informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Weber Shandwick Sp. z o.o.Weber Shandwick Sp. z o.o. Weber Shandwick jest jedną z największych firm public relations z biurami działającymi na wszystkich rozwiniętych rynkach świata. Agencja specjalizuje się w przygotowywaniu strategii komunikacji marketingowej i programach kontaktów z mediami, Public Affairs i doradztwie związanym z komunikacją korporacyjną. Weber Shandwick świadczy też wyspecjalizowane usługi w zakresie PR internetowego, reklamy społecznej, badań rynku i komunikacji wizualnej.

wyświetlone: 1 - 10 z 63

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>


Momentum Worldwide agencją roku 2007

Momentum Worldwide agencją roku 2007 [26.06.2007] Momentum Worldwide zdobyła tytuł Agencji Marketingu Zintegrowanego Roku 2007 przyznany przez redakcję tygodnika Media i Marketing. Po raz drugi z rzędu klienci uznali Momentum za najlepszą na rynku w badaniu przeprowadzonym przez Millward Brown SMG/KRC... (info)

Weber Shandwick oceniony najwyżej w badaniu PRWeek [21.06.2007] Agencja Weber Shandwick została oceniona najwyżej w badaniu PRWeek’s 2007 Agency Excellence Survey, opartego na wynikach rozbudowanego badania, sprawdzającego między innymi ogólną satysfakcję klienta ze świadczonych usług... (info)

Innowacje i ekonomia kreatywnosci - wyniki badania Weber Shandwick [06.04.2007] Wg wyników badań przeprowadzonych przez Weber Shandwick, 76 proc. kadry menadżerskiej oczekuje wzrostu znaczenia innowacyjności... (info)

McCann Erickson przygotował kampanię społeczną dla Centrum Mediacji Partners Polska [18.03.2007] Ogólnopolska kampania społeczna „Mediacje Rozwodowe” ma na celu poinformowanie rozwodzących się o tym, że zamiast prowadzić długą i bolesną walkę w sądzie, mogą przekazać sprawę profesjonalnym mediatorom, z pomocą których rozwiążą swoje problemy w sposób pokojowy i konstruktywny... (info)

Awanse i nowe twarze w Weber Shandwick [16.03.2007] Indywidualne osiągnięcia konsultantów i nowi klienci sprawili, że w polskim biurze Weber Shandwick 2007 rok zaczął się od promocji i wzmocnienia zespołu... (info)


Magdalena Marciniszyn została kierownikiem ds. marketingu Mio Technology w Europie Środkowo-Wschodniej

Magdalena Marciniszyn została kierownikiem ds. marketingu Mio Technology w Europie Środkowo-Wschodniej [08.03.2007] Firma Mio Technology Ltd. (MTL) ogłosiła, że Magdalena Marciniszyn dołączyła do firmy jako kierownik marketingu i będzie odpowiedzialna za relacje z kanałem sprzedaży oraz public relations i reklamą ATL i BTL w regionie CEE (Polska, Czechy, Węgry, Słowacja i Rumunia)... (info)

Jarosław Grzesica w McCann Erickson [24.02.2007] Do zespołu strategii McCann Erickson dołączył Jarosław Grzesica, który będzie pracował nad poszukiwaniem nieszablonowych form kontaktu z odbiorcą oraz budowaniem relacji pomiędzy marką a konsumentami na poziomie stylu życia... (info)


Mariusz Manowski został dyrektorem ds. rozwoju biznesu Mio Technology w Europie Wschodniej

Mariusz Manowski został dyrektorem ds. rozwoju biznesu Mio Technology w Europie Wschodniej [18.02.2007] Mio Technology Ltd. (MTL) ogłosiła, że Mariusz Manowski dołączył do firmy jako dyrektor ds. rozwoju biznesu i będzie nadzorować sprzedaż oraz wspierać działania związane z public relations i marketingiem na rynku Europy Wschodniej (Polska, Czechy, Węgry, Słowacja i Rumunia)... (info)

Universal McCann lokalnie [16.02.2007] Universal McCann jako pierwszy sieciowy dom mediowy w Polsce otwiera lokalne przedstawicielstwa... (info)


Zentropy Partners (od 1.01. 2007 MRM Worldwide) dla Feminatalu N oraz przyszłych mam i tatusiów

Zentropy Partners (od 1.01. 2007 MRM Worldwide) dla Feminatalu N oraz przyszłych mam i tatusiów [18.01.2007] Wszystko o ciąży i rodzicielstwie w sieci: od kalendarza ciąży, przez galerię brzuszków, po kącik tatusia... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>

Weber Shandwick Sp. z o.o.

Weber Shandwick Sp. z o.o.
ul. Cybernetyki 19
02-677 Warszawa
tel. (022) 210 12 80
fax: (022) 210 12 81
http://www.webershandwick.com
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...