informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


DENOISERSDENOISERS Agencja DENOISERS powstała na początku 2003 roku pod nazwą „mansstudio PR” i specjalizowała się wtedy wyłącznie w obsłudze klientów z branży IT. Dynamiczny rozwój potwierdzony partnerstwem z międzynarodową agencją LEWIS Global Public Relations od początku 2006 roku został przypieczętowany obecną nazwą.

wyświetlone: 1 - 10 z 120

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | > | >>


Sprzęt Microsoftu ułatwia cyfrową komunikację

Sprzęt Microsoftu ułatwia cyfrową komunikację [16.03.2007] Dzięki pierwszym kamerom internetowym firmy Microsoft oglądanie, słuchanie i dzielenie się obrazami stało się niezwykle proste... (info)


iPod shuffle już w pięciu atrakcyjnych kolorach

iPod shuffle już w pięciu atrakcyjnych kolorach [15.03.2007] Firma Apple poinformowała dziś, że jej najbardziej przenośny cyfrowy odtwarzacz muzyki jest dostępny w pięciu atrakcyjnych kolorach: niebieskim, różowym, zielonym, pomarańczowym i oryginalnym srebrnym... (info)


Wielki come-back kultowej myszy Microsoftu - fani gier komputerowych pod wrażeniem

Wielki come-back kultowej myszy Microsoftu - fani gier komputerowych pod wrażeniem [08.03.2007] Firma Microsoft Corp. poinformowała, że w dobrych sklepach komputerowych w całej Polsce, dostępna jest już myszka Microsoft(r) IntelliMouse(r) Explorer 3.0. To urządzenie przygotowane specjalnie dla graczy komputerowych, w oparciu o ich konkretne wymagania. Jest ona wyposażona w układ optyczny o wysokiej czułości, dzięki czemu działa niezwykle precyzyjnie i zapewnia bezprecedensowy komfort użytkowania... (info)


iPod dla narciarzy i nie tylko!

iPod dla narciarzy i nie tylko! [05.03.2007] Firma Apple IMC Poland wprowadziła do sprzedaży kolejne z licznych akcesoriów do iPoda, które tym razem z pewnością ucieszy kochających muzykę narciarzy i snowboardzistów!.. (info)


Nowy bezprzewodowy router TOPCOM WEBR@CER 8001 o niepowtarzalnym wyglądzie

Nowy bezprzewodowy router TOPCOM WEBR@CER 8001 o niepowtarzalnym wyglądzie [24.02.2007] Topcom – producent elektroniki użytkowej poszerzył swoją ofertę bezprzewodowych routerów o nowy model Webr@cer 8001... (info)


Przełomowa technologia tranzystorowa Intela reprezentuje największą zmianę w układach komputerowych od ponad 40 lat

Przełomowa technologia tranzystorowa Intela reprezentuje największą zmianę w układach komputerowych od ponad 40 lat [24.02.2007] Intel tworzy prototypy procesorów z nowymi, 45-nanometrowymi tranzystorami, przybliżając erę przetwarzania wielordzeniowego.. (info)

Zapłać mniej. Naucz się więcej! [22.02.2007] Promocja Apple dla studentów przedłużona !.. (info)

Nowe rozwiązanie bezprzewodowe firmy INTEL zwiększa szybkość i zasięg sieci [19.02.2007] Specjalny program gwarantujący kompatybilność użytkownikom platformy Intel® Centrino z technologią Wireless-N.. (info)

CompFort Meridian uruchamia mainframe w WSHE [15.02.2007] Firma CompFort Meridian Poska uruchomi w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi nowoczesny system typu mainframe - IBM System z9 Business Class oraz przeszkoli wykładowców uczelni... (info)


TOPCOM Butler 900 – Duży i wyraźny

TOPCOM Butler 900 – Duży i wyraźny [12.02.2007] Firma TOPCOM - producent elektroniki użytkowej wprowadziła do sprzedaży na polskim rynku zestaw telefoniczny DECT - TOPCOM Butler 900... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | > | >>

DENOISERS

DENOISERS
ul. Bema 57A
01-244 Warszawa
tel./fax: (022) 632 12 33
http://www.denoisers.com
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...