informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


E.C.H.O. CommunicationsE.C.H.O. Communications E.C.H.O. Communications Public Relations & Communications Agency zajmuje się tworzeniem całościowych rozwiązań PR, obejmujących doradztwo w zakresie komunikacji korporacyjnej i marketingowej, tworzenie strategii kreowania wizerunku firmy, PR produktu oraz kompleksową obsługę medialną. Istniejąca od 2000 roku firma działa w dwóch obszarach: z jednej strony specjalizuje się w branżach: budowlanej, wnętrzarskiej i designerskiej; z drugiej - FMCG: kosmetyki, zdrowie, uroda.

Nazwa E.C.H.O. COMMUNICATIONS - wzięła się od skrótu e.c.h.o. - each communication has objective, który wyznacza podejście do komunikacji przez zdefiniowane cele. W ocenie agencji E.C.H.O. COMMUNICATIONS jest to główna reguła w komunikowaniu się. Zasada ta przyświeca pracownikom przy prowadzeniu wszystkich działań, została więc zapisana w nazwie firmy.
E.C.H.O. COMMUNICATIONS wierzy w to, że działania w dziedzinie PR i komunikacji, oparte na dobrze ustalonych celach, są bardziej rozpoznawalne i znacznie efektywniejsze. W słuszności tego podejścia Agencja jest utwierdzana przez rosnącą liczbę klientów, którzy zechcieli powierzyć E.C.H.O. COMMUNICATIONS prowadzenie działań public relations w ich imieniu.

wyświetlone: 1 - 10 z 640

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Wysyłaj pieniądze za granicę bez żadnych prowizji [24.06.2009] Z powodu rosnących cen w Polsce warto wybrać urlop za granicą. Praktyczny wymiar finansowy pomoże zrealizować usługa międzynarodowych przelewów pieniężnych oferowanych przez firmę LCC International – teraz dostępna na wyjątkowo korzystnych warunkach... (info)


Gwarancja udanych połowów

Gwarancja udanych połowów [05.06.2009] Kraje skandynawskie to prawdziwy raj wędkarski, oferujący moc wrażeń – aby nic nie zakłóciło tych urokliwych chwil, musimy wszystko zaplanować. Zakwaterowanie i drobne wydatki na miejscu to proza życia, którą możemy ułatwić dzięki szybkim przekazom pieniężnym... (info)

Finał wielkiej promocji LCC [18.05.2009] Promocja LCC na zagraniczne przekazy gotówkowe dobiegła już końca. Oferta wzbudziła ogromne zainteresowanie w kraju, a rzesza zadowolonych klientów ponownie wzrosła. Kolejne, podobne projekty spółki LCC International już wkrótce... (info)


LCC International z dedykacją dla firm

LCC International z dedykacją dla firm [06.05.2009] 11 maja rusza nowa usługa LCC dla firm współpracujących z zagranicą. Specjalna oferta obejmuje najniższą na rynku prowizję, korzystne kursy wymiany walut oraz gwarantuje 100% pewności. Teraz rozliczenia zagraniczne realizowane z Polski zyskują nowe oblicze... (info)

Ostatni miesiąc gorącej promocji [22.04.2009] Jeszcze do 15 maja będzie można wysyłać pieniądze za granicę bez żadnych opłat. Wtedy kończy się definitywnie wiosenna promocja LCC International – warto z niej skorzystać póki można!.. (info)


Nowość! System kolorowania Color PRO – rewolucyjne możliwości

Nowość! System kolorowania Color PRO – rewolucyjne możliwości [16.04.2009] Profesjonaliści wiedzą, że wysokiej klasy produkt powstaje w procesie precyzyjnego łączenia najwyższej klasy komponentów. Producent marek Dekoral Professional i Sigma stworzył nowy system kolorowania Color PRO, oparty na technologii najnowszej generacji... (info)


Ekologia w domu – lakiery marki Domalux

Ekologia w domu – lakiery marki Domalux [15.04.2009] Oferta dostępnych na rynku produktów do ochrony drewna daje nam możliwość wyboru najlepszych środków, które sprawią, że nasze podłogi i meble przez lata zachowają swoje piękno... (info)


Ruszył nowy serwis internetowy LCC International

Ruszył nowy serwis internetowy LCC International [07.04.2009] Firma LCC International, oferująca tanie przekazy gotówkowe do ponad 90 krajów świata, przygotowała nową stronę internetową. Za jej pośrednictwem klienci mogą zdobyć praktyczne informacje o świadczonych przez spółkę usługach i nie tylko... (info)


Kiedy praca wiąże się z podróżami

Kiedy praca wiąże się z podróżami [24.03.2009] Są takie zawody, których nieodłącznym elementem są liczne podróże. Osoby wykonujące te profesje powinny pamiętać nie tylko o zebraniu informacji o kulturze i zwyczajach kraju, do którego się wybierają... (info)

Międzynarodowe Przekazy Pieniężne zupełnie za darmo! [17.03.2009] Firma LCC International doceniając zaufanie, jakim obdarzyły ją setki Polaków oferuje darmowe usługi. Od połowy marca wszystkie transfery zagraniczne wychodzące z Polski będą realizowane gratis!.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

E.C.H.O. Communications

E.C.H.O. Communications
ul. Grota Roweckiego 34 A
52-219 Wrocław
tel. (071) 795 77 78
fax: (071) 795 77 79
http://www.echopr.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...