informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Primolokowyświetlone: 1 - 10 z 49

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

Nowy Event Manager w Agencji Sound of Music. [24.02.2009] Aleksandra Granat dołączyła do zespołu agencji eventowej Sound of Music. W zakres jej obowiązków wchodzi koordynowanie eventów, pozyskiwanie nowych klientów do projektów sponsorowanych i utrzymywanie relacji z firmami współpracującymi na stałe z agencją... (info)

Męskie żądze zostaną zaspokojone [16.02.2009] W czerwcu tego roku w Warszawie odbędzie się MEN’S DAY, największe jak dotychczas przedsięwzięcie zrealizowane w Polsce, a dedykowane mężczyznom.Pomysłodawcą eventu jest Agencja Sound of Music... (info)

Sound of Music – podsumowanie roku 2008. [09.02.2009] Sound of Music to agencja eventowa z 10-letnim doświadczeniem na rynku. Wysoki poziom kreacji wszystkich realizowanych przez nią wydarzeń wiąże się z glębokim wyczuciem potrzeb i specyfiki klienta... (info)


Route 66 – karnawałowa podróż STANDOX.

Route 66 – karnawałowa podróż STANDOX. [09.02.2009] Karnawałowa realizacja Agencji Sound of Music dla firmy STANDOX miała miejsce 23 stycznia w Hali EXPO XXI w Warszawie. Zaproszeni partnerzy biznesowi przybyli na amerykańskie ulice z całej Polski... (info)

Call2Action – udane podsumowanie roku dla POS TV. [28.01.2009] Podsumowując kilka pierwszych miesięcy działalności firma Call2Action podkreśla, że POS TV czyli telewizja w miejscu sprzedaży, cieszy się coraz większym zainteresowaniem również i w Polsce... (info)


Zwycięzcy mobilnej loterii Schulstad.

Zwycięzcy mobilnej loterii Schulstad. [27.01.2009] Wyłoniono zwycięzców mobilnej loterii „Odmień kuchnię z Schulstad”, w której nad technicznym przebiegiem akcji czuwała agencja New Line Media. Nie było to jednak standarowe zakończenie akcji marketingowej... (info)

BizTrendy dla Call2Action. [26.01.2009] Call2Action, nowa firma na rynku, działająca w strukturach ASM group, zastała narodzona przez miesięcznik Business Media. Tytuł BizTrendy przypadł jej w kategorii POS... (info)


Nowy Senior Project Manager w New Line Media.

Nowy Senior Project Manager w New Line Media. [08.01.2009] Szeregi agencji marketingu mobilnego, New Line Media, wzmocnił Radosław Gradkiewicz. Doświadczenie zdobywał pracując wcześniej m.in. jako programista w firmie m-marketingu EL2 Sp. z o. o... (info)

Nośniki POS TV w nowych sklepach Piotr i Paweł. [18.12.2008] Piotr i Paweł otworzył nowe punkty handlowe w Poznaniu, Toruniu, Gdańsku, Płocku, Bydgoszczy i Wrocławiu. Call2Action zainstaluje w nich wkrótce kolejne nośniki POS TV... (info)

Wygrany przetarg przez Sound of Music. [17.12.2008] W listopadzie Sound of Music, jedna z najdłużej działających w Polsce agencji eventowych, już po raz drugi wygrała przetarg na organizację spotkania sieci sprzedaży LUKAS Banku... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

Primoloko

Primoloko
ul. Bracka 25
IV piętro lok. B9
00-028 Warszawa
tel. (22) 692-16-10
http://www.primoloko.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...