informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Pegasus Public RelationsPegasus Public Relations działa na polskim rynku od 1998 r. Pegasus jest agencją typu "full service", co oznacza, że oferuje wszystkie formy usług z zakresu public relations. Od kliku lat zaliczamy się do grona największych agencji PR w Polsce. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych agencji prowadzących działania w zakresie PR produktowego dla szeroko pojętej branży budowlanej i FMCG. Świadczymy usługi dla firm i instytucji z różnorodnych obszarów rynku.

wyświetlone: 1 - 10 z 28

<< | < | 1 2 3 | > | >>


Program lojalnościowy na Litwie i w Estonii dla Panasonic Polska

Program lojalnościowy na Litwie i w Estonii dla Panasonic Polska [25.09.2013] Agencja reklamowa Pegasus Advertising rozpoczęła realizację programu lojalnościowego w krajach nadbałtyckich dla Panasonic Polska... (info)


Kolejny rok współpracy między agencją PR Pegasus Public Relations i firmą Altro

Kolejny rok współpracy między agencją PR Pegasus Public Relations i firmą Altro [02.07.2013] Altro przedłużyła współpracę z Agencją PR Pegasus Public Relations. Agencja będzie odpowiedzialna za działania PR produktowego, media relations oraz doradztwo biznesowe z zakresu rozwiązań wspierających wprowadzenie kolejnych produktów na rynek... (info)


Jak zapobiec stratom ciepła w domu?

Jak zapobiec stratom ciepła w domu? [28.01.2011] Okna i drzwi z okuciami Roto sposobem na energooszczędność. Zima skłania po raz kolejny do refleksji nad zabezpieczeniem domu przed utratą ciepła, a tym samym nad zmniejszeniem opłat za ogrzewanie... (info)


Karnawał pełen smaków, zapachów i kolorów w klubie Pure Sky Club.

Karnawał pełen smaków, zapachów i kolorów w klubie Pure Sky Club. [27.01.2011] Klub biznesowy Pure Sky Club w ramach cyklicznych eventów tematycznych zorganizował Brazylijską Noc Karnawałową. Członkowie i goście Pure Sky Club spędzili wieczór w rytmach brazylijskiej samby... (info)


Wieczór charytatywny z Borysem Szycem.

Wieczór charytatywny z Borysem Szycem. [27.01.2011] Klub biznesowy Pure Sky Club organizatorem aukcji dobroczynnej na rzecz Fundacji Hipoterapia. Pure Sky Club, nowy warszawski klub biznesowy, przekazał Fundacji Hipoterapia czek na ponad 12 tys. zł... (info)


Sieć sprzedaży Polskieokna.pl razem z Pegasusem

Sieć sprzedaży Polskieokna.pl razem z Pegasusem [25.01.2011] Sieć Polskieokna.pl rozpoczęła współpracę z agencją Pegasus Public Relations.Umowa obejmuje prowadzenie biura prasowego, utrzymywanie relacji z mediami, monitoring prasy i Internetu, doradztwo komunikacyjne oraz dbanie o wizerunek marki... (info)


Roto - producent okuć do okien i drzwi z agencją Pegasus PR

Roto - producent okuć do okien i drzwi z agencją Pegasus PR [04.01.2011] Warszawa, 4 stycznia 2011 – Agencja Pegasus Public Relations rozpoczęła współpracę z firmą Roto Frank Okucia Budowlane. oraz media relations. Umowa na czas nieokreślony obejmuje przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacyjnej, stałe doradztwo w zakresie PR... (info)


Nanotechnologia na szybie samochodowej

Nanotechnologia na szybie samochodowej [24.05.2010] Stosowane dotychczas w lotnictwie powłoki hydrofobowe, dziś dostępne są także dla branży motoryzacyjnej. Ogólnopolska sieć punktów AUTOGLASS JAAN, należących do grupy NordGlass, oferuje usługę pokrywania powierzchni szyb samochodowych nanopowłoką hydrofobową... (info)


Paryżanki smakowe nowość na rynku

Paryżanki smakowe nowość na rynku [22.02.2010] Na początku marca na sklepowych półkach znaleźć będzie można nowe smaki popularnych i cenionych parówek – Paryżanek, Zakładów Mięsnych „Pekpol Ostrołęka”. Teraz klienci oprócz wersji klasycznej, mają do dyspozycji Paryżanki z serem oraz z papryką... (info)


Gazelle Techno gazowy ogrzewacz pomieszczeń

Gazelle Techno gazowy ogrzewacz pomieszczeń [22.02.2010] Konwektory gazowe są ogrzewaczami, które bezpośrednio oddają wytworzone ciepło. Główne zalety ogrzewaczy Gazelle Techno firmy Fondital to estetyczny wygląd, wysoka sprawność oraz łatwość użytkowania... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

Pegasus Public Relations

Pegasus Public Relations
ul. Korfantego 8a
01-496 Warszawa
+48 22 877 22 18
http://www.pegasus.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...