informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


They.pl Sp. z o.o. Sp. kThey.pl Sp. z o.o. Sp. k THEY.PL to nowoczesna agencja reklamowa specjalizująca się w planowaniu i realizacji długoterminowych strategii promocji w Internecie. Oferujemy kompleksowe usługi doradztwa, przygotowania i wdrażania internetowych kampanii reklamowych w Polsce i za granicą.

Usługi: strategie e-marketingowe, SEO, linki sponsorowane, remarketing, display, e-PR, e-mail marketing, marketing mobilny, web analytics, usability i optymalizacja konwersji, consulting i szkolenia

wyświetlone: 1 - 10 z 33

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


Accor z dwiema statuetkami Business Traveller Awards Poland 2013

Accor z dwiema statuetkami Business Traveller Awards Poland 2013 [23.12.2013] 11 grudnia br. w warszawskim Pałacyku Sobańskich odbyła się gala wręczenia nagród w plebiscycie Business Traveller Awards Poland 2013 zorganizowana przez miesięcznik Business Traveller Poland. Accor otrzymał nagrody w dwóch kategoriach... (info)


Nowe atrakcje w hotelu ibis Styles Gdynia Reda

Nowe atrakcje w hotelu ibis Styles Gdynia Reda [23.12.2013] Hotel ibis Styles Gdynia Reda rozszerza ofertę wypoczynkową dla gości. Najnowsza ukończona inwestycja to uruchomienie strefy rekreacyjnej i nowoczesnego kortu do squasha... (info)


MERCURE WISŁA PATRIA - NOWY HOTEL W SIECI MERCURE

MERCURE WISŁA PATRIA - NOWY HOTEL W SIECI MERCURE [17.12.2013] Położony w rodzinnym mieście Adama Małysza hotel Patria dołączył w grudniu br. do rodziny hoteli Mercure. To już 19-sty w Polsce obiekt tej marki. Mercure Wisła Patria rozpoczyna działalność na podstawie umowy franczyzowej z Grupą Hotelową Orbis... (info)


Królewska uczta w Pałacu w Wilanowie dla członków Le Club Accorhotels

Królewska uczta w Pałacu w Wilanowie dla członków Le Club Accorhotels [13.12.2013] W piątek, 5 grudnia, w Pałacu w Wilanowie, odbyła się wyjątkowa kolacja. Członkowie programu lojalnościowego hoteli Accor Le Club Accorhotels, którzy skorzystali z ekskluzywnej oferty Money Can’t Buy zasiedli do prawdziwie królewskiej uczty... (info)


Raport Orbisu „Najnowsze trendy w branży spotkań, konferencji, eventów i podróży motywacyjnych”

Raport Orbisu „Najnowsze trendy w branży spotkań, konferencji, eventów i podróży motywacyjnych” [10.12.2013] Grupa Hotelowa Orbis zaprezentowała swój najnowszy raport branżowy. Oryginalność miejsca, dobra lokalizacja hotelu, jakość usług, personalizacja i elastyczność w kontaktach to najważniejsze cechy oferty poszukiwane przez meeting plannerów... (info)


Nowe narzędzie dla organizatorów spotkań: Accor Meeting Hotel Finder

Nowe narzędzie dla organizatorów spotkań: Accor Meeting Hotel Finder [10.12.2013] Po osiągnięciu ważnego etapu, jakim jest posiadanie w swoim portfelu 2,000 hoteli oferujących możliwość organizacji spotkań, konferencji, eventów czy podróży motywacyjnych, Accor wprowadza dziś nowe narzędzie: Accor Meeting Hotel Finder... (info)

Nowe narzędzie dla organizatorów spotkań: Accor Meeting Hotel Finder [10.12.2013] Po osiągnięciu ważnego etapu, jakim jest posiadanie w swoim portfelu 2,000 hoteli oferujących możliwość organizacji spotkań, konferencji, eventów czy podróży motywacyjnych, Accor wprowadza dziś nowe narzędzie: Accor Meeting Hotel Finder... (info)


Accor gotowy na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014

Accor gotowy na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014 [06.12.2013] Grupa włączyła do swojej rosyjskiej sieci trzy nowe hotele: Mercure Rosa Khutor, Pullman Sochi Center i Mercure Sochi Center. Dwa z nich znajdują się w samym centrum olimpijskiego miasta - Soczi... (info)


Sofitel Warsaw Victoria nominowany w kategorii hotele luksusowe

Sofitel Warsaw Victoria nominowany w kategorii hotele luksusowe [06.12.2013] Sofitel Warsaw Victoria został nominowany do kolejnej edycji plebiscytu Hotel Roku 2014 organizowanego przez portal HRS.pl, tygodnik Newsweek i magazyn Forbes... (info)


Metamorfoza hotelu Pullman Paris Bercy

Metamorfoza hotelu Pullman Paris Bercy [25.11.2013] W hotelu Pullman Paris Bercy zakończyła się trwająca 6 miesięcy modernizacja. Efekty prac są niezwykle satysfakcjonujące... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

They.pl Sp. z o.o. Sp. k

They.pl Sp. z o.o. Sp. k
ul. Czerniowiecka 12
02-705 Warszawa
tel. 022 254 42 43
http://www.they.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...