informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


BrandScope Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 64

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>


Prezenty idą na eksport

Prezenty idą na eksport [23.12.2013] Prezenty z zagranicy były kiedyś marzeniem większości z nas. Słodycze z Niemiec czy Anglii szczególnie w Święta stawały się produktem wielce wyczekiwanym. Teraz trend ten nabiera nowego znaczenia... (info)


Tablet za bilet – konkurs na Eurolot.com

Tablet za bilet – konkurs na Eurolot.com [13.12.2013] Wymyśl hasło promujące polisy i wygraj zestawy z tabletami. Na stronie Eurolot.com wystartował konkurs związany z ubezpieczeniami turystycznymi. Konkurs skierowany jest do pasażerów linii lotniczej wykupujących wraz z biletem ubezpieczenie... (info)


Tomasz Opiela CEO w Valkea Media SA

Tomasz Opiela CEO w Valkea Media SA [06.12.2013] Tomasz Opiela objął stanowisko CEO w grupie Valkea Media SA. Pracuje w spółce od 6 lat. Dotychczas był odpowiedzialny za budowę działów Custom Publishing i Social Media w ramach struktury firmy... (info)

Ubezpieczenie na narty – rozsądny pomysł czy zbędny wydatek? [29.11.2013] Zbliża się długo oczekiwany sezon sportów zimowych. Wg szacunkowych danych w Polsce na nartach jeździ około 8 mln osób. Coraz więcej wyjeżdża za granicę. Jak na stoku czuć się bezpiecznie? Czy warto kupić polisę turystyczną? Jak wybrać odpowiednią?.. (info)


Polska multikulturowa. Do pracy nad Wisłą przyjeżdża coraz więcej obcokrajowców

Polska multikulturowa. Do pracy nad Wisłą przyjeżdża coraz więcej obcokrajowców [21.11.2013] Wg danych Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w 2012 r. zatrudnienie w Polsce znalazło ponad 40 tys. obcokrajowców – niemal dwukrotnie więcej niż w 2008 r... (info)

3 powody, dla których mężczyzna nie wezwie pomocy [13.11.2013] Są sytuacje, w których mężczyzna pomimo wszelkich logicznych przesłanek nie poprosi o pomoc. Dlaczego?.. (info)


Taniej, bezpieczniej i pewniej zimą

Taniej, bezpieczniej i pewniej zimą [30.10.2013] Jazda z zamkniętym szybami – 20% mniej paliwa, hamowanie silnikiem – oszczędność 10%, rezygnacja z dynamicznej jazdy nawet do 47% mniejsze zużycie paliwa*. Są sposoby, żeby zimą nie tylko jeździć taniej ale i bezpieczniej. Przygotuj się!.. (info)

5 rzeczy, których nie lubimy w ubezpieczeniach na życie [24.10.2013] W opublikowanej niedawno Diagnozie Społecznej zaufanie do ubezpieczeń życiowych deklaruje 31% badanych*... (info)


Kobieca torebka pod ochroną

Kobieca torebka pod ochroną [09.10.2013] Na rynku pojawiło się innowacyjne ubezpieczenie chroniące kobiecą torebkę. Dostępne jest na stronie kobieta.pl i jest efektem współpracy wydawnictwa G+J z Mondial Assistance... (info)

Gdy lekarz nam zaszkodzi [01.10.2013] Codziennie w Polsce w ok. 1800 placówek leczenia stacjonarnego przeprowadza się średnio kilkaset zabiegów lekarskich, czynności pielęgnacyjnych, świadczeń rehabilitacyjnych i opiekuńczych... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>

BrandScope Sp. z o.o.
ul. Hallera 19/2
81-453 Gdynia
http://www.brandscope.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...