informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Forte PRwyświetlone: 1 - 10 z 65

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>

Czy Wielka Brytania obniży podatki na wyroby spirytusowe? [28.12.2013] Scotch Whisky Association wezwał rząd Wielkiej Brytanii do zniesienia podatku na wina i wyroby spirytusowe, które są podnoszone automatycznie co roku od 5 lat. W marcu Izba Gmin podjęła decyzję o obniżeniu stawki podatku na piwo... (info)

Na whisky można zarobić. Podsumowanie sytuacji na rynku [12.12.2013] Zyski z inwestowania w whisky nadal są wysokie. Inwestorzy od początku roku zarobili kilkanaście proc., a w ciągu ostatnich pięciu lat aż 160 proc, informuje Whisky Highland. Ta forma inwestycji jest odporna na kryzys i coraz ..... (info)

Jak Polacy oszczędzają? – RAPORT [28.11.2013] Coraz chętniej oszczędzamy wolne środki pieniężne. Jednak nasza skłonność do podejmowania ryzyka inwestycyjnego jest nadal umiarkowana... (info)


Quesadilla z chorizo i kurczakiem

Quesadilla z chorizo i kurczakiem [25.10.2013] Przychodzą goście a Ty nie wiesz co im podać, żeby nie tracić za dużo czasu w kuchni? Quesadilla jest doskonałym rozwiązaniem! Farsz można przygotować wcześniej, a podczas obecności gości wystarczy wyłożyć go na tortille a następnie zapiec :).. (info)

3,2 mld złotych przeznaczone na „Mieszkanie dla Młodych”- kupuj na przedmieściach [25.10.2013] Nowy rządowy program dopłat do mieszkań „Mieszkanie dla Młodych” rusza od stycznia 2014 r. Budżet przeznaczony na ten cel wynosi 3,2 mld złotych i ma pomóc osobom młodym w kupnie swojej pierwszej nieruchomości...... (info)

Najciekawsze aukcje sztuki tej jesieni [25.10.2013] Jesień na rynku sztuki zapowiada się interesująco. Na sprzedaż zostaną wystawione popularne dzieła hiszpańskiego impresjonisty ..... (info)


Beczka whisky na Boże Narodzenie

Beczka whisky na Boże Narodzenie [14.10.2013] Wybór prezentów bożonarodzeniowych zaczyna nam zaprzątać głowy. Poza tradycyjnymi podarunkami coraz częściej stawiamy na oryginalność. Ciekawą propozycją dla ..... (info)

Wykończenie pod klucz – nowy trend w budownictwie mieszkaniowym. [10.10.2013] Stale zmieniają się preferencje kupujących. Coraz więcej osób oczekuje, że zakupiona nieruchomość na rynku deweloperskim będzie gotowa do zamieszkania, czyli wykończona „pod klucz”..... (info)

Wykończenie pod klucz – nowy trend w budownictwie mieszkaniowym [10.10.2013] Stale zmieniają się preferencje kupujących. Coraz więcej osób oczekuje, że zakupiona nieruchomość na rynku deweloperskim będzie gotowa do zamieszkania..... (info)

Czy Rekomendacja S to zagrożenie dla rynku nieruchomości? [08.10.2013] Od nowego roku wejdzie w życie wydana w czerwcu przez Komisję Nadzoru Finansowego nowa Rekomendacja S... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>

Forte PR
61-626 Poznań
Ul. Gwarna 5/2
http://www.fortepr.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...