informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Good One PRwyświetlone: 1 - 10 z 87

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Łakocie króluje na wigilijnym stole [23.12.2013] Wielkimi krokami zbliża się czas świąt Bożego Narodzenia. Każdemu ten okres może kojarzyć się z czymś innym, ale niewątpliwie jednym z ważniejszych elementów, są świąteczne potrawy. Z kolei ich nieodłączną częścią jest przepyszne łakocie... (info)


Listopadowe otwarcie Toys”R”Us w Szczecinie!

Listopadowe otwarcie Toys”R”Us w Szczecinie! [29.11.2013] Toys”R”Us – największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży jest już w Województwie Zachodniopomorskim... (info)

Pomóż budować Klub Komediowy! [12.11.2013] Klub Komediowy, do tej pory działający w klubie Chłodna 25 w Warszawie, otwiera swoją nową siedzibę, w samym centrum, na Placu Zbawiciela... (info)

Toys”R”Us zawita do Lublina! [07.11.2013] 9 listopada, Toys”R”Us – największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży otworzy pierwszy sklep na Lubelszczyźnie. Tym razem marka Toys”R”Us zawita do Galerii Olimp w Lublinie... (info)

Rozwiń skrzydła dzięki wymianie studenckiej [29.10.2013] Spośród wszystkich metod nauki języka obcego, niewątpliwie najbardziej praktyczną jest przebywanie wśród ludzi władających takim językiem. Dla studentów taka możliwość otwiera się dzięki wymianom studenckim, bądź też programów studiowania zagranicą... (info)

Marki własne podbijają polski rynek spożywczy [28.10.2013] Produkty marek własnych w Polsce w ostatnich latach znacząco poprawiły swą reputację. Jaka jest więc tego przyczyna i dlaczego Polacy nie uważają już wyrobów sygnowanych marką sklepu za gorsze?.. (info)


Jak ochronić dach przed ptakami?

Jak ochronić dach przed ptakami? [28.10.2013] Gołębie są zmorą nie tylko mieszkańców domków jednorodzinnych czy bloków mieszkalnych, ale także właścicieli dużych zakładów przemysłowych. Wszystkich łączy jedno – chęć skutecznej ochrony dachów przed ptasimi nieczystościami... (info)

Toys”R”Us w Poznaniu! [15.10.2013] Toys”R”Us – największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży otworzy pierwszy sklep w Wielkopolsce... (info)

Pierwszy milion zdobyty! [07.10.2013] Najstarszy i największy polski serwis crowdfundingowy PolakPotrafi.pl przekroczył właśnie pierwszy MILION!.. (info)


Zostań testerem zabawek i wygraj wspaniałe nagrody

Zostań testerem zabawek i wygraj wspaniałe nagrody [01.10.2013] Na fan page’u Toys”R”Us ruszył konkurs – „Mali Testerzy”, w którym do wygrania są cenne zabawki i karty podarunkowe o wartości 500 zł. Akcja potrwa do 11 grudnia... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Good One PR
ul. Jana Pawła II 80
Babka Tower lok. 138
00-175 Warszawa
http://www.goodonepr.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...