informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Profundowyświetlone: 1 - 10 z 182

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI

Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI [30.12.2013] W modnych łazienkach królują od kilku sezonów oryginalne, zaskakujące niejednokrotnie swoimi formami, umywalki nablatowe. KLUDI z myślą o nich proponuje w swoich najnowszych kolekcjach odpowiednie modele armatury: wysokie, smukłe, zachwycające... (info)


Płyty MFP pod elewację krytą blachą

Płyty MFP pod elewację krytą blachą [19.12.2013] Uproszczenie bryły budynku było jednym z podstawowych celów stawianych projektantowi domu pod Gdynią. Stąd pokrycie dachu wykończone blachą łączoną na rąbek stojący przechodzi w elewację... (info)


Kuchnia w studio – black & white

Kuchnia w studio – black & white [19.12.2013] Komfortowe zaplecze kuchenne coraz częściej staje się nieodzownym elementem w siedzibie polskich firm. Kuchnia, którą we własnym studiu projektowym urządziła architektka Justyna Smolec, jest efektowna, a zarazem dyskretna... (info)


Ruszyła modernizacja oczyszczalni ścieków w Pfleiderer

Ruszyła modernizacja oczyszczalni ścieków w Pfleiderer [19.11.2013] W zakładach w Grajewie trwają prace modernizacyjne systemu oczyszczania ścieków przemysłowo-deszczowych... (info)


Nowy katalog Pfleiderer – funkcjonalny i inspirujący

Nowy katalog Pfleiderer – funkcjonalny i inspirujący [06.11.2013] Pod koniec października 2013 r. ukazał się nowy zbiorczy katalog produktowy Pfleiderer, zawierający przegląd całej oferty firmy, zaczynając od płyt meblowych, a kończąc na płytach budowlanych mfp®... (info)


Spotkanie „Wnętrza – innowacyjne koncepcje wzornicze, aktualne trendy”

Spotkanie „Wnętrza – innowacyjne koncepcje wzornicze, aktualne trendy” [06.11.2013] 29 października 2013 r. w audytorium Muzeum Sztuki Nowoczesnej odbyło się spotkanie prasowe „Wnętrza – innowacyjne koncepcje wzornicze, aktualne trendy”... (info)


Harmonijny design w każdym detalu – kompleksowe serie łazienkowe

Harmonijny design w każdym detalu – kompleksowe serie łazienkowe [06.11.2013] Perfekcjonizm, harmonia, koncepcyjna spójność – to idee, które musi łączyć w sobie projekt nowoczesnej łazienki, dlatego w ofertach armatury zaczynają pojawiać się wzbogacające asortyment serie akcesoriów. To detale, które dodają łazience charakteru... (info)


KLUDI BALANCE z powierzchnią biały/chrom

KLUDI BALANCE z powierzchnią biały/chrom [31.10.2013] Po sukcesie linii KLUDI ZENTA do oferty KLUDI dołącza kolejna seria armatury dostępna z powierzchnią biały/chrom. Będzie to KLUDI BALANCE, a białe baterie z tej serii będą dostępne już od IV kwartału 2013 r... (info)


Jak smakują inspiracje?

Jak smakują inspiracje? [23.10.2013] Pfleiderer po raz kolejny uczestniczy w największym polskim wydarzeniu poświęconym szeroko rozumianej tematyce designu – festiwalu Łódź Design 2013 (17-27 października)... (info)


Rozwiązania podtynkowe – ukryte źródło możliwości

Rozwiązania podtynkowe – ukryte źródło możliwości [14.10.2013] Polacy coraz chętniej stosują w swoich łazienkach rozwiązania podtynkowe. Decydują o tym zarówno moda i walory estetyczne, jak i coraz większa dostępność cenowa... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Profundo
ul. Bracka 25
00-028 Warszawa
http://www.profundo.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...