informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


ComPress Public RelationsComPress Public Relations Agencja Public Relations ComPress S.A. powstała w 1990 roku – jako jedna z pierwszych firm tego typu w kraju. Specjalizuje się m.in. w tworzeniu strategii PR, zarządzaniu sytuacją kryzysową, realizacji programów Media Relations, Investor Relations i komunikacji wewnętrznej. Agencja prowadzi również szkolenia medialne, treningi kryzysowe oraz warsztaty w zakresie strategii komunikacyjnej.
W ramach agencji działają departamenty dedykowane do obsługi firm z sektora FMCG, farmaceutycznego, finansowego i ubezpieczeniowego oraz teleinformatycznego. ComPress realizuje projekty dla najdynamiczniejszych polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji non-profit. Z usług ComPress korzystają aktualnie między innymi: Bols, Business Software Alliance, Eureko, GlaxoSmithKline, Infovide-Matrix, MAXDATA, QAD, PepsiCo., RWE STOEN, Sybase, Avaya i Atos Origin. ComPress świadczył usługi m.in. dla takich firm jak: Danone, Gardena, Heinz, HBO, Coca Cola, Herbalife, Casio, Minolta, TDK, Xerox, Zibi, IBM, Pfizer, Philips Polska, Prokom, Softbank, Vectra.
Strukturę agencji uzupełnia dział multimedialny odpowiedzialny za produkcje telewizyjne i radiowe, przygotowanie Video News Release, Radio News Release, filmów korporacyjnych i edukacyjnych. Zajmuje się również obsługą eventów oraz tworzeniem prezentacji multimedialnych.

wyświetlone: 1 - 10 z 162

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

81 tysięcy klientów na pierwsze urodziny Avocado [13.12.2012] Minął rok odkąd Bank Zachodni WBK oraz Polkomtel Business Development uruchomili dla klientów sieci Plus pakiet usług bankowych „Avocado”. W ciągu 12 miesięcy, z funkcjonalności konta mobilnego, skorzystało ponad 81 tyś. użytkowników... (info)


Znamy finalistę XIII Finlandia Vodka Cup

Znamy finalistę XIII Finlandia Vodka Cup [07.12.2012] 2 grudnia, w warszawskim Studio Tęcza, 20 najlepszych barmanów walczyło o tytuł najlepszego miksologa w XIII finale Finlandia Vodka Cup. Pierwsze miejsce zdobył Robert Gaberkiewicz z Łodzi... (info)


FROST YOURSELF już w najbliższą sobotę!

FROST YOURSELF już w najbliższą sobotę! [03.08.2012] Dziewięć godzin nieprzerwanej zabawy i relaksu na plaży w Zatoce Sztuki. Gościem specjalnym będzie SUDHA – perkusistka i DJka zespołu Faithless.Zdobądź zaproszenia na drugą edycję niepowtarzalnego wydarzenia muzycznego!.. (info)


Materiały edukacyjne dla pacjentów po zawale

Materiały edukacyjne dla pacjentów po zawale "Nie Zawal! Wybierz życie" [20.07.2012] Edukacja pacjentów w każdym obszarze zdrowotnym jest niezwykle ważnym elementem na drodze ich powrotu do zdrowia i aktywności życiowych... (info)


Daj się ponieść fali ... na Frost Boat Party we Wrocławiu

Daj się ponieść fali ... na Frost Boat Party we Wrocławiu [20.07.2012] Frost Boat Party, to jedyne miejsce tego lata, które bez względu na pogodę, gwarantuje doskonałą zabawę. We Wrocławiu zacumuje wyjątkowy statek, który zabierze swoich gości do świata nieskrępowanej zabawy. Gospodarzem spotkania będzie Finlandia®Frost.. (info)


Frost Boat Party w Gdyni

Frost Boat Party w Gdyni [20.07.2012] Niedzielne popołudnie 15 lipca stało się niepowtarzalną okazją do zabawy w niezwykłych okolicznościach. Podczas Frost Boat Party, goście niesieni falami morza, bawili się w rytmach muzyki elektronicznej. Gospodarzem spotkania była Finlandia®Frost.. (info)


Frost Boat Party w Warszawie

Frost Boat Party w Warszawie [27.06.2012] Piątkowe popołudnie 22 czerwca stało się niepowtarzalną okazją do zabawy w niezwykłych okolicznościach. Podczas Frost Boat Party, goście niesieni falami Wisły, bawili się w rytmach nowoczesnej muzyki. Gospodarzem spotkania była Finlandia® Vodka... (info)

Polacy marzą o remontach mieszkań [21.06.2012] Odnowienie mieszkania przeważnie wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Jednak kiedy nasze mieszkanie przestaje nas cieszyć, nie warto rezygnować z remontu, a lepiej zastanowić się nad jego sfinansowaniem za pomocą kredytu... (info)


Po raz pierwszy w historii Wrocławia będzie można kibicować z „głową do góry”!

Po raz pierwszy w historii Wrocławia będzie można kibicować z „głową do góry”! [14.06.2012] Podczas meczu Czechy - Polska kibice we Wrocławiu będą mogli zaprezentować całemu światu swoje wielkie kibicowanie w formule niedostępnej dotychczas w Polsce: z „głowami do góry”... (info)


Kibicowanie z „głowami do góry” – po raz pierwszy w Polsce

Kibicowanie z „głowami do góry” – po raz pierwszy w Polsce [14.06.2012] Podczas EURO2012 polscy kibice po raz pierwszy w historii będą mogli zaprezentować całemu światu swoje wielkie kibicowanie w formule niedostępnej dotychczas w Polsce: z „głowami do góry”... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

ComPress Public Relations

ComPress Public Relations
ul. Tytoniowa 20
04-228 Warszawa
tel. (022) 515 00 04
fax: (022) 515 02 04
http://www.compress.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...