informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


PR SolutionsPR Solutions PR Solutions to agencja public relations, która specjalizuje się w zdobywaniu społecznego zaufania dla nowych produktów i idei. Cel ten realizuje korzystając z bogatego zestawu technik i narzędzi public relations, dbając o zachowanie najwyższych standardów i etycznych norm postępowania. PR Solutions obsługuje wiele firm z branży teleinformatycznej. Agencja dysponuje także bogatym doświadczeniem w obszarze PR korporacyjnego i produktowego dla firm m.in. z branży reklamowej, medialnej, FMCG, finansowej.

wyświetlone: 1 - 10 z 691

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Historie Krakowa – męski fryzjer z Pasażu Bielaka

Historie Krakowa – męski fryzjer z Pasażu Bielaka [13.11.2013] Prezydenci Krakowa, wojewodowie, rektorzy krakowskich uczelni, politycy, ministrowie, poeta noblista, mistrz piórka i węgla, redaktorzy, plejada aktorów, legendy Wisły i Cracovii. Co łączy tych ludzi?.. (info)


Słabe wykorzystanie narzędzi e-marketingowych przez małe firmy

Słabe wykorzystanie narzędzi e-marketingowych przez małe firmy [13.11.2013] Własna strona www i jej pozycjonowanie w Google to najbardziej popularne metody promocji firm w internecie. Przedsiębiorcy są wciąż mało świadomi innych narzędzi, które mogłyby im ułatwić reklamę swojego biznesu - wynika z badania Firmy.net... (info)


DrayTek zapowiada nowe produkty na polskim rynku

DrayTek zapowiada nowe produkty na polskim rynku [23.10.2013] Aż pięć nowych serii routerów i punktów dostępowych wprowadzi na polski rynek w ciągu najbliższych miesięcy DrayTek, wiodący na świecie producent sprzętu sieciowego... (info)


FileMaker będzie outsourcował rozwój aplikacji biznesowych na zamówienie do Polski

FileMaker będzie outsourcował rozwój aplikacji biznesowych na zamówienie do Polski [15.10.2013] Globalny lider łatwych w użyciu systemów baz danych rozszerza usługi rozwoju oprogramowania dzięki Multishoring.info.. (info)


Polskie jeździectwo w chmurze Microsoft

Polskie jeździectwo w chmurze Microsoft [10.10.2013] Fild.NET - specjalizujący się w rozwiązaniach dla biznesu opartych o technologie Microsoft - zbuduje kompleksowe rozwiązanie, które zautomatyzuje pracę Polskiego Związku Jeździeckiego (PZJ)... (info)


Nieruchomosci-Online.pl w nowej odsłonie i z e-magazynem

Nieruchomosci-Online.pl w nowej odsłonie i z e-magazynem [05.09.2013] Nowe logo, uruchomienie Organizera upraszczającego proces poszukiwania nieruchomości i wydanie nowego, bezpłatnego magazynu o rynku nieruchomości o nazwie „ESTATE” – to najważniejsze jesienne zmiany w portalu Nieruchomosci-Online.pl... (info)


Już we wrześniu rusza roadshow DrayTek w Polsce

Już we wrześniu rusza roadshow DrayTek w Polsce [29.08.2013] Brinet - wyłączny dystrybutor produktów DrayTek w Polsce - zaprasza swoich obecnych i potencjalnych partnerów handlowych na cykl spotkań z rozwiązaniami DrayTek, wiodącego na świecie producenta rozwiązań sieciowych... (info)


Nieruchomość z telefonu

Nieruchomość z telefonu [20.08.2013] Dla użytkowników urządzeń mobilnych znalezienie wymarzonej nieruchomości jeszcze nigdy nie było tak proste. Wszystko to za sprawą nowej aplikacji mobilnej Nieruchomosci-Online.pl... (info)


Firmy z sektora MŚP chcą zmian w systemie podatkowym i ZUS

Firmy z sektora MŚP chcą zmian w systemie podatkowym i ZUS [20.08.2013] Aż 43 proc. firm MŚP wymienia konieczność zmiany w systemie podatkowym i ubezpieczeniowym jako najważniejszy czynnik, który ułatwiłby im prowadzenie działalności gospodarczej – wynika z badania Instytutu Badań i Analiz oraz portalu Firmy.net... (info)


Małe zainteresowanie funduszami UE wśród firm z sektora MŚP

Małe zainteresowanie funduszami UE wśród firm z sektora MŚP [25.07.2013] Zaledwie 17,6 proc. małych i średnich przedsiębiorstw skorzystało z funduszy strukturalnych UE w latach 2007-2013. W kolejnych latach ma być jeszcze gorzej... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

PR Solutions

PR Solutions
ul. Tyniecka 16/1
30-323 Kraków
tel.: 012 397 76 00
fax: 012 444 13 15
http://www.prsolutions.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...