informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Prelite - Agencja Public Relationswyświetlone: 1 - 10 z 54

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Nowe rozwiązania na nowy sezon [02.10.2008] Grupa Concordia jako jeden z pierwszych ubezpieczycieli na polskim rynku, podpisała aneks do umowy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie udzielania dopłat do składek za ubezpieczenia upraw rolnych... (info)

Uprawy obserwowane z kosmosu [29.09.2008] Niemiecka firma RapidEye od czterech tygodni ma możliwość obserwacji Ziemi poprzez 5 satelitów obserwacyjnych nowej generacji nad nią krążących.Grupa Concordia, jako członek grupy kapitałowej Agrorisk..... (info)


Internetowa gielda opinii

Internetowa gielda opinii [27.08.2008] Ponad pół miliona użytkowników miesięcznie korzysta ze strony www.holidaycheck.pl, a już od sierpnia na stronie oprócz rezerwacji hotelu, można zabukować zorganizowaną wycieczkę... (info)

Certyfikaty po polsku [19.08.2008] Już 1 stycznia 2009 roku w Polsce zacznie obowiązywać nowelizacja Firma BuildDesk wyjaśnia, dlaczego wprowadzono nowo przepisy dotyczące charakterystyki energetycznej budynków, czego one dotyczą oraz co to oznacza dla właścicieli budynków... (info)

Najlepsze w historii wyniki Grupy Concordia [12.08.2008] Grupa Concordia ogłosiła wyniki finansowe za drugi kwartał 2008 roku. Łącznie Concordia Polska TUW i Concordia Capital S.A. odnotowały w tym okresie przypis składki w wysokości 57,6 mln zł oraz 7,5 mln zł zysku... (info)


Domy klasy A

Domy klasy A [05.08.2008] Firma BuildDesk Polska, ekspert w dziedzinie efektywności energetycznej przedstawia trzy europejskie przykłady domów niskoenergetycznych oraz pasywnych i przekonuje, że warto inwestować w nowoczesne rozwiązania, by w przyszłości wiele zaoszczędzić... (info)

150. Bank BPS współpracuje z Concordią [24.07.2008] Już ponad 40 proc. Banków Spółdzielczych zrzeszonych w Banku Polskiej Spółdzielczości prowadzi sprzedaż ubezpieczeń oferowanych przez Grupę Concordia. Okrągłą, 150. umowę o współpracy podpisał Spółdzielczy Bank Rozwoju Szepietowo... (info)

Concordia dla Banków Spółdzielczych [17.07.2008] Grupa Concordia rozwija współpracę z bankami spółdzielczymi i dostosowuje swoje struktury do potrzeb rynku. W ramach towarzystwa ubezpieczeń powstała jednostka, odpowiedzialna za realizację strategii rozwoju bancassurance... (info)

Concordia z Mazowieckim Bankiem Regionalnym [10.07.2008] Klienci banków zrzeszonych w Mazowieckim Banku Regionalnym S.A. już niedługo będą mogli zawierać umowy ubezpieczenia oferowane przez Grupę Concordia bezpośrednio w swoich placówkach... (info)

Modelowa współpraca [16.06.2008] Firma BuildDesk, międzynarodowy ekspert w dziedzinie efektywności energetycznej rozpoczął współpracę ze Stowarzyszeniem Gmin Polska Sieć „Energy Cites” w ramach programu Model, którego głównym celem jest pomoc władzom lokalnym w efektywnym wykorzystaniu energii... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Prelite - Agencja Public Relations

Prelite - Agencja Public Relations
60-808 Poznań
ul. Zeylanda 4/6
tel. 061 855 14 53
fax. 061 855 14 53
http://www.prelite.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...