informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Yasna Communications Sp. z o.o.wyświetlone: 31 - 40 z 732

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Biznes, w którym pasja łączy się z zyskiem

Biznes, w którym pasja łączy się z zyskiem [20.03.2013] Do prowadzenia własnego biznesu nie wystarczą dobre chęci. Potrzebny jest trafiony pomysł, plan, trochę kapitału, determinacja w dążeniu do celu i pasja, która w trudnych momentach przypomina o sensie całego przedsięwzięcia….. (info)


Jak walczyć z wykwitami?

Jak walczyć z wykwitami? [28.02.2013] Cegły klinkierowe prezentują się pięknie, o ile na murowanej powierzchni nie pojawią się wykwity. Na szczęście białym zaciekom możemy zapobiec, a jeśli się mimo wszystko pojawią – skutecznie je usunąć.. (info)


Armstrong na szkoleniu CNBOP PIB

Armstrong na szkoleniu CNBOP PIB [28.02.2013] W drugiej połowie lutego 2013 w Józefowie pod Warszawą odbyło się szkolenie zorganizowane przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej – Państwowy Instytut Badawczy. Jednym z prelegentów była Anna Baczkowska z firmy Armstrong.. (info)


Franczyzowa szkółka piłkarska

Franczyzowa szkółka piłkarska [27.02.2013] Franczyza jest obecnie jedną z bardziej popularnych form prowadzenia biznesu. Choć zwykle kojarzy się z sieciowymi sklepami czy punktami usługowymi, ten model biznesowy wykorzystywany jest z powodzeniem również w innych dziedzinach... (info)


LARS zaprasza na Targi ISH 2013!

LARS zaprasza na Targi ISH 2013! [27.02.2013] Przed nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów ISH we Frankfurcie nad Menem. Na targach swoje najnowsze rozwiązania zaprezentuje firma LARS, producent regulatorów temperatury i automatyki domowej AURATON.. (info)


LEDowe oszczędności!

LEDowe oszczędności! [22.02.2013] Systematycznie wzrastające koszty życia, w tym także utrzymania mieszkania, zmuszają nas do coraz bardziej intensywnego poszukiwania oszczędności. By ratować domowy budżet,.. (info)


Nowy sposób na finansowanie produktów marki Röben

Nowy sposób na finansowanie produktów marki Röben [21.02.2013] Zakup ceramiki budowlanej produkowanej przez firmę Röben sfinansujemy teraz Limitem Remontowym – innowacyjnym produktem bankowym Credit Agricole, jedynym takim na polskim rynku.. (info)


Armstrong Green Buildings Award - konkurs dla studentów architektury

Armstrong Green Buildings Award - konkurs dla studentów architektury [20.02.2013] Firma Armstrong, światowy lider w projektowaniu i produkcji sufitów podwieszanych, ogłasza międzynarodowy konkurs dla studentów architektury pod hasłem zielonego budownictwa.. (info)


Nowy trener w FA Poznań

Nowy trener w FA Poznań [15.02.2013] Poznański oddział Football Academy ma nowego trenera! Paweł Kaczorowski, zawodowy piłkarz i były reprezentant Polski, od początku lutego rozpoczął treningi z najmłodszymi zawodnikami, grupą Beckham (4-5 lat).. (info)


Football Academy - lider dziecięcej piłki nożnej w Polace

Football Academy - lider dziecięcej piłki nożnej w Polace [15.02.2013] Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Również w Polsce ma ogromną rzeszę zwolenników. Wśród nich są coraz młodsi, którzy nie tylko chcą kibicować, ale przede wszystkim grać..... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Yasna Communications Sp. z o.o.

Yasna Communications Sp. z o.o.
50-127 Wrocław
ul. Św. Mikołaja 59-60/15
tel. (0-71) 798 49 40-41
http://www.yasna.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...