informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


ClearSense Spółka Akcyjna Spółka Komandytowawyświetlone: 1 - 10 z 46

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>


Poddasze użytkowe dzięki… tynkowaniu

Poddasze użytkowe dzięki… tynkowaniu [16.12.2013] Adaptacja poddasza na cele użytkowe stwarza wiele problemów. Chociaż najczęściej wykorzystuje się do tego płyty g-k,to ten materiał może rodzić wiele trudności wykonawczych. Rozwiązaniem może być nowoczesny nośnik zaprawy znany jako siatka tynkarska... (info)


Leczymy dziecko bez antybiotyków

Leczymy dziecko bez antybiotyków [13.12.2013] Jesień to okres sprzyjający częstym zachorowaniom. W tym czasie szczególnie narażone na sezonowe dolegliwości są dzieci. Pamiętajcie jednak, że do ich leczenia nie powinno się zawsze stosować antybiotyków... (info)


Wybieramy kruszywo do posadzki żywicznej

Wybieramy kruszywo do posadzki żywicznej [11.12.2013] Popularność posadzek żywicznych wynika z ich odporności mechanicznej, wysokiej żywotności, estetyce oraz cech antypoślizgowych. Odpowiednio dobrana mieszanka kruszywa do wypełnienia tego materiału pozwala zwiększyć wszystkie te parametry... (info)


Wyjątkowa samotnia w sercu Krakowa

Wyjątkowa samotnia w sercu Krakowa [25.11.2013] Historia pewnej niewielkiej posiadłości położonej na skraju Lasu Wolskiego i zamieszkującej ją rodziny pokazuje, że nie zawsze środowisko artystyczne miasta gromadziło się w krakowskich piwnicach... (info)


Czym się kierować przy wyborze kotła na paliwo stałe?

Czym się kierować przy wyborze kotła na paliwo stałe? [13.11.2013] W naszym kraju nie brakuje zwolenników centralnego ogrzewania na paliwo stałe, zwłaszcza wśród osób, które nie mają dostępu do instalacji gazowej. Skąd jednak pewność, że wybrany kocioł zapewni nam oszczędne, bezpieczne i tanie ciepło na długie lata?.. (info)


Wymieniamy windę w budynku

Wymieniamy windę w budynku [12.11.2013] Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów podaje, że blisko połowa używanych w kraju wind wymaga wymiany lub poważnej modernizacji Wielu właścicieli i zarządców nieruchomości zastanawia się, które z tych rozwiązań jest bardziej opłacalną inwestycją... (info)


Wybieramy biuro rachunkowe dla firmy

Wybieramy biuro rachunkowe dla firmy [30.10.2013] Prowadzenie księgowości przez biuro rachunkowe cieszy się wśród przedsiębiorców największą popularnością ze względu na potwierdzone bezpieczeństwo i jakość obsługi finansów. Skąd jednak pewność, które biuro zagwarantuje firmie najlepszą obsługę?.. (info)


Szkolenia biznesowe w zaciszu lasu

Szkolenia biznesowe w zaciszu lasu [28.10.2013] Coraz częściej firmy szukają alternatywnych od klasycznych sal konferencyjnych miejsc, które jednocześnie podkreślą prestiż wydarzenia, sprzyjają nauce, koncentracji i będą atrakcją dla uczestników... (info)


Retro grzanie w nowym stylu

Retro grzanie w nowym stylu [21.10.2013] Piece kaflowe kojarzą nam się z tradycyjnymi wnętrzami budzącymi wspomnienia z wizyt w domu babci. Tymczasem dostępne na rynku piece, łączące stare tradycje rzemieślnicze z nowoczesną technologią, mogą stanowić serce każdego współczesnego wnętrza... (info)


Ujeżdżalnia na cały rok

Ujeżdżalnia na cały rok [14.10.2013] Właściciele stadnin i ośrodków agroturystycznych oferujących gościom naukę jazdy konnej narażeni są na trudności związane z rozbudową infrastruktury gospodarczej przeznaczonej na jazdy. Receptą na ten problem mogą być nowoczesne hale stalowe... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

ClearSense Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa

ClearSense Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa
ul. Jagiellońska 69
03-303 Warszawa
Tel: (+48) 22 519 65 00
Fax: (+48) 22 519 65 99
http://www.clearsense.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...