informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Yasna Communications Sp. z o.o.wyświetlone: 51 - 60 z 732

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Kominy i kominki nie tylko dla Mikołaja

Kominy i kominki nie tylko dla Mikołaja [19.12.2012] W zimie, kiedy budowa czeka na lepszą pogodę, warto poszerzać swoją wiedzę i przygotować się do wiosennych prac. Z myślą o tych, którym słowo „komin” kojarzy się przede wszystkim z Mikołajem, prezentujemy miniprzewodnik po kominkach dachowych.. (info)


NOWOŚĆ 2 w 1 – pustak z wełną mineralną

NOWOŚĆ 2 w 1 – pustak z wełną mineralną [30.11.2012] Poszukiwanie coraz bardziej energooszczędnych rozwiązań i bardziej korzystnych współczynników przenikania ciepła całej ściany, doprowadziło firmę Röben do stworzenia nowych pustaków ceramicznych, wypełnionych wełną mineralną.. (info)


Jak murować elewację z klinkieru?

Jak murować elewację z klinkieru? [29.11.2012] Bierzemy pod lupę elewację z klinkieru. Jak ją wykonać, żeby była trwała, estetyczna i pozbawiona białych wykwitów? To trudne zadanie murarskie, wymagające czasu, staranności oraz dużej wiedzy, ale efekt jest tego warty.. (info)


Sufit przyszłości - rozwiązanie dla budownictwa zrównoważonego

Sufit przyszłości - rozwiązanie dla budownictwa zrównoważonego [29.11.2012] W ostatnich latach budownictwo zrównoważone rozwija się w Polsce i na świecie niezwykle dynamicznie. Założenia tej idei przestają być postrzegane jako ekstrawagancja,.. (info)


LMS - zielona technologia

LMS - zielona technologia [28.11.2012] Firma LARS została jednym z laureatów trzeciej edycji konkursu GreenEvo. Komisja konkursowa nagrodziła ją za nowatorski systemem LMS. Akcelerator Zielonych Technologii w tym roku zasili ponadto 10 innych, nowatorskich i ekologicznych rozwiązań.. (info)


Kolor i kształt fugi a wygląd muru

Kolor i kształt fugi a wygląd muru [27.11.2012] Jasna lub ciemna, zbliżona kolorem do cegły lub zupełnie odmienna, wklęsła albo wypukła – fuga naprawdę robi różnicę. Warto się zastanowić, jaki efekt chcemy osiągnąć, a potem odpowiednio dobrać spoinę.. (info)


Rola sufitów podwieszanych w ochronie pożarowej budynków

Rola sufitów podwieszanych w ochronie pożarowej budynków [31.10.2012] Modułowe sufity podwieszane to coraz bardziej popularne rozwiązanie stosowane do wykończenia wnętrz obiektów użytkowych. Są estetyczne, funkcjonalne i trwałe, ale przede wszystkim także odgrywają ważną rolę w ochronie przeciwpożarowej budynków.. (info)


Gotowe elementy budowlane z klinkieru

Gotowe elementy budowlane z klinkieru [31.10.2012] Prefabrykowane elementy dostarcza się na budowę jako całość i integruje z resztą konstrukcji tak, że są nie do odróżnienia od płaszczyzn murowanych w tradycyjny sposób. Ich rola dla estetyki i trwałości obiektu jest nie do przecenienia.. (info)


Kolory dobre na jesienną chandrę

Kolory dobre na jesienną chandrę [29.10.2012] Jesień w pełni. Za oknem plucha i spadająca temperatura, a szara kolorystyka, krótsze dni i drzewa pozbawione zielonych liści wpływają na nas coraz bardziej przygnębiająco.. (info)


Armstrong nagrodzony za eko-innowacyjność

Armstrong nagrodzony za eko-innowacyjność [28.10.2012] Produkt firmy Armstrong, światowego lidera na rynku sufitów podwieszanych, został nagrodzony statuetką Green Product of the Year podczas tegorocznego sympozjum Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Yasna Communications Sp. z o.o.

Yasna Communications Sp. z o.o.
50-127 Wrocław
ul. Św. Mikołaja 59-60/15
tel. (0-71) 798 49 40-41
http://www.yasna.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...