informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Neuron Agencja PRNeuron Agencja PR Neuron Agencja Public Relations powstała w 2001 roku. Firma na stałe zatrudnia siedmiu konsultantów. Neuron posiada doświadczenie w obsłudze klientów z następujących branż: IT, nieruchomości, FMCG, farmacji, motoryzacji, finansów i innych.

Pomaga też przyjaciołom: Fundacji InternetPR.pl i Stowarzyszeniu „Nasz Bocian”.

Agencja jest członkiem Związku Firm Public Relations.

wyświetlone: 1 - 10 z 88

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>


Kolejny rekord prędkości na lądzie dla Castrola!

Kolejny rekord prędkości na lądzie dla Castrola! [27.09.2007] Castrol wraz z drużyną Swissperformance ustalił nowy rekord prędkości podczas próby na dnie wyschniętego jeziora Bonneville w stanie Utah (USA). Kierowca Markus Saegesser pobił łacznie cztery rekordy prędkości... (info)

Sochacki na półmetku podróży dookoła świata. [27.09.2007] Wyprawa, którą znany podróżnik rozpoczął w sierpniu, osiągnęła swój półmetek we Władywostoku. To już siódma taka podróż Andrzeja Sochackiego. Tym razem planuje okrążyć Ziemię w produkowanym seryjnie VW Caddy w 30 dni. Wyprawę wspiera firma Castrol... (info)

Fiat Yamaha Cup na mecie [27.09.2007] Niedzielnym, szóstym w tym sezonie wyścigiem, zakończyła się tegoroczna edycja Fiat Yamaha Cup. Rywalizację na pierwszych pozycjach w klasyfikacji generalnej klas R1 i R6 zakończyli Przemek Janik i Paweł Dębowski... (info)

Fiat Castrol Rally Team na podium Rajdu Nikon [27.09.2007] Załoga zespołu Fiat Castrol Rally Team zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Nikon – przedostatniej rundy tegorocznych RSMP. Maciek Lubiak i Przemek Mazur ukończyli rajd na podium, a także uplasowali się na drugiej pozycji wśród aut S2000... (info)

Smyk.com w ogrodzie [10.09.2007] Portal SMYK.COM zaprasza na pierwsze z cyklu spotkanie poza internetem. 16 września w II Ogrodzie Jordanowskim przy ulicy Odyńca odbędzie się piknik dla rodziców i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielską... (info)


Lubiak, Sołowow i Alén - festiwal Abartha na zakończenie sezonu

Lubiak, Sołowow i Alén - festiwal Abartha na zakończenie sezonu [07.09.2007] Wrzesień kończy zmagania rajdowców RSMP 2007. Tegoroczny finał dla wszystkich kibiców zapowiada się szczególnie atrakcyjnie. W najbliższy weekend zapraszamy na odcinki specjalne na Dolny Śląsk... (info)


Nowe rozwiązania typu VDSL2 w ofercie firmy ZyXEL

Nowe rozwiązania typu VDSL2 w ofercie firmy ZyXEL [06.09.2007] Firma ZyXEL Communications wprowadza na rynek urządzenia stanowiące kompleksowe rozwiązanie VDSL2. Modemy Prestige 870MH-C1, współpracujące z koncentratorami wyposażonymi w karty VLC 1224, pozwalają uzyskać prędkość transmisji do 60Mbps... (info)


Nowa bramka VoIP ZyXELa z serii Prestige

Nowa bramka VoIP ZyXELa z serii Prestige [06.09.2007] Coraz większa rzesza użytkowników telefonów chciałaby cieszyć się dobrodziejstwami VoIP w domowym zaciszu, bez konieczności kupowania drogich i rozbudowanych urządzeń wielofunkcyjnych... (info)


Bezprzewodowa Warszawa

Bezprzewodowa Warszawa [30.08.2007] Mieszkańcy Warszawy już wkrótce będą mogli powszechnie korzystać z darmowego, bezprzewodowego dostępu do Internetu. Białołęka i Bemowo już teraz udostępniają sygnał mieszkańcom, kolejne dzielnice także zapowiadają bezprzewodową rewolucję... (info)


ZyXEL wprowadza nowy adapter ethernetowy zgodny z HomePlug AV

ZyXEL wprowadza nowy adapter ethernetowy zgodny z HomePlug AV [28.08.2007] Pomysł wykorzystywania domowych instalacji elektrycznych do przesyłu danych cieszy się coraz większą popularnością. PLA-400, nowy adapter firmy ZyXEL, jest zgodny ze specyfikacją HomePlug AV... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Neuron Agencja PR

Neuron Agencja PR
ul. Ursynowska 34 lok.2
02-605 Warszawa
tel. (022) 844 98 87
fax: (022) 844 77 87
http://www.neuron.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...