informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


AchA PRwyświetlone: 1 - 10 z 80

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 | > | >>


Forma do zadań specjalnych

Forma do zadań specjalnych [19.12.2013] W kuchni współczesna kobieta potrzebuje sprzymierzeńców z najwyższej półki. TERMISIL Huta Szkła Wołomin wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Oferuje narzędzia, dzięki którym zdrowo i ekologicznie można wyczarować prawdziwe smakowite cuda... (info)


Ariston – świadomy wybór dobra

Ariston – świadomy wybór dobra [19.12.2013] Dzisiejszy świat wymaga od konsumentów przemyślanych zakupów. Szukamy innowacyjnych rozwiązań i świadomie decydujemy się na dany produkt. I właśnie dla takich konsumentów firma Ariston oferuje swoje nowe produkty... (info)


Taniej, zdrowiej, bezpieczniej

Taniej, zdrowiej, bezpieczniej [19.12.2013] Rosnące ceny paliw oraz troska o czyste środowisko i zdrowie sprawiają, że rynek energooszczędnych urządzeń grzewczych przeżywa obecnie niesamowity rozwój. Liderem w dziedzinie wykorzystania odnawialnych źródła energii jest firma Ariston... (info)


Nie tylko skarpetki – prezentowe inspiracje od Brubecka

Nie tylko skarpetki – prezentowe inspiracje od Brubecka [18.12.2013] Święta za pasem, a Ty nadal nie wiesz, co kupić pod choinkę swoim najbliższym? Z przerażeniem myślisz o kolejnej parze gryzących skarpet, które wylądują na dnie szafy? Podpowiemy Ci, co zrobić, aby w tym roku było inaczej... (info)


Pieczenie w naczyniu żaroodpornym Grill&Drop jest takie proste!

Pieczenie w naczyniu żaroodpornym Grill&Drop jest takie proste! [09.12.2013] Opatentowany przez specjalistów TERMISIL Huty Szkła Wołomin, autorski system Grill&Drop zupełnie zrewolucjonizował sposób pieczenia w naczyniach żaroodpornych... (info)


Zdrowe, ekologiczne szkło TERMISIL – idealne do pieczenia ciast i własnego chleba!

Zdrowe, ekologiczne szkło TERMISIL – idealne do pieczenia ciast i własnego chleba! [09.12.2013] Od teraz wszystkie pyszności wigilijnego stołu można przygotować w jednym naczyniu: keksówce TERMISIL... (info)


Nowa odsłona Babcinej Nalewki

Nowa odsłona Babcinej Nalewki [09.12.2013] Różnorodność smaków Nalewki Babuni sprawia, że każdy sympatyk babcinego trunku znajdzie coś dla siebie. Producent nie spoczywa jednak na laurach i oferuje konsumentom super promocję - Nalewkę Babuni o smaku pigwy wraz z oryginalną szklanką od Babuni... (info)


GIN LUBUSKI z tonikiem

GIN LUBUSKI z tonikiem [09.12.2013] GIN LUBUSKI jest niezwykle wszechstronnym alkoholem - można podawać go na bardzo wiele sposobów.. Najlepiej czuje się w duecie z tonikiem z dodatkiem dużej ilości lodu i plasterkiem cytryny. Ten drink jest klasyką salonów i klubów na całym świecie... (info)


Bądź eko także w kuchni!

Bądź eko także w kuchni! [28.11.2013] Świadomość ekologiczna wśród Polaków wciąż wzrasta. Coraz więcej osób decyduje się na zakup ekologicznej żywności, pochodzącej z domowych upraw. Polacy chcą się zdrowo odżywiać, a wynika to przede wszystkim z wiedzy o wpływie diety na jakość życia... (info)


KAIROS – moc czerpana ze słońca

KAIROS – moc czerpana ze słońca [28.11.2013] Dzięki rozwiązaniom włoskiej firmy Ariston Thermo można uzyskiwać ciepłą wodę w sposób ekonomiczny i ekologiczny. Wystarczy postawić na system solarny, który pozyskuje energię ze słońca... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 | > | >>

AchA PR
ul. Sobieskiego 5/9
05-060 Bydgoszcz
http://achapr.eu
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...