informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


OmniPro Agencja Promocji i Public Relationswyświetlone: 1 - 10 z 124

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | > | >>


Firma Wader-Woźniak eksportuje do Korei Południowej

Firma Wader-Woźniak eksportuje do Korei Południowej [29.11.2013] Firma Wader-Woźniak, polski producent zabawek z tworzyw sztucznych, podpisała umowę na wyłączność z dystrybutorem artykułów przemysłowych z Korei Południowej. Pierwsza partia polskich zabawek już trafiła do rąk koreańskich dzieci... (info)


Na pomoc Świętemu Mikołajowi

Na pomoc Świętemu Mikołajowi [28.11.2013] 6 grudnia to data dobrze znana każdemu dziecku. Maluchy wypatrują Świętego Mikołaja, doskonale wiedząc, że nie przyjdzie do nich z pustymi rękami. Firma Wader-Woźniak podpowiada, które z zabawek sprawią dzieciom największą radość... (info)


Bajkowa Poczekalnia z zabawkami Wadera!

Bajkowa Poczekalnia z zabawkami Wadera! [24.10.2013] Firma Wader-Woźniak, wiodący polski producent zabawek, kontynuując współpracę ze Szpitalem Klinicznym w Katowicach przy ul. Ceglanej, przekazała zabawki na potrzeby wyposażenia poczekalni w ambulatorium dla dzieci z chorobami narządu wzroku... (info)


Nowości od firmy Wader

Nowości od firmy Wader [21.10.2013] Firma Wader-Woźniak, wiodący polski producent zabawek dla najmłodszych dzieci, rozszerzyła swoją ofertę o kolejne nowości. Znajdują się wśród nich zabawki zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek... (info)


Zabawki Wadera - radość z zabawy

Zabawki Wadera - radość z zabawy [27.09.2013] Wraz z nadejściem jesieni coraz trudniej o pogodę sprzyjającą zabawom na świeżym powietrzu. Alternatywą dla spędzania czasu przed telewizorem mogą więc być wszelkiego rodzaju gry i zabawy... (info)


Zabawki na jesienne wieczory

Zabawki na jesienne wieczory [22.08.2013] Wraz z końcem lata i nadejściem jesieni najmłodsi coraz więcej czasu będą spędzać w domach. Na długie, jesienne wieczory polski producent Wader-Woźniak prezentuje zabawki, które zapewnią bezpieczną zabawę dzieciom już od pierwszego roku życia... (info)


Piaskownica Wadera czyli letni przegląd zabawek do piasku

Piaskownica Wadera czyli letni przegląd zabawek do piasku [29.06.2013] W ciepłe letnie dni dzieci najchętniej spędzają czas na łonie przyrody, bawiąc się piaskiem lub wodą. Zabawę tę z pewnością uatrakcyjnią przygotowane przez firmę Wader-Woźniak kolorowe komplety do zabaw na świeżym powietrzu z serii Happy Summer... (info)


Piaskownica Wadera czyli letni przegląd zabawek do piasku

Piaskownica Wadera czyli letni przegląd zabawek do piasku [25.06.2013] W letnie dni dzieci chętnie spędzają czas na łonie przyrody, bawiąc się piaskiem lub wodą. Zabawę tę z pewnością uatrakcyjnią przygotowane przez firmę Wader-Woźniak kolorowe komplety z serii Happy Summer, zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców... (info)


Przedszkolaki sprawdzają polskie zabawki

Przedszkolaki sprawdzają polskie zabawki [03.06.2013] Dla zabawek nadchodzi czas najcięższej próby – będą zgniatanie, wyginane i przejdą wiele innych „drastycznych” zabiegów. To wszystko będzie się działo w przedszkolach w całej Polsce w ramach akcji „Sprawdzone przez przedszkolaków”... (info)


W co bawią się dzieci w różnych stronach świata

W co bawią się dzieci w różnych stronach świata [03.06.2013] Angielskie toys, niemieckie kinderspiel, francuskie jouets, czy nasze polskie zabawki – na to słowo wszystkie dzieci reagują z ogromnym entuzjazmem. Radość jest ta sama, jednak czy we wszystkich zakątkach świata zabawki i zabawy wyglądają tak samo?.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | > | >>

OmniPro Agencja Promocji i Public Relations

OmniPro Agencja Promocji i Public Relations
ul. Wł. Żeleńskiego 103
31-353 Kraków
tel. (012) 411 44 50
fax: (012) 656 04 43
http://www.omnipro.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...