informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Fleishman-Hillardwyświetlone: 1 - 10 z 99

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | > | >>

„Bezpieczne dziecko w podróży i na drodze” warsztaty edukacyjne w CH Wola Park [24.07.2013] Z okazji Dnia Bezpiecznego Kierowcy, który obchodzony jest 25 lipca, Centrum Handlowe Wola Park zaprasza na warsztaty edukacyjne „Bezpieczne dziecko w podróży i na drodze”... (info)

Wola Park zaprasza na modne lato! [27.06.2013] Zbliżający się początek kalendarzowego lata to ostatni moment, aby przygotować się do upalnych miesięcy. Doskonałą okazją do uzupełnienia garderoby lub przygotowania letniej aranżacji domu są sezonowe wyprzedaże... (info)


Spotkania „Szczęśliwa Mama Szczęśliwe Dziecko” w Wola Parku

Spotkania „Szczęśliwa Mama Szczęśliwe Dziecko” w Wola Parku [20.06.2013] Macierzyństwo jest wyjątkowym doświadczeniem dla kobiet. Ciąża oraz dorastanie maluchów to niepowtarzalne i niezwykle istotne chwile zarówno dla matki, jak i dziecka... (info)


Zakupy najwyższych lotów. Dom Mody Klif zaprasza do udziału w konkursie.

Zakupy najwyższych lotów. Dom Mody Klif zaprasza do udziału w konkursie. [03.06.2013] Lot prywatnym odrzutowcem z przyjaciółmi, rodzinny weekend w SPA, tablety lub indywidualny kurs golfa – Dom Mody Klif zaprasza do udziału w konkursie „Zakupy najwyższych lotów”... (info)

Badanie „Ocena stanu zdrowia polaków” [03.06.2013] Badanie „Ocena stanu zdrowia polaków” przeprowadzone przez Millward Brown na zlecenie firmy Philips, sektora Healthcare, zostało przeprowadzone w dniach 5 – 10.04.2013 na reprezentatywnej grupie 108 Polaków w wieku 15 – 75 lat metodą CAPI... (info)

Ultradźwięki leczą raka [03.06.2013] Firma Philips wspiera rozwój nowej technologii ultradźwiękowej (ang. High-Intensity Focused Ultrasound, HIFU) mającej zdolność do leczenia różnego rodzaju nowotworów, prawdopodobnie także nowotworu trzustki... (info)


Cyrkowy Dzień Dziecka w Wola Parku!

Cyrkowy Dzień Dziecka w Wola Parku! [28.05.2013] Interaktywny spektakl na cyrkowej arenie, warsztaty iluzji, parada postaci cyrkowych, warsztaty tworzenia lizaków, gadżety klauna, zabawy z nagrodami to tylko część atrakcji przygotowanych przez CH Wola Park dla dzieci w dniu ich święta... (info)

„Rak. To się leczy!” CH Wola Park zaprasza na weekend z onkologią [22.05.2013] O tym, że rak wcześnie wykryty jest całkowicie wyleczalny, a także co nas powinno niepokoić oraz jakie badania profilaktyczne powinniśmy wykonywać będzie można dowiedzieć się podczas najbliższego weekendu w Centrum Handlowym Wola Park... (info)


Rodzinne gotowanie w Wola Parku!

Rodzinne gotowanie w Wola Parku! [08.05.2013] Rodzinne gotowanie to coś więcej niż przyrządzanie posiłków… to emocje towarzyszące odkrywaniu sztuki kulinarnej, zadania rozwijające kreatywność i nauka współdziałania, a przede wszystkim doskonały sposób na spędzenie czasu w gronie najbliższych... (info)


Bądź EKO z Wola Park!

Bądź EKO z Wola Park! [17.04.2013] Rocznie na jednego Polaka przypada aż 315 kg odpadów, z czego recyklingowana jest zaledwie niecała połowa ! Od kilkudziesięciu lat na całym świecie prowadzone są działania na rzecz ochrony środowiska... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | > | >>

Fleishman-Hillard

Fleishman-Hillard
ul. Burakowska 5/7
01-066 Warszawa
tel.: +48 22 532 95 40
fax: +48 22 532 95 90
http://www.fleishman.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...