informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


PR Servicewyświetlone: 1 - 10 z 185

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Nagrodzona edukacja MZO Ostrów [02.12.2013] Puchar Recyklingu Związku Miast Polskich oraz nagrodę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych ufundowaną przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej otrzymał ZOiGO MZO S.A. podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO.. (info)


Konkurs ekologiczny ZOiGO

Konkurs ekologiczny ZOiGO "MZO" S.A. [02.12.2013] Konkursy to doroczny projekt ostrowskiej spółki komunalnej. Ich cel to edukacja ekologiczna, tam gdzie jest najskuteczniejsza. Wśród najmłodszych członków społeczności lokalnej... (info)


Superinkubator czeka na oferty

Superinkubator czeka na oferty [23.10.2013] Już tylko do końca roku można zgłaszać swoje pomysły w kolejnym naborze Superinkubatora Hi-Tech. To przedsięwzięcie Wielkopolskiego Instytutu Jakości skierowane jest do osób z ciekawymi pomysłami biznesowymi, ale bez możliwości ich sfinansowania... (info)


Eko konkurs 2013 przed rozstrzygnięciem

Eko konkurs 2013 przed rozstrzygnięciem [02.10.2013] 4 października br. na Ostrowskich Piaskach – Szczygliczka odbędzie się podsumowanie projektu edukacyjno – ekologicznego „Ekologiczny Ostrowianin 2013”. Patronat objął Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Jarosław Urbaniak... (info)


Śmieci po nowemu, po ostrowsku

Śmieci po nowemu, po ostrowsku [30.09.2013] Od 1 lipca 2013 roku w całym kraju obowiązują zmienione zasady odbioru i zagospodarowania odpadów. Do tej pory mieszkaniec wybierał – lub nie – firmę, z którą indywidualnie podpisywał umowę, firma odpady odbierała... (info)

PSZOK w Ostrowie na składowisku [07.08.2013] Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych działa na ostrowskim składowisku odpadów od 1 lipca. Do PSZOK można przynieść wszystko, pod warunkiem że nie będzie na liście rzeczy zabronionych, a całości nie będzie więcej niż metr sześcienny... (info)


Facebook i eMZOludek

Facebook i eMZOludek [17.07.2013] Maskotka ZOiGO "MZO" S.A. znany i lubiany eMZOludek ma swój profil na najpopularniejszym dziś serwisie społecznościowym. Pod adresem http://facebook.com/emzoludek znaleźć można filmy, zdjęcia, formularz kontaktowy... (info)


Ostrowski dzień recyklingu

Ostrowski dzień recyklingu [15.07.2013] Uczniowie klas III z jedenastu szkół podstawowych z terenu miasta oraz laureaci konkursu „Listy dla Ziemi” z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów wzięli udział w III edycji Ostrowskiego Dnia Recyklingu... (info)

Nagradzana edukacja ostrowskiego MZO [23.05.2013] Edukacyjne projekty ostrowskiego MZO mają jasne przesłanie: nauczyć najmłodszych, że coś co nie działa to niekoniecznie śmieć. Nie należy tego wyrzucać, zwłaszcza do lasu. Dzięki temu można zyskać dla szkoły, rzeczy potrzebne do dalszej edukacji... (info)


Majostaszki 2013 z eMZOludkiem i nie tylko

Majostaszki 2013 z eMZOludkiem i nie tylko [20.05.2013] Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO S.A. wspólnie z Urzędem Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim był organizatorem V konkursu majostaszkowego. Tegoroczne hasło to "Chrońmy naturę ? zbierajmy puszki, kartoniki i makulaturę!".. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

PR Service

PR Service
Ostrów Wielkopolski
tel. 0668 447 451
http://www.prservice.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...