpracuje z Microsoft w obszarze oprogramowania biznesowego... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

7milowy sp. z o.o.

7milowy sp. z o.o.
Złotniki, ul. Krzemowa 1
62-002 Suchy Las k. Poznania
tel. (061) 827 77 77
fax: (061) 827 77 78
http://www.7milowy.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...