informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Easygo.pleasygo.pl jest najdynamiczniej rozwijającym sie portalem turystycznym w polskim Internecie. Pracownicy firmy zajmują się doradztwem, konsultacją i pośrednictwem w sprzedaży zintegrowanych pakietów turystycznych. Firma współpracuje z ponad 60 największymi touroperatorami działającymi na terenie Polski, tworząc bazę ponad 500 000 ofert wyjazdowych dostępnych każdego dnia. Wszystkie pochodzą z baz sprawdzonych organizatorów posiadających odpowiednie zezwolenia i certyfikaty dla prowadzenia działalności turystycznej.

Przedstawione w bazie propozycje obejmują wyjazdy indywidualne, grupowe oraz programy firmowe (incentive travel). Oprócz pobytów rekreacyjnych oferta obejmuje wycieczki objazdowe i dedykowane imprezy specjalne.

easygo.pl. to także w pełni onlinowy serwis, który pozwala na tańszą do 55% rezerwację noclegu w ponad 500 hotelach zlokalizowanych w 140 miejscowościach Polski. Oferta przeznaczona jest dla grup zorganizowanych, rodzin i klientów indywidualnych. Za pomocą serwisu rezerwować można wyjazdy prywatne i służbowe. Dostępne są opcje zorganizowania szkoleniowych wyjazdów firmowych i specjalnych konferencji.

Centrum Rezerwacji easygo.pl tworzą wysokiej klasy eksperci z dziedziny turystyki korzystający z najnowszych technologii internetowych i telesprzedażowych.

easygo.pl jest laureatem i zwyciezcą konkursu "Teraz Inaternet '2006" na najlepsze strony w polskim Internecie w kategorii turstyka.

wyświetlone: 1 - 10 z 20

<< | < | 1 2 | > | >>


Znikające LATO '2007

Znikające LATO '2007 [26.01.2007] Planujesz urlop w okresie wakacyjnym? Chcesz samodzielnie dokonać najlepszego wyboru hotelu, w którym zatrzymasz się podczas urlopu, a nie czekać na to, co zostanie w przebranej już ofercie w lipcu czy sierpniu?.. (info)


LATO '2007 już w sprzedaży easygo.pl

LATO '2007 już w sprzedaży easygo.pl [13.12.2006] Rezerwując już teraz dwu osobowe wakacje na LATO '2007 można zaoszczędzić nawet do 1800 złotych. W portalu turystycznym easygo.pl ruszyła wielka przedsprzedaż oferty letniej w promocji first minute... (info)


easygo.pl liderem gdańskiej przedsiębiorczości

easygo.pl liderem gdańskiej przedsiębiorczości [23.11.2006] Portal turystyczny easygo.pl wyróżnionym w III edycji Konkursu „Lider Gdańskiej Przedsiębiorczości”... (info)

Podróże dla zakochanych - easygo.pl i YES Biżuteria [02.11.2006] Zakochani mogą wyjechać w podróże swoich marzeń taniej. Ruszyła promocyjno - handlowa akcja firmy jubilerskiej YES Biżuteria i portalu turystycznego easygo.pl... (info)

easygo.pl zwycięzcą konkursu TERAZ INTERNET na najlepsze strony www w polskim Internecie [27.10.2006] Portal turystyczny easygo.pl finalistą i laureatem konkursu "Teraz Intrenet"... (info)

Wygrałem AYGO z easygo.pl - wielki finał wielkiego konkursu [26.10.2006] Dwudzistoczteroletni wrocławianin zwycięzcą wielkiego letniego konkursu w portalu turystycznym easygo.pl... (info)

Nowe e-światy easygo.pl [05.10.2006] Wyjazdy dla rodzin z dziećmi, wyjazdy egzotyczne, wypoczynek ekskluzywny, podróże poślubne, wypoczynek w ośrodkach SPA & Wellness, wycieczki objazdowe oraz szeroka oferta sylwestrowa to nowe e-światy w easygo.pl... (info)

Zimę kupujemy już latem [19.09.2006] Ruszyła sprzedaż zimowej oferty wyjazdowej. Jeszcze w ostatnim tygodniu lata portal turystyczny easygo.pl uruchomił sprzedaż propozycji narciarskich i snowboardowych... (info)

Ubezpieczenia Allianz dla klientów easygo.pl [17.08.2006] Ubezpieczenie kosztów leczenia, pomocy w podróży, następstw wypadków, bagażu, sprzętu sportowego, anulacji rezerwacji w hotelu czy rezygnacji z wycieczki... (info)

Citibank Handlowy razem z easygo.pl [29.04.2006] Citibank Handlowy i easygo.pl przygotowały specjalną propozycję finansową dla podróżujących internautów. Każdy klient dokonujący rezerwacji i zakupu w portalu turystycznym www.easygo.pl może skorzystać z propozycji i produktów bankowych wspierających wyjazdy wakacyjne... (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

Easygo.pl

Easygo.pl
ul. Heweliusza 11
80-890 Gdańsk
tel. (058) 326 49 02
fax: (058) 326 49 07
http://www.easygo.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...