informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Blue Oceanwyświetlone: 1 - 10 z 128

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | > | >>


Pożar sadzy – jak temu zaradzić?

Pożar sadzy – jak temu zaradzić? [29.12.2013] O przyczynach oraz krokach zapobiegawczych wobec pożaru sadzy rozmawiamy z Przemysławem Doboszem, Product Managerem z firmy MK Systemy Kominowe... (info)


Kupując komin z nieznanego źródła nie mamy gwarancji bezpieczeństwa – wywiad z Anną Rotkis-Dziadul

Kupując komin z nieznanego źródła nie mamy gwarancji bezpieczeństwa – wywiad z Anną Rotkis-Dziadul [02.10.2013] O kondycji dzisiejszej branży instalacyjnej, przewidywaniach na przyszłość, trendach na rynku systemów kominowych oraz najlepszej recepcie na sukces w niepewnych gospodarczo czasach – rozmawiamy z Anną Rotkis-Dziadul z firmy MK Systemy Kominowe... (info)

Promiennik gazowy Mark Infra+ – ciche ciepło tylko tam, gdzie jest potrzebne [02.10.2013] Mark Polska, krajowy dystrybutor największego w Europie producenta systemów wentylacyjno-grzewczych Mark BV, przedstawia promiennik gazowy posiadający 75% procentową sprawność radiacyjną... (info)


Zaprojektuj ekologiczną instalację i wygraj iPada mini!

Zaprojektuj ekologiczną instalację i wygraj iPada mini! [22.08.2013] Mark Polska, dystrybutor europejskiego producenta systemów wentylacyjno-grzewczych Mark BV, zaprasza wszystkich projektantów instalacji sanitarnych HVAC do wzięcia udziału w ekologicznym konkursie.Na zwycięzców czekają cenne nagrody – 11 iPadów mini... (info)


Mówimy o Kominach na Facebooku!

Mówimy o Kominach na Facebooku! [13.08.2013] Firma MK Systemy Kominowe z okazji obchodzonego 20. jubileuszu istnienia przygotowała niespodziankę dla osób zainteresowanych tematyką kominową. Na portalu Facebook pojawił się założony przez nią profil tematyczny „Mówimy o Kominach”... (info)

Trend 2013: intensywne kolory podłóg drewnianych [07.08.2013] Lite podłogi drewniane, choć ponadczasowo modne, także podlegają zmieniającym się trendom. W tym roku zdecydowanie królują intensywne i wyraziste wybarwienia – podłogi bogate kolorystycznie oraz strukturalnie... (info)

Select, Natur, Rustic, Country – co oznaczają najpopularniejsze selekcje drewna podłogowego? [07.08.2013] Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się co oznaczają enigmatyczne nazwy Select, Natur, Rustic czy Country, w tym artykule znajdziecie kompletne wyjaśnienia zagadnienia selekcji drewna na podłogę... (info)


Renowacja podłogi drewnianej ze zmianą koloru krok po kroku

Renowacja podłogi drewnianej ze zmianą koloru krok po kroku [08.07.2013] Mówi się, że drewniana podłoga stanowi inwestycję na całe życie. Nie oznacza to jednak, że decydując się na tego rodzaju pokrycie podłogowe, będziemy zmuszeni przyzwyczaić się do jednej aranżacji wnętrza na długie lata... (info)


Firma RZ, profesjonalne systemy do pielęgnacji podłóg, poszerza asortyment o innowacyjne produkty

Firma RZ, profesjonalne systemy do pielęgnacji podłóg, poszerza asortyment o innowacyjne produkty [02.07.2013] Postęp technologiczny jest szczególnie dobrze widoczny w dziedzinie chemii budowlanej, w której firma RZ pełni rolę lidera. Udowadniają to często wprowadzane przez nią nowości i optymalizacje produktów... (info)


20 lat gwarancji na 20 lat firmy MK Systemy Kominowe!

20 lat gwarancji na 20 lat firmy MK Systemy Kominowe! [26.06.2013] Firma MK Systemy Kominowe w 20. rocznicę rozpoczęcia działalności postanowiła udzielić 20 lat gwarancji na swoje produkty. Pierwsze kominy wyprodukowane przez MK obecne są na rynku od 1993 roku i funkcjonują bezawaryjnie do dzisiaj... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | > | >>

Blue Ocean
ul. Milczańska 18F/14
61-131 Poznań
(061) 646 00 68
http://www.niebieskiocean.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...