informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


38PRwyświetlone: 1 - 10 z 35

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Tytoń i jego 40 substancji mogących aktywować chorobę nowotworową [05.11.2013] Zdrowie jest jednym z najbardziej pożądanych przez Polaków dóbr . Według danych CBOS 74% społeczeństwa uznaje je za najcenniejszą wartość codziennego życia ... (info)


Baseny Mineralne i Malinowy Zdrój Najlepszymi Produktami Turystycznymi 2013

Baseny Mineralne i Malinowy Zdrój Najlepszymi Produktami Turystycznymi 2013 [21.10.2013] Baseny Mineralne wraz z zapleczem Hotelu**** Malinowy Zdrój zostały wyróżnione certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej podczas tegorocznych Targów Tour Salon w Poznaniu... (info)


Malinowy Dwór i Grupa Górskie Hotele SPA podczas Targów Tour Salon 2013

Malinowy Dwór i Grupa Górskie Hotele SPA podczas Targów Tour Salon 2013 [16.10.2013] Hotel Medical SPA Malinowy Dwór wspólnie z Grupą Górskie Hotele SPA weźmie udział w poznańskich Targach Tour Salon. Wydarzenie co roku gromadzi wystawców z kilkudziesięciu krajów oraz wielotysięczną publiczność... (info)


Weekend gorących okazji w IKEA Łódź dla Klubowiczów IKEA FAMILY

Weekend gorących okazji w IKEA Łódź dla Klubowiczów IKEA FAMILY [08.08.2013] W najbliższy weekend IKEA Łódź organizuje aż dwie akcje dla swoich Klubowiczów. Od 9 do 12 sierpnia wszystkie meble z serii MICKE – biurka, szafki, komody – będą tańsze o 15%... (info)


Zaprojektuj wymarzoną kuchnię i wygraj bony na jej wyposażenie

Zaprojektuj wymarzoną kuchnię i wygraj bony na jej wyposażenie [04.06.2013] Urządzasz mieszkanie lub marzysz o nowej kuchni? Nie musisz być architektem, by ją zaprojektować. Dzięki programowi IKEA Home Planner możesz samodzielnie stworzyć swoje wymarzone wnętrze, a teraz także wygrać bony upominkowe na zakupy w IKEA... (info)


Daj się ponieść fantazji z IKEA Łódź

Daj się ponieść fantazji z IKEA Łódź [29.05.2013] Dzień Dziecka w IKEA Łódź trwa przez cały miesiąc – to doskonała okazja do kreatywnej zabawy i gotowe pomysły na weekendy pełne atrakcji. W każdą sobotę i niedzielę czerwca na najmłodszych czekać będzie wiele niespodzianek... (info)


IKEA Łódź dla dzieci – najważniejszych ludzi na świecie

IKEA Łódź dla dzieci – najważniejszych ludzi na świecie [27.05.2013] Każde dziecko chciałoby zmienić swój pokój w plac zabaw. 1 czerwca to idealny moment na spełnianie dziecięcych marzeń. IKEA Łódź postanowiła rozpocząć świętowanie już w maju, wprowadzając linię produktów dedykowanych najmłodszym... (info)


Rodzinna majówka w IKEA Łódź

Rodzinna majówka w IKEA Łódź [30.04.2013] Na zbliżającą się wielką majówkę IKEA Łódź przygotowała wyjątkową ofertę dla całej rodziny. Przez cały długi weekend będzie smacznie, kolorowo i radośnie. Specjalna oferta czeka też na Klubowiczów IKEA Family... (info)


Dziś Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej – Colgate zaprasza na bezpłatne badanie stomatologiczne

Dziś Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej – Colgate zaprasza na bezpłatne badanie stomatologiczne [20.03.2013] Dziś obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej, zapoczątkowany w 2008 roku przez Światową Federację Dentystyczną. Jego celem jest zwiększenie świadomości problematyki higieny jamy ustnej, jej wpływu na zdrowie i samopoczucie człowieka... (info)

Weekend świątecznych atrakcji dla najmłodszych, czyli jajko niespodzianka i przebieranki pisanki [20.03.2013] Już w najbliższy weekend w IKEA Łódź odbędą się świąteczne warsztaty dla najmłodszych. Dzieci będą mogły własnoręcznie udekorować świąteczną pisankę oraz stworzyć wyjątkową kartkę wielkanocną z dedykacją dla swoich najbliższych... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

38PR
ul. Tymienieckiego 25 b
90-350 Łódź
http://www.38pr.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...