informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


BEST image PRBEST image PR Agencja Public Relations BEST image PR, mająca siedzibę w Poznaniu, działa na rynku od 1998 roku. W tym czasie mieliśmy i mamy nadal zaszczyt wspierać naszymi usługami działalność wielu znaczących firm: małych, średnich i dużych; o lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim zasięgu działania.

BEST image PR działa punktowo, nie masowo; koncentruje uwagę na wybranych zleceniach; nie dewaluuje wiedzy i doświadczenia łapiąc się wszystkiego i za wszelką cenę.

Public Relations to bardzo pojemne słowo. Często świadczone przez naszą agencję usługi są wcielane w ogólniejszy plan marketingowy, uzupełniają go i sprawiają pełniejszym. Nierzadko dzieje się tak, że agencja wykonuje działania wcześniej nie zaplanowane. Przez te kilka lat wzbogaciliśmy się w istotną zaletę elastyczności, umiejętności wkomponowania działań PR w stawiane oczekiwania.

wyświetlone: 1 - 10 z 239

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Cztery sposoby na obniżenie kosztów eksploatacji magazynu

Cztery sposoby na obniżenie kosztów eksploatacji magazynu [19.11.2013] Zapewnienie wysokiego standardu oraz bezpieczeństwa pracy w magazynie nie musi wiązać się z kosztami wysokiego rzędu... (info)


Stylowa ładowarka dla mobilnych kobiet

Stylowa ładowarka dla mobilnych kobiet [19.11.2013] Zapomnij o problemie z rozładowanym telefonem, który wyłączył się zanim odczytałaś wiadomość od obiektu twoich westchnień. Nie obawiaj się wizji wyładowanego tabletu, z którego nie zdążyłaś wysłać służbowego maila... (info)


Najnowsze dzieło JEAN MARC – woda perfumowana Long Avenue

Najnowsze dzieło JEAN MARC – woda perfumowana Long Avenue [19.11.2013] Magiczna niczym spacer w blasku słonecznego dnia – taka jest nowa woda perfumowana Long Avenue od JEAN MARC... (info)


Kreatywni pilnie poszukiwani

Kreatywni pilnie poszukiwani [27.07.2011] Jeszcze do końca sierpnia potrwa akcja konkursowa prowadzona pod patronatem poznańskiej agencji reklamowej Open. Zadaniem, jakie stawiają przed uczestnikami organizatorzy, jest zaprojektowanie kreatywnej i wciągającej autoprezentacji agencji. Kto się odważy?.. (info)


Kotlet.tv uruchamia nowy dział dla PRowców

Kotlet.tv uruchamia nowy dział dla PRowców [23.03.2011] Serwis multimedialny Kotlet.tv uruchomił nowy dział przeznaczony do bezpłatnej publikacji informacji prasowych. W sekcji "nowości rynkowe" umieszczane będą materiały mówiące o nowych produktach z branży spożywczej i przedmiotach gospodarstwa domowego... (info)


Kiedy i gdzie darmowy Nordic Walking w Poznaniu?

Kiedy i gdzie darmowy Nordic Walking w Poznaniu? [09.07.2010] Prawie 100 osób wzięło udział w pierwszym bezpłatnym treningu Nordic Walking na poznańskim Morasku. Tych, którzy wakacje planują spędzić w mieście, organizatorzy zapraszają na kolejne spotkania, które odbywać się będą aż do końca sierpnia... (info)


Ponetex Logistics wyróżnionym spedytorem roku 2009

Ponetex Logistics wyróżnionym spedytorem roku 2009 [02.07.2010] Firma Ponetex Logistics z wielkopolskich Rakoniewic zdobyła wyróżnienie w konkursie "Spedytor Roku 2009". Zestawienie prowadzone jest przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki... (info)

Nowocześnie o windykacji [30.06.2010] Miarą nowoczesnej windykacji nie jest zmuszenie kontrahenta do spłaty zaległości, ale doprowadzenie do stanu, w którym dłużnik sam wykaże chęć uregulowania długu. A co interesuje klienta firmy windykacyjnej? Przede wszystkim skuteczność działania... (info)


Czy warto uszczelniać membrany dachowe?

Czy warto uszczelniać membrany dachowe? [10.06.2010] Pokrycie dachowe to jeden z newralgicznych punktów, którego szczelność bezpośrednio przekłada się na bilans energetyczny budynku. Wykorzystanie dobrych jakościowo folii czy membran dachowych to jednak nie wszystko... (info)


Inotel działa na Facebooku

Inotel działa na Facebooku [10.06.2010] Gdzie szukać informacji o nowych promocjach operatora telekomunikacyjnego, telewizyjnych premierach i nowoczesnych technologiach? Gdzie można wystawić opinię dostawcy usług, skomentować, a nawet przyłączyć się do fanów i współtworzyć profil ulubionej marki?.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

BEST image PR

BEST image PR
Bartoszycka 17
60-434 Poznań
tel. 781 97 68 79
http://www.bestimage.poznan.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...