informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


RedPen Public RelationsRedPen Public Relations RedPen to agencja Public Relations, wchodząca w skład Innowacyjnej Grupy Marketingowej Aveex.com. RedPen oferuje kompleksowe działania z zakresu public relations, kreacji wizerunku i promocji. Zajmujemy się obsługą PR, organizacją eventów, targów i wystaw oraz realizacją akcji promocyjnych. Nasza praca oparta jest na skutecznej komunikacji i kilkuletniej, owocnej współpracy z przedstawicielami mediów ogólnopolskich, regionalnych, lokalnych i środowiskowych. Zespół RedPen tworzą kreatywni i doświadczeni specjaliści, dla których PR jest ogromną pasją. Chętnie podejmujemy kolejne wyzwania i z powodzeniem je realizujemy.

wyświetlone: 1 - 10 z 211

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki

Żarska „Pediatria” w gwiezdnych kolorach od Śnieżki [30.12.2013] 18 grudnia 2013 r., na Oddziale Dziecięcym „Szpitala na Wyspie" w Żarach miał miejsce finał kolejnej odsłony akcji społecznej „Dziecięcy świat w kolorach"... (info)

Śnieżka i MAGNAT z tytułem Superbrands [23.12.2013] Uznane na polskim rynku marki Śnieżka i MAGNAT, oferujące wysokiej jakości rozwiązania z zakresu chemii budowlanej – farby, systemy dekoracyjne i produkty służące do wykańczania wnętrz, otrzymały tytuł Created in Poland Superbrands 2013/2014... (info)


Pierwiastek życia - potas

Pierwiastek życia - potas [16.12.2013] Nie wiadomo dokładnie skąd się wzięła i kiedy do nas przyszła. Zdominowała media, zaczęła być głównym motywem działania wielu ludzi, zmieniając ich przyzwyczajenia, nie bacząc na płeć i wiek... (info)


Śnieżka po raz kolejny „Perłą Polskiej Gospodarki

Śnieżka po raz kolejny „Perłą Polskiej Gospodarki"! [16.12.2013] Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA, czołowy producent farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, zdobyła tytuł „Perły Polskiej Gospodarki 2012"... (info)


Trwałość, jakość, nowoczesność

Trwałość, jakość, nowoczesność [11.12.2013] Produkt końcowy jest efektem wielu procesów produkcyjnych, w czasie których liczy się dbałość o każdy, najmniejszy nawet detal... (info)


Słona pokusa szkodzi zdrowiu

Słona pokusa szkodzi zdrowiu [09.12.2013] Unikatowe właściwości soli kuchennej sprawiły, że współcześnie używana jest niemal w każdej polskiej kuchni... (info)


Wygraj trening z mistrzem!

Wygraj trening z mistrzem! [09.12.2013] O spotkaniu z Mamedem Khalidovem, mistrzem federacji KSW w wadze półciężkiej, marzą nie tylko kibice sztuk walki... (info)


Awans wewnętrzny: dwuznaczny sygnał

Awans wewnętrzny: dwuznaczny sygnał [05.12.2013] Gdzie szukać pracowników: wewnątrz czy poza organizacją? Przed tym pytaniem stanąć musi każdy konsultant HR. Nie ma uniwersalnej odpowiedzi, która z metod rekrutacji jest lepsza. Za obydwoma rozwiązaniami przemawiają jednak określone argumenty... (info)


Solidna praca gwarancją sukcesu

Solidna praca gwarancją sukcesu [04.12.2013] Polską gospodarkę tworzą rodzime firmy, które swój dynamiczny rozwój zawdzięczają solidnej pracy i zaangażowaniu założycieli oraz pracowników... (info)


Dyskryminacja przy rekrutacji? – poznaj swoje prawa!

Dyskryminacja przy rekrutacji? – poznaj swoje prawa! [02.12.2013] W trakcie poszukiwania pracy odpowiadamy na wiele ogłoszeń i odbywamy liczne rozmowy w sprawie zatrudnienia... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

RedPen Public Relations

RedPen Public Relations
Plac Defilad 1
00-901 Warszawa
22 781 40 51
http://www.redpen.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...