informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


On Board Public Relations Sp. z o.o.On Board Public Relations Sp. z o.o. On Board Public Relations (http://www.onboard.pl). Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem dynamiki wzrostu przychodów spośród 200 największych firm PR świata (wg rankingu The Holmes Report 2006). Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. Od 2007 roku posiada własne biuro w Kijowie na Ukrainie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management.

wyświetlone: 1 - 10 z 353

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


REAL ORAZ DIAGEO PONOWNIE WSPÓLNIE NAKŁANIAJĄ DO ODPOWIEDZIALNEGO PICIA ALKOHOLU

REAL ORAZ DIAGEO PONOWNIE WSPÓLNIE NAKŁANIAJĄ DO ODPOWIEDZIALNEGO PICIA ALKOHOLU [15.04.2013] 4. edycja kampanii Alkohol to odpowiedzialność. Pij rozważnie. prowadzona przez Diageo, Real i partnerów, zawita w kwietniu br. do wszystkich 57 sklepów sieci na terenie Polski... (info)

On Board PR Ecco Network wzmacnia swoją reprezentację w Wielkiej Brytanii [21.03.2013] Do międzynarodowej sieci firm doradczych ECCO Network, której przedstawicielem w Polsce jest On Board PR, dołączyła jedna z wiodących niezależnych agencji na brytyjskim rynku – Four Communications... (info)

Grupa Nowy Szpital ponownie wybiera agencję Think Kong [20.03.2013] Agencja social mediowa Think Kong będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie kampanii edukacyjnej w mediach społecznościowych dla największej sieci niepublicznych szpitali w Polsce – Grupy Nowy Szpital... (info)

On Board PR Ecco Network na międzynarodowej konferencji dot. komunikacji kryzysowej w social mediach [18.03.2013] Na początku marca 2013 r. odbyła się w Berlinie międzynarodowa konferencja poświęcona budowaniu strategii komunikacji kryzysowej w mediach społecznościowych... (info)

On Board PR Ecco Network dla Baxter [13.03.2013] Firma On Board PR Ecco Network będzie odpowiedzialna za przygotowanie strategii komunikacyjnej i koordynację działań dla IV edycji ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Postaw Na Odporność – zacznij od diagnozy”... (info)

Think Kong i ZFPR uczą mierzyć efekty z działań w social media [11.03.2013] Agencja Think Kong i Związek Firm Public Relations zapraszają na otwarte szkolenie poświęcone efektywnym sposobom mierzenia działań w mediach społecznościowych, które odbędzie się 28 marca o godzinie 10:00 w warszawskim Centrum Inspiracje... (info)

Think Kong dla SAS Institute [26.02.2013] Agencja Think Kong rozpoczęła współpracę ze światowym liderem w zakresie analityki i oprogramowania Business Intelligence, SAS Institute... (info)

Polacy nie znają wartości korporacyjnych swoich firm [21.02.2013] 44 proc. pracujących Polaków nie wie czy firma, w której są zatrudnieni posiada określone wartości korporacyjne. Jednocześnie blisko trzy czwarte uważa, że ich definiowanie jest przydatne – wynika z badania Corporate Values Index 2013®... (info)

Ponad 1/3 internautów była na randce z osobą poznaną w Internecie [13.02.2013] Połowa polskich internautów uważa portale społecznościowe za dobre miejsce do zawierania nowych znajomości. Jednocześnie 38 proc. deklaruje, że zdarzyło im się pójść na randkę z kimś poznanym w Sieci – wynika z badania agencji Think Kong... (info)

Think Kong wesprze działania on-line belgijskiej organizacji Test Achats w Polsce [07.02.2013] Agencja social mediowa Think Kong jest odpowiedzialna za przygotowanie i wsparcie realizacji działań dla Test Achats - belgijskiej organizacji zajmującej się ochroną praw konsumentów... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

On Board Public Relations Sp. z o.o.

On Board Public Relations Sp. z o.o.
ECCO International Communications Network
ul. Wolska 88
01-141 Warszawa
tel. (022) 321 51 00
fax: (022) 321 51 01
http://www.onboard.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...