informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Inter Partner Assistance Polska S.A.Inter Partner Assistance (www.ipa.com.pl) to marka należąca do Grupy AXA Assistance wchodzącej w skład Grupy AXA. Zasięgiem Grupa AXA Assistance obejmuje cały świat, posiadając swoje filie w ponad 30 krajach, a w pozostałych – sieć korespondentów. Inter Partner Assistance Polska SA świadczy usługi od 1994 roku w sektorze podmiotów instytucjonalnych (działalność o charakterze B2B2C). Zapewnia swoim klientom kompleksowe rozwiązania assistance w Polsce i za granicą - poza assistance medycznym, podróżnym i prawnym także assistance samochodowy, assistance domowy, szeroką gamę produktów związanych z ochroną zdrowia, pakiety świadczeń informacyjnych i usługowych o charakterze „lifestyle”, specjalistyczne usługi likwidacji szkód ubezpieczeniowych i wiele innych związanych z niesieniem pomocy i informacji potrzebnych na co dzień. Firma od lat działa w najwyższych standardach jakościowych, w tym ISO 9001:2000.

wyświetlone: 1 - 10 z 40

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Na mrozy - assistance samochodowe [29.11.2010] Opady śniegu powodują zwiększenie liczby awarii, kolizji drogowych. Najczęściej zgłaszanymi usterkami są problemy z zamarzającymi zamkami, rozładowanym akumulatorem - Michał Krzyżanowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Klientów Strategicznych Inter Partner Assistance.. (info)

Outsourcing szansą na rozwój branży ubezpieczeń [29.11.2010] Polacy chętnie szukają sposobów na zapewnienie sobie dostępu do systemu opieki zdrowotnej bez wielomiesięcznego oczekiwania w kolejce. - Marzena Bandurewicz, Dyrektor ds. Ubezpieczeń Zdrowotnych Inter Partner Assistance Polska.. (info)

Marzena Burza, Dyrektorem Pionu Handlowego w Inter Partner Assistance Polska [29.11.2010] Marzena Burza dołączyła do zespołu Inter Partner Assistance w październiku 2010 roku. W ramach objętego stanowiska będzie koordynować i rozwijać działania Departamentu Sprzedaży oraz Departamentu Wdrożeń i Rozwoju Produktów... (info)

Ubezpieczyciele nie wykorzystują w pełni potencjału assistance [22.06.2010] Część towarzystw ubezpieczeniowych wciąż nie wykorzystuje w pełni możliwości przekonania klientów wykupujących OC komunikacyjne, że w ich interesie leży również zapewnienie sobie rozszerzonej, opcjonalnej ochrony assistance... (info)

Czy Polacy zaczną korzystać z home assistance na masową skalę? [27.05.2010] Pomoc hydraulika, ślusarza, elektryka, dekarza lub szklarza, to tylko część usług jakie dzięki home assistance mogą być dostępne pod jednym numerem telefonu... (info)

Hydraulik do miasta, elektryk na wieś [27.05.2010] Według badań przeprowadzonych na zlecenie Inter Partner Assistance Polska SA pomoc hydraulika i elektryka są najbardziej pożądanymi świadczeniami w ramach usług home assistance... (info)

W związku z intensywnymi opadami wzrosło zapotrzebowanie na home assistance [27.05.2010] W związku z intensywnymi opadami deszczu, które w ostatnim czasie nawiedziły część Polski, Inter Partner Assistance odnotowało o 100% większą liczbę zgłoszeń z zakresu home assistance... (info)

Wyższa rentowność i doskonalsze procesy Inter Partner Assistance w 2009 roku [18.03.2010] Inter Partner Assistance odnotowała 21% wzrostu wartości wyniku netto w porównaniu do roku 2008. W ciągu 12 miesięcy firma zwiększyła liczbę klientów, zatrudnienie oraz wprowadziła na rynek innowacyjne produkty... (info)

Czy ceny OC wzrosną? [25.02.2010] Na przestrzeni ostatnich miesięcy pojawiło się wiele sygnałów na temat zmian, które mogą wpłynąć na działalność firm ubezpieczeniowych i wzrost cen OC komunikacyjnego. Ostatnim elementem, szeroko komentowanym w mediach, była dyrektywa Solvency II... (info)

Wsparcie na drodze i na stoku [25.02.2010] Sezon narciarski trwa w najlepsze. Jakie utrudnienia mogą nas spotkać podczas wyjazdu w góry? Jak ustrzec się przed przykrymi niespodziankami? Co zrobić by czuć się bezpiecznie zarówno w czasie podróży jak i jazdy na stoku?.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Inter Partner Assistance Polska S.A.

Inter Partner Assistance Polska S.A.
Ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa
Warsaw Trade Tower
VII piętro
tel. 022 529 84 00
http://www.ipa.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...