informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


PRIMUM Public Reletionswyświetlone: 1 - 10 z 60

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

PONS.com: Interakcja w najlepszym wydaniu [08.12.2011] Na portalu językowym PONS.com już działa nowy trener słownictwa i słownik społecznościowy. Darmowe narzędzie online www.PONS.com zostało wzbogacone o nowego trenera słownictwa... (info)

Komisja Europejska zachęca młodych ludzi do rzucenia palenia [20.09.2011] Bruksela, 14 września 2011 r. John Dalli, komisarz europejski ds. zdrowia, ogłosił rozpoczęcie drugiego etapu kampanii Komisji Europejskiej „Eks-palacze – nic ich nie zatrzyma”, promującej walkę z paleniem... (info)

Działania na rzecz bezpiecznej eksploatacji zyskały nowych ambasadorów. [04.07.2011] W drugim roku trwania Kampanii na rzecz zdrowych miejsc pracy, koordynowanej przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy i promującej bezpieczną eksploatację, liczba jej oficjalnych partnerów wzrosła do 52... (info)


Rekordowa liczba zgłoszeń w Konkursie GrandFront 2010

Rekordowa liczba zgłoszeń w Konkursie GrandFront 2010 [21.04.2011] Rekordowa liczba zgłoszeń w Konkursie GrandFront 2010. Do Konkursu Izby Wydawców Prasy na Prasową Okładkę Roku GrandFront 2010 napłynęło łącznie 340 prac – o prawie połowę więcej niż w latach poprzednich... (info)

Zaległe urlopy wypoczynkowe [21.04.2011] Kodeks pracy precyzyjnie określa nie tylko wymiar przysługującemu pracownikowi urlopu, ale także czas, w którym powinien on zostać wykorzystany. Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy po upływie tego terminu zatrudniony ma wciąż zaległe dni wolne?.. (info)

Ochrona Prawna Firmy - nowy produkt D.A.S. na polskim rynku ubezpieczeń [18.11.2010] Skuteczna możliwość ochrony własnych interesów, mniejsze ryzyko ponoszenia wydatków związanych z prowadzeniem sporów prawnych, oszczędność czasu i poczucie bezpieczeństwa.. (info)

Parasol ochronny dla małych i średnich [18.11.2010] W Polsce działa prawie 3,9 miliona małych i średnich przedsiębiorstw. Jednym ze wskazywanych przez specjalistów ograniczeń w ich rozwoju są zawiłe przepisy i procedury prawne... (info)

Szansa dla przedsiębiorczych [13.10.2010] Urzędy marszałkowskie jeszcze tylko przez kilka dni przyjmować będą zgłoszenia do piątej edycji prestiżowego konkursu „Europejskie Nagrody Przedsiębiorczości”, ogłoszonego przez Komisję Europejską i organizowanego w Polsce przez Ministerstwo Gospodarki... (info)

Ochrona prawna kobiet w ciąży Jakie prawa przysługują ciężarnej pracownicy? [13.10.2010] Kobiety zachodzące w ciążę często z niepokojem oczekują reakcji przełożonych na informację o spodziewanym dziecku. Obawiają się kłopotów w pracy, zmniejszenie wynagrodzenia czy nawet zwolnienia... (info)

Kolejna Szansa dla Przedsiębiorczych [15.09.2010] Trwa kolejna edycja prestiżowego konkursu „Europejskie Nagrody Przedsiębiorczości”, ogłoszonego przez Komisję Europejską i organizowanego w Polsce przez Ministerstwo Gospodarki we współdziałaniu z marszałkami województw... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

PRIMUM Public Reletions

PRIMUM Public Reletions
ul. Widok 8, 8 piętro
00-023 Warszawa
tel. (022) 690 67 50
fax. (022) 690 67 60
http://www.primum.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...