informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


FlyPRwyświetlone: 1 - 10 z 738

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Maksimum designu – podłoga laminowana Piazza Maxi marki Wineo

Maksimum designu – podłoga laminowana Piazza Maxi marki Wineo [20.12.2013] Włosi znani z wysublimowanego smaku i poczucia piękna od lat uważani są za kreatorów mody. Ich projekty cenione za ponadczasowy design, przemyślaną w każdym calu funkcjonalność i wysokiej jakości materiały... (info)


Karmelowy relaks w eleganckim stylu – kolekcja Clasic VIII firmy Unimebel

Karmelowy relaks w eleganckim stylu – kolekcja Clasic VIII firmy Unimebel [20.12.2013] Meble wypoczynkowe bez dwóch zdań należą do tych elementów wyposażenia, które najbardziej skupiają na sobie uwagę... (info)


Pyszne i zdrowe śniadanie – Szynka zrazowa z linii Natura firmy Nove

Pyszne i zdrowe śniadanie – Szynka zrazowa z linii Natura firmy Nove [20.12.2013] Odkąd w Polsce pojawiły się super- i hipermarkety trwa dyskusja, które produkty mięsne bezpieczniej kupować – te pakowane próżniowo czy tradycyjnie krojone i podawane przez sprzedawcę. W każdym przypadku znaleźć można zarówno plusy, jak i minusy... (info)


Wybór bloczków z betonu komórkowego - na co zwrócić uwagę?

Wybór bloczków z betonu komórkowego - na co zwrócić uwagę? [20.12.2013] Bardzo dobre właściwości użytkowe bloczków z betonu komórkowego sprawiają, że jest to popularny materiał, który coraz częściej wykorzystuje się do budowy ścian konstrukcyjnych czy działowych... (info)


Nowość! Program doboru szkła online od Guardian

Nowość! Program doboru szkła online od Guardian [20.12.2013] Wybór odpowiedniego szkła oraz jego parametrów wymaga wiedzy technicznej oraz narzędzi, pozwalających olą na dokonanie właściwych obliczeń... (info)


Otoczeni naturalnym pięknem – systemy ogrodzeń Antara firmy Polbruk

Otoczeni naturalnym pięknem – systemy ogrodzeń Antara firmy Polbruk [20.12.2013] Urok powierzchni wykonanych na wzór materiałów dostępnych w przyrodzie stanowi doskonałe uzupełnienie ogrodowych kompozycji. Z tego właśnie powodu, to natura stała się inspiracją do stworzenia kompleksowego systemu ogrodzeń Antara firmy Polbruk... (info)


Nowość! Niskodymowa izolacja Armaflex Ultima z certyfikatem morskim

Nowość! Niskodymowa izolacja Armaflex Ultima z certyfikatem morskim [19.12.2013] Elastomerowy materiał izolacyjny Armaflex Ultima firmy Armacell otrzymał znak „European Wheelmark”. Dzięki niemu ta niskodymowa otulina może być wykorzystywana do budowy statków i innych jednostek pływających... (info)


Wybieramy odpowiedni uszczelniacz do łazienki

Wybieramy odpowiedni uszczelniacz do łazienki [19.12.2013] Montaż urządzeń sanitarnych w łazience wymaga nie tylko prawidłowego podłączenia instalacji, ale również zabezpieczenia miejsc wokół nich, przez które może przenikać woda... (info)


Symetria koła, czyli lampy Alehandro marki Nowodvorski Lighting

Symetria koła, czyli lampy Alehandro marki Nowodvorski Lighting [19.12.2013] Koła, okręgi czy owale bez problemu znaleźć można w każdych niemal wnętrzu. Wazony, kubki, palniki, odpływy, zlewy, żyrandole – to tylko niewielki zbiór elementów, które oparte są w swojej konstrukcji na obłych kształtach... (info)


Wzorowy design – kolekcja mebli Max XIV firmy Unimebel

Wzorowy design – kolekcja mebli Max XIV firmy Unimebel [17.12.2013] Decydując o aranżacji wnętrza zazwyczaj jedną z pierwszych decyzji, którą należy podjąć jest wybór stylu i kolorystyki wystroju... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

FlyPR
Białowieska 20a/11
54-234 Wrocław
tel/fax: 071 349 74 65
http://www.flypr.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...