informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Multi CommunicationsMulti Communications Agencja Multi Communications została założona w 1989 r. i jest jedną z pierwszych agencji public relations działających w Polsce. Właścicielami firmy są Małgorzata Bekier i Mariusz Pleban. Świadczy usługi z zakresu public relations, public affairs oraz szkolenia z komunikacji międzyludzkiej i biznesowej. Do grona klientów agencji należą: Beko, Centrum Medyczne LIM, Centralwings, Ernst&Young, Gazeta Wyborcza, Kredyt Bank, LeasePlan Fleet Management (Polska), Microsoft, Michelin Polska, PKN Orlen, Philips Polska, Provident Polska, Schenker, TUiR Warta, UTA, Unilever, Wyeth, Institute del Cava, Wyborowa S.A., Elektro Eko.

Od 2003 r. Multi Communications jest członkiem Związku Firm Public Relations. W ostatnim rankingu miesięcznika Press, a także miesięcznika Home&Market agencja uplasowała się na 4 miejscu wśród agencji public relations w Polsce pod względem przychodów. Od 2006 roku Multi Communications przynależy do elitarnego klubu Gazele Biznesu. 27 kwietnia 2007 r. Multi Communications - jako pierwsza polska agencja PR - dołączyła do sieci niezależnych agencji Public Relations Global Network (PRGN).

wyświetlone: 1 - 10 z 991

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


W zamian za elektrośmieci dostaną tablicę multimedialną!

W zamian za elektrośmieci dostaną tablicę multimedialną! [23.12.2013] Szkoła Podstawowa w Małdytach, biorąca udział w ogólnopolskim programie „Moje miasto bez elektrośmieci”, otrzymała tablicę multimedialną. Jest to nagroda za wysiłek włożony w aktywne prowadzenie działań edukacyjnych wśród społeczności lokalnej... (info)


Warszawa w programie „Moje miasto bez elektrośmieci”

Warszawa w programie „Moje miasto bez elektrośmieci” [05.12.2013] Warszawa przystąpiła do programu "Moje miasto bez elektrośmieci". Oznacza to korzyści dla lokalnych szkół podstawowych, mieszkańców oraz samego miasta... (info)


Startuje emisja obligacji Polfa SA

Startuje emisja obligacji Polfa SA [28.11.2013] Ponad 9,5% w skali roku w pierwszym okresie odsetkowym zarobią inwestorzy, którzy zdecydują się na zakup obligacji serii C w publicznej emisji prowadzonej przez Polfę SA. Zapisy trwają do 10 grudnia 2013 roku. Spółka chce pozyskać 10 mln złotych... (info)


Modułowa szkoła podstawowa w Ząbkach oddana do użytku!

Modułowa szkoła podstawowa w Ząbkach oddana do użytku! [20.11.2013] Nowoczesna, przestronna, z kolorową elewacją i wybudowana przez firmę Touax w zaledwie cztery tygodnie. Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkach (ul. Kościelna 2) służyć będzie grupie 150 dzieci w wieku przedszkolnym co najmniej przez dwa najbliższe lata... (info)


Zabierz głos i kształtuj świat wolny od HIV! Rusza kampania Durex #Someonelikeme

Zabierz głos i kształtuj świat wolny od HIV! Rusza kampania Durex #Someonelikeme [19.11.2013] Durex - marka zachęcająca do odpowiedzialnych zachowań seksualnych - po raz kolejny włączyła się w walkę z HIV... (info)

Przyjemność i… jeszcze więcej przyjemności Durex Eksperyment trwa! [02.08.2013] Durex Eksperyment jest już na półmetku. Wyniki nie pozostawiają jednak wątpliwości: według Kochanków Durex, urozmaicanie wspólnych chwil w sypialni zwiększa satysfakcję z tej sfery życia aż o 19%. Najwyższy czas przełamać rutynę w sypialni!.. (info)

Wolontariusze DB Schenker Logistics po raz 10. w akcji [02.08.2013] Wg danych GUS ponad trzy miliony Polaków angażuje się w wolontariat. Wśród nich są pracownicy DB Schenker Logistics, którzy zrealizowali w tym roku 24 projekty wolontariackie w całej Polsce... (info)

Gra (wstępna) warta świeczki – dołączcie do eksperymentujących zakochanych! [02.08.2013] Durex Eksperyment trwa w pełni! Kochankowie Durex, czyli 23 pary z całego świata, po pierwszych treningach w romantycznej Wenecji wrócili już do swych domów... (info)

U2 Media uhonorowane Diamentem Forbesa 2013 [02.08.2013] Jedna z najbardziej prestiżowych nagród świata biznesu w Polsce – Diament Forbesa 2013 powędrowała do U2 Media. Dom mediowy znalazł się w zaszczytnym gronie firm, które odnotowały największy rozwój na przestrzeni lat 2009-2011... (info)


Jak oddać elektrośmieci w Warszawie

Jak oddać elektrośmieci w Warszawie [04.07.2013] Na mocy porozumienia organizacji odzysku ElektroEko oraz Urzędu Miasta st. Warszawy w każdej dzielnicy stolicy prowadzony jest publiczny punkt zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE)... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Multi Communications

Multi Communications
ul. Cybernetyki 19B
02-677 Warszawa, Polska
tel.: 22 845 04 36
fax.: 22 845 65 92
http://www.multipr.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...